dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka znajduje się w spokojnej dzielnicy o zabudowie jednorodzinnej media w w drodze. Przedszkole na tej samej ulicy sklepy niedaleko dojazd do centrum 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Mokotów,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Targówku w Warszawie. Obecnie nieruchomość jest wynajmowana przez lokatorów z 1 miesięcznym wypowiedzeniem. Kuchnia całkowicie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

369 000 zł35 m² 10 491,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży na zasadzie cesji praw wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m2 - mieszkanie dostępne od ręki. Kluczowe elementy: - dobre doświetlenie (ekspozycja zachodnia) - widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Diamentowa

Wesoła,Warszawa

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Do sprzedania. Zadbany dom 240m2 powierzchni użytkowej, w sercu Starej Miłosnej. Segment skrajny. Składający się z trzech poziomów mieszkalnych, plus dodatkowo na poziomie zero; garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł75 m² 17 980,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż I Marina Mokotów I 3 pokoje I Apartamentowiec Na sprzedaż przepiękny, niezwykle jasny i komfortowy apartament z trzema balkonami, urządzony w nowoczesnym stylu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

730 000 zł88 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż cesji do umowy deweloperskiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim tzw. bezczynszowe usytuowane w kameralnym budynku typu bliźniak. Posiada 2 poziomy, na parterze dostęp do własnego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 337,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe 38m2 mieszkanie w stanie deweloperskim, w nowo oddanej do użytku inwestycji Robyg "city Sfera". Doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy, nieopodal Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

341 000 zł28 m² 11 969,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Mokotów,Warszawa

600 000 zł56 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Piaskach na sprzedaż. Powierzchnia 56m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny jak również w celach inwestycyjnych. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bony

Ursus,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w willowej dzielnicy na os. Gołąbki w Ursusie! Oferujemy Państwu niespotykane mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćmielowska

Białołęka,Warszawa

379 000 zł33 m² 11 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Białołęka na Tarchominie przy ul. Kamińskiego 2 w pobliżu skrzyżowania ulic Myśliborskiej i Ćmielowskiej. Powierzchnia lokalu 32,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 170 000 zł88 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Standard Mieszkanie ma powierzchnię 88,3 m2. Usytuowane jest na parterze, z lokalu prowadzi bezpośrednie wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

612 000 zł43 m² 14 232,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie na granicy Bielan i Żoliborza na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na warszawskiej Woli gotowe do wprowadzenia, dla rodziny z dziećmi, pary bądź pod wynajem. Mieszkanie znajdujące się na parterze w 8 piętrowym bloku, 3 pokojowe z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie Blisko Metra Księcia janusza(300metrów) 4 minuty Pieszo Lokal składa się z 3 pokoi do każdego pokoju jest osobne wejście z przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

420 000 zł39 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 39 m2 z balkonem typu loggia i piwnicą. Zlokalizowane jest w 10-piętrowym bloku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

370 000 zł33 m² 11 374,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Cicha kawalerka na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

463 200 zł39 m² 11 876,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rozmawiam też w językach: ua/ru/eng Wysokie 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, usytuowane na parterze kamienicy z 1956 roku w pobliżu pl. Hallera. Szeroko rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

768 000 zł80 m² 9 643,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny budynek niskiej zabudowy, położony w warszawskiej dzielnicy Nowy Rembertów. Kameralny budynek posiada tylko trzy kondygnacje, a na każdym piętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Górce,Warszawa

821 000 zł67 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO to za mieszkanie? Mieszkanie dla rodziny, z tarasem i 2 balkonami. Całe mieszkanie liczy sobie prawie 66,80 m2, a wielkim atutem jest taras przy salonie i balkon przy każdej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

585 000 zł56 m² 10 446,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam pięknie urządzone, gotowe do wejścia 3 pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie na Bielanach - Chomiczówce. Mieszkanie przeszło generalny remont z wymianą wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł810 m² 2 160,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo blisko stacji metra Na sprzedaż działka o powierzchni 810 m2. Formalnie są to dwie działki po 404 i 406 m2 (dwie kw!). Działka nadaje się pod zabudowę wielorodzinną (ok 580-600 m2 pum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , w kamienicy, tuż przy Polu Mokotowskim, na Al. Niepodległości 148 - jednym z najpopularniejszych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Mokotów,Warszawa

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentowane mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy. Na powierzchnię 53m2 składają się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon (2,5 m2), - dwie sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skalbmierska

Stare Bielany,Warszawa

494 000 zł36 m² 13 586,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży słoneczna kawalerka o wielkości 36.6m2. Istnieje możliwość przerobienia na dwupokojowe. Salon z balkonem widna kuchnia, łazienka z prysznicem. Czynsz wynosi 465zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wola

Wola,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i eleganckie świeżo po remoncie mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na warszawskiej Woli przy ulicy ul. Kajetana Grabińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 643 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie, niewymagające wkładu własnego, z ogromnym potencjałem w kamienicy z 1957 roku przy Obozowej 91. Mieszkanie idealne dla singla, pary, a także doskonałe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

450 000 zł51 m² 8 858,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, znajdujące się na zamkniętym Osiedlu "regaty". Osiedle charakteryzuje się niską zabudową z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

374 616 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 83 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

410 000 zł1 135 m² 361,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki (do sprzedaży obecnie jedna, do wyboru) w Warszawie ze świetną lokalizacją: ok 800 m od ul. Puławskiej, niedaleko kompleksów real, obi, go sport. Dojazd drogą asfaltową (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

425 000 zł29 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka (29m2) z oddzielną kuchnią położona w doskonałej lokalizacji przy ulicy Astronautów. Mieszkanie jasne i ciepłe. Kameralna zabudowa. Doskonała nieruchomość zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł32 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

+Kupujący nie płaci prowizji+ Zapraszam Państwa do obejrzenia mieszkania na 16 piętrze z pięknym widokiem, po generalnym remoncie, w najwyższym budynku na Pradze Północ przy ul. Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 070 000 zł116 m² 9 192,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie przy nowej stacji metra - Bemowo Ratusz! Mieszkanie o powierzchni 116,4 m2, (91,9 m2 + 24,6 m2 strych) rozłożone jest na 3 poziomy. W skład mieszkania wchodzi: poziom 1: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

843 300 zł54 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w fantastycznej lokalizacji na Warszawskim Powiślu. Cechą charakterystyczną dla tej części Warszawy jest bliskie sąsiedztwo parków oraz zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

465 000 zł31 m² 14 956,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragnę zaprezentować Państwu cichą kawalerkę w samym centrum Starego Żoliborza - idealne dla singla, pary, osoby starszej, bądź pod działalność gospodarczą. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł240 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wilanów Na sprzedaż dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Warszawa Wilanów Zawady. Dom przez wiele lat był wykorzystywany jako oddział firmy szkoleniowej, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

465 000 zł34 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielany,Warszawa

1 627 819 zł154 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Wybierz, gdzie chcesz zamieszkać: przestronne apartamenty z tarasami; apartamenty luxury z salonem o wysokości 5,6 m; wille z własnym ogrodem i tarasami;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Przestronne mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem do ogrodu zimowego (ok. 25 mkw.) oraz na taras (ok. 25 mkw.) dużej sypialni (okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

685 000 zł46 m² 14 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, ciepłe i ciche 2 pokojowe mieszkanie 45,84 m2 w świetnej lokalizacji. Oferowane mieszkanie składa się z pokoju dziennego (16,22 m2) połączonego z aneksem kuchennym (6,64 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

615 000 zł62 m² 9 887,46 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pok. | 62 m2 | Targówek | Metro Kondratowicza Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m2 znajdujące się na Warszawskim Targówsku przy ul. Malborskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 9.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij