dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 595 ogłoszeń

850 000 zł46 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przyjemne, dwupokojowe mieszkanie na Bialanach. Ulica Sokratesa 4-6. Osiedle zielone, niska kameralna zabudowa. Pokój duży połączony z widna kuchnią i jadalnia. Z pokoju dużego wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:239 m²

Zapraszamy do zakupu segmentu o powierzchni całkowitej ok. 270 m (pow. użytkowa ok. 169 m ), oferujący funkcjonalny układ i duże możliwości aranżacyjne. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł28 m² 22 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Próżna budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł70,64 m² 19 677,24 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 990 000 zł176 m² 22 670,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament W kameralnym budynku W starym wilanowie Ogródek I Zielona i kameralna lokalizacja | Klimatyzacja | Dwa miejsca w garażu podziemnym i Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,47 m² 15 847,61 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł72 m² 15 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m , położone w spokojnej i zielonej części warszawskich Bielan - Chomiczówka, ul. Żółwia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 950 zł57 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym sercu Starego Mokotowa! Funkcjonalne, jasne mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł47,15 m² 23 096,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Wola, ul. Dzielna 9 | 47 m Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł48 m² 14 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nr oferty : 1631/ms Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży interesującego 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 48m2, usytuowanego na IV piętrze (ostatnim) budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł63,40 m² 15 615,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe (opcja trzypokojowe), słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 63,4 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer Nad Wiśle ul. Ogórkowa 45k Piętro: 1/2 Rok budowy: 2002 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność, bez kw Cena: 799 000 zł Czynsz: 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 81 m , położone na 12. piętrze w budynku na warszawskim Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

991 354 zł54,47 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,16 m² 15 905,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,20 m² 21 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 2 pokoje / 29,2 m2 / piwnica / 400 metrów do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English idealne pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł77,15 m² 16 837,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

77,15 m z loggią 10 m - 2 sypialnie + 2 łazienki - Osiedle Sakura Na sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie na prestiżowym i bardzo lubianym osiedlu Sakura przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64,56 m² 13 166,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Są takie mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu da się dobrze żyć. To jest jedno z nich. Spokojne, funkcjonalne, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł911 m² 3 951,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 911 mkw. w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją, istnieje możliwość podziału działki. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,80 m² 18 100,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.8 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112 m² 43 080,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy penthouse na 13. piętrze w Mennicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu unikatową ofertę apartamentu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które przedstawiamy, spełni.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie przy ulicy Bogusławskiego. Mieszkanie jest po częściowym remoncie. Zadbane, widne i ciche. Do kuchni została doprowadzona dodatkowa instalacja elektryczna. Piony.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł4 162 m² 718,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, prostokątna działka budowlana, położona w Warszawie Białołęka, w okolicach Kanału Żerańskiego, (w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych), o powierzchni 4162.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł698 m² 5 945,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł250 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Wyjątkowy dom W zielonej części warszawy wesoła Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Sucharskiego 5/ Bemowo - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 56m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 586 000 zł122,14 m² 12 985,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zamieszkaj w domu, który daje Ci przestrzeń, światło i spokój. Nowe segmenty przy ul. Człuchowskiej na warszawskiej Woli łączą komfort domu z wygodą życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174,40 m² 11 462,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny i komfortowy segment o powierzchni 174 m , położony na działce 392 m na prestiżowym, kameralnym osiedlu Zen Residence w warszawskim Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60,10 m² 23 793,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 124 000 zł62,45 m² 17 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | 62 m2 | balkon | osobne wc | Bielany | jasne i zadbane Na sprzedaż prezentuję, jasne przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 62.45m2 położone na 1 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł67,40 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą położone przy ul. Kakowskiego na warszawskim Gocławiu, z widokiem na jeziorko Balaton. Mieszkanie - wysokie, na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym budynku z 1996 roku przy ul. Piastów Śląskich na Bemowie. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł124,38 m² 22 511,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Elegancki przestronny 4 - pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów Przestronny, częściowo wyremontowany apartament ok. 124,5 m 2 , loggia z widokiem na patio wewnętrzne ok. 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,92 m² 21 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy: mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Dwa pokoje z dużą loggią i miejscem parkingowym. Pod lupą Przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 829 m² 1 749,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1829 m2 w rewelacyjnie skomunikowanej części Ursynowa. Blisko do wjazdu na trasę S2. Wszystkie media, dojazd drogą asfaltową, w otoczeniu willi miejskich.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij