dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie dwustronne w kamienicy w samym centrum przy ulicy Marszałkowskiej. Pomiędzy Ogrodem Saskim a ulicą Świętokrzyską pośród licznych sklepów, restauracji oraz wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

557 000 zł44 m² 12 659,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na warszawskich Włochach Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na warszawskich Włochach. Cała inwestycja składa się siedmiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Grochów,Warszawa

280 000 zł14 m² 20 028,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 13,98 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

585 000 zł53 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Salomea,Warszawa

589 000 zł44 m² 13 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, wykończone mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią! Mieszkanie zorientowane północ-południe z obszerną loggią (4,45m.2) wychodząca na dzieciniec/patio osiedla. Osiedle nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

633 571 zł49 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! Bardzo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2, na której znajdziemy: - duży salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 750 000 zł268 m² 13 992,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny segment na warszawskim Wilanowie. Trzypoziomowy apartament znajduje się na kameralnym strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Baletowa

Ursynów,Warszawa

6 500 000 zł13 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna oferta dla dewelopera! Teren pod inwestycję położony na zielonym Ursynowie w rejonie ulic Baletowej, karczunkowskiej i Sarabandy. W otoczeniu przeważa nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł77 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe. Dobrze skomunikowane z resztą Warszawy. Pętla tramwajowa i autobusowa. Pomieszczenia: - salon, - dwie sypialnia, - kuchnia otwarta na salon, - łazienka, - wc, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trojdena

Ochota,Warszawa

429 000 zł37 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do zaoferowania mamy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi i osobnej kuchni z oknem, konstrukcja pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 101m2 usytuowany na parterze budynku apartamentowo - biurowego z 2014 roku całodobowo ochraniany i monitorowany, winda, zadbana i czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 361 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie w najmodniejszej i najbardziej rozchwytywanej lokalizacji Warszawy przy ul. Złotej! Mieszkanie położone na 6 piętrze w kamienicy z 1959 roku, w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

556 000 zł48 m² 11 559,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 w bliskiej lecz nieinwazyjnej odległości do przystanku tramwajowego z którego w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom 4-piętrowy do sprzedaży w dobrym rejonie Warszawy! Nieruchomość biurowo-warsztatowa o łącznej powierzchni 400 m2 zajmująca 4 poziomy. Dobry wybór dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

2 000 000 zł278 m² 7 186,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro sprzedaży nieruchomości place4you ma przyjemność zaprezentować w pełni gotowy do zamieszkania dom przy ul. Olesin w Warszawie w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej. - cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 088 000 zł80 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie z widokiem na centrum. Blisko galerii mokotów. Szybki termin odbioru widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Bażantarni

Ursynów,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,9 m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku z 2000 roku, usytuowanym w dzielnicy Ursynów. W promieniu 800 m dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 900 000 zł68 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łucka city / prosta tower - 27 piętro bliska wola / śródmieście / ul. Łucka 15 mieszkanie 2 pokojowe 68,40 m2 + garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na dwie stacje metra, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

347 000 zł32 m² 10 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jednopokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 32 m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2001 r. Mieszkanie mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

485 000 zł43 m² 11 175,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie w sercu warszawskiego Wrzeciona. Mieszkanie aktualnie z jednym pokojem, kuchnią, łazienką, toaletą i balkonem z pełnymi możliwościami do przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

578 000 zł44 m² 12 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 44,5m2 położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Samo mieszkanie to przytulne dwa pokoje salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 359 000 zł173 m² 7 855,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE POTRZEBY. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

416 000 zł26 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 26 m znajduje się w idealnym położeniu komunikacyjnym na Żoliborzu. Lokal najbardziej pasuje singlowi, jak również pod inwestycję , na wynajem. Mieszkanie: - prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł96 m² 10 432,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 95,76m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą (winda do 6 piętra, z 6 na 7 schody) zlokalizowane na warszawskim Mokotowie na ulicy Kwiatowej. Winda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Puławska

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż salon fryzjerko- kosmetyczny wraz ze sprzętem. Lokal wykończony w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze szczegóły, spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Salon nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł173 m² 8 086,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Rezerwacja! sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji możliwość zaaranżowania przestrzeni (układ: ścian, przyłączy, elektryki; rodzaj: okien, ogrzewania itp.) POD WŁASNE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Apartament 117m2 + 70m2 tarasu w apartamentowcu na Mokotowie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Imielin,Warszawa

468 000 zł38 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ładna willa prezentuje. Lux ofrta. Rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 37,80 m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

911 100 zł57 m² 16 094,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z oddzieloną kuchnią już może być Twoje. - salon 17 mkw - sypialnia 11 mkw - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł167 m² 7 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł56 m² 9 909,91 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż Wyremontowane, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie w cichej,spokojnej i zielonej częsci warszawy(białołeka) Mieszkanie znajduje na wysokim parterze Opis Mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2017 roku przy ulicy Głębockiej 115. Mieszkanie o powierzchni 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie dwie wille na zamkniętym osiedlu. Narożny segment o powierzchni 160 m2 - Osiedle Moments. Nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej znajduje się na terenie zamkniętego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł79 m² 16 539,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania w Centrum ul. Słomińskiego! Dla kogo? Jest to bardzo dobra propozycja: - dla rodziny z dziećmi - na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

762 000 zł68 m² 11 205,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 68m2 - 3 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

# sonarhome prezentuje mieszkanie, które będzie doskonałą lokatą kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom (nawet najbardziej wymagających) klientów ze względu na topową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Włóki

Wilanów,Warszawa

2 280 000 zł3 800 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Dokumenty dostępne na życzenie. Do sprzedaży jedna lub dwie przylegające,nieabudowane i nieogrodzone działki przy ul.Włóki niemal na granicy gm. Konstancin- jeziorna: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Zacisze,Warszawa

453 750 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zamiejskiej na Targówku 400m od Stacji Metra Trocka. Narożne mieszkanie ze sporym balkonem z widokiem na stronę zachodnią. Przed oknami kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

847 000 zł96 m² 8 822,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 96m2 + 50m2 tarasu Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

685 000 zł34 m² 19 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne kawalerka o powierzchni 33,8m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 13-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij