Działka budowlana Warszawa

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • 1 595 000 zł
  • 1 984 m²
  • 803,93 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Kosiciń...

Skontaktuj się

Działka budowlana Warszawa

Wawer, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 595 000 zł

1 984 m²

803,93 zł/m²

Działka budowlana Warszawa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 595 000 zł 1 984 m² 803,93 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 595 000 zł (803,93 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 984 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PELIKAN HOUSE, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 121/14136/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przepiękna działka budowlana w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Możliwość dokupienia działki leśnej o powierzchni 1000m2 (cena 380 zł/m2)

Cena działki budowlanej i działki leśnej - do negocjacji.

KANALIZACJA MIEJSKA.

Bardzo dobra lokalizacja, okolica cicha i spokojna.

Działka z kanalizacją miejską, co jest niebywałą rzadkością w dzielnicy Wawer.

W okolicy zabudowa jednorodzinna. (...)

Agent

Elżbieta Kosicińska

883 311...

883 311 126

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Kosicińska

883 311...

883 311 126

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Kosicińska

Zostaw telefon, oddzwonimy