dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 207,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie dwa pokoje w budynku z cegły usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - oddzielna, widna kuchnia, - pokój 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Filtry

Filtry,Warszawa

698 750 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupując z nami nie płacisz prowizji 0% pcc - Komfortowe osiedle z niepowtarzalnym klimatem - Znakomita lokalizacja skomunikowana z całym miastem - Bogata oferta handlowa, usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

1 399 000 zł107 m² 13 074,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 107 metrowego apartamentu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i przez cały dzień jest pełne słońca. Sypialnia znajduje się od strony wschodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

939 000 zł79 m² 11 916,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie widne i słoneczne, znajdujące się na Bemowie przy ul. Karabeli. Atuty mieszkania: - rozkład nieruchomości - niskie opłaty - świetny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

568 000 zł47 m² 12 085,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie usytuowane na Warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich Wysoki Parter z podjazdem dla osób niepełnosprawnych. W skład lokalu wchodzi: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowy apartament o powierzchni 49,81 m2 znajdujący się w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2016 r. mieszczącym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana o powierzchni 800 m.k. idealnie usytuowana wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, przy utwardzonej drodze wewnętrznej. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł36 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 w idealnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy Placu Dąbrowskiego, ścisłe centrum Warszawy, w sąsiedztwie Ambasady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

544 000 zł39 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

[pl.] Zapraszam do nowoczesnej inwestycji w Ursusie, przy ulicy Posag 7 Panien. Ta wyjątkowa inwestycja oferuje nowoczesne mieszkania z przemyślanymi rozwiązaniami, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

BB Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 z balkonem na 10 piętrze w 12pietrowym bloku położonym na osiedlu Targówek w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 015 000 zł67 m² 15 066 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza na Woli. Mieszkanie położenie na 1. pietrze w budynku 6 piętrowym. W budynku są windy, wewnątrz patio śliczna roślinność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bielany

Bielany,Warszawa

500 000 zł26 m² 19 157,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przestronna kawalerka blisko metra. Ustawny pokój z dużym balkonem, kuchnia w częściowo oddzielonym aneksie, łazienka z wanną oraz mały przedpokój.z szafą w zabudowie. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

817 850 zł74 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa ostatnie W tej inwestycji 4 pokojowe mieszkanie tuż przy Galerii Północnej. Doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie Nieruchomość ma 44 m2 i składa się z - 3 oddzielnych pokoi - zamykanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 006 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

498 000 zł30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronna kawalerka typu studio na Muranowie przy ul. Nowolipie o powierzchni 29,35m2. Ustawny pokój z kuchnią w aneksie, łazienka z prysznicem. Lokal kilka lat temu przeszedł remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 520,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Przestronny, jasny i cichy 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,7 m2 na osiedlu zamkniętym z ochroną. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Groty

Groty,Warszawa

1 299 000 zł124 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny/segment wraz z ogrodem w Warszawskiej dzielnicy Bemowo. Mieści się on na spokojnym osiedlu Groty, o niskiej zabudowie, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 413,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 składa się z 3 pokoi i znajduje się na parterze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rozkładowa kawalerka na warszawskim Mokotowie, znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku. Budynek razem z klatkami został odświeżony oraz ocieplony. Okna z ekspozycją na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

2 500 000 zł124 m² 20 161,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje przepiękny apartament w kamienicy na Powiślu! Opis nieruchomości Prawdziwa gratka dla miłośników kamienic oraz pasjonatów historycznych! Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

577 000 zł38 m² 14 987 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 300m od linii metra ms - stacja Księcia Janusza. Piękne mieszkanie 38,5m po generalny remoncie, wykończone z dbałością o detale jednocześnie kierując się jego funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni całkowitej 180 m.kw. znajdujący się w cichej i spokojnej części warszawskiej Wesołej. Budynek z 1991 na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

899 900 zł45 m² 19 997,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis Podstawowe informacje Centrum stolicy, mieszkanie 45m2 w kameralnej kamienicy Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Zalety nieruchomości Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 895 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ustawne 2 - pokojowe z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz przedpokojem, przynależy balkon ( ok. 1m2 ) oraz piwnica (ok.3m2). Orientacja okien : wschodnia. Mieszkanie wymaga odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Warszawa

Zacisze,Warszawa

920 000 zł500 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży hala magazynowa _ produkcyjna o powierzchni 450 m2. pomieszczenia częściowo ogrzewane( piec gazowy). Wjazd od ulicy Konarowej. Wysokość pomieszczeń 4,20h. Dwa duże pomieszczenia 170m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

355 000 zł17 m² 20 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 17 m2 na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, bez konieczności wkładu własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białołęka,Warszawa

4 005 000 zł8 900 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż dwie działki Z możliwością zabudowy - kto: westa home - co: działki (rolna z możliwością zabudowy) - gdzie: białołęka, szamocin - powierzchnia: 2.400 m2 - Cena: 1 080 000 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane w kamienicy w okolicy Placu Hallera i Ronda Starzyńskiego. Składa się z salonu, sypialni, osobnej - widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ujazdów,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 521 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę usytuowaną na Dolnym Mokotowie - na pograniczu Śródmieścia oraz Mokotowa. W okolicy dużo terenów zielonych m.in. Łazienki Królewskie, park Akcji Burza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Owsiana

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal skłąda się z:80m2 - przestrzennego salonu(pomieszczenmie główne) 10m2 - zaplecze(korytarz) 5m2 - toaleta 7m2 - schowek 4 miejsca parkingowe duża ilość miejsc parkingowych jest dookoła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 999 000 zł160 m² 24 993,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Westate przedstawia elegancji apartament w prestiżowej kamienicy przy ul. Chmielnej 26 Apartament w kamienicy z windą z 1890 r. z oknami skierowanymi na ul. Chmielną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

1 180 000 zł259 m² 4 548,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni całkowitej 260m2, na Białołęce, w okolicy ulicy Ostródzkiej. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł56 m² 9 946,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z 2002 roku zlokalizowane na Tarchominie przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grochów

Grochów,Warszawa

6 300 000 zł700 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:710 m²

Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w zacisznej uliczce, a jednocześnie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Budynek w doskonałym stanie technicznym wykończony wysokogatunkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Warszawskim Bemowie. Sprzedaż bezpośrednia. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 275 000 zł172 m² 7 422,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę domu jednorodzinnego z pięknym ogródkiem zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 171m2. Powierzchnia użytkowa domu to 140m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

997 000 zł130 m² 7 669,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o pow. mieszkalnej 114 m2 (130 m2 pow. całkowitej), w Marysinie Wawerskim. . Dom w stanie deweloperskim (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

1 220 000 zł56 m² 21 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis Osiedle - Awangarda. To miejsce, które ma swój wyjątkowy, intrygujący charakter. Inspiruje, a jednocześnie stanowi spokojną przystań każdego dnia. Elektryzująca przestrzeń pełna życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ksawerów,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu znakomite dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Obrzeżnej na Osiedlu Hubertus. Podczas budowy zadbano o bezpieczne przestrzenie rekreacyjne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

506 000 zł45 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Pełne praktycznych i nowoczesnych rozwiązań osiedle Next Ursus będzie składało się z 14 budynków mieszkalnych, w ramach których dla.