dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 587 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 587 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

505 000 zł22 m² 23 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 167 600 zł33 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 33,36 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

663 000 zł37 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9m2, usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z 1967 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawlaczyka

Ursynów,Warszawa

1 750 000 zł150 m² 11 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment o łącznej powierzchni 149,88 m (powierzchnia użytkowa: 92,13 m ), zlokalizowany w spokojnej części Ursynowa, na zamkniętym osiedlu segmentów przy ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

996 000 zł44 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 2 pokoje+kuchnia+taras 11m, blok 2009, metro Płocka We speak English. Mieszkanie 43.5 m2, świeżo po remoncie, składające się z salonu (16 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

605 000 zł47 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada widne pokoje, aneks kuchenny, łazienkę oraz przestronny balkon. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

4 550 000 zł167 m² 27 310,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Penthouse przy ulicy Bergamotki to doskonały wybór dla osób poszukujących luksusowego, komfortowego i przestronnego apartamentu w doskonałej lokalizacji. Nowy, zaprojektowany i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 531 000 zł51 m² 29 949,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament: cichy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51,12 m z oknami skierowanymi na patio, składający się z: klimatycznego salonu z kanapą i wyjściem na kameralną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

793 000 zł44 m² 17 820,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, wawer, ul. VIII Poprzeczna Metraż: 44,5 m2 Piętro: parter/4 Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 799 900 zł Czynsz: 370 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł1 076 m² 1 486,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działke o pow 1076 mkw. Działka jest położona w atrakcyjnej lokalizacji - Wawer Międzylesie. Przeznaczenie terenu: - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 864 000 zł84 m² 22 219,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na zielonym, prestiżowym Mokotowie. W niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Nieopodal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

1 224 000 zł75 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1987roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Małcużyńskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 800 000 zł99 m² 29 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 365 000 zł74 m² 18 349,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Odetchnij po całym dniu pracy w tym wyjątkowym 2-pokojowym mieszkaniu, gdzie każdy znajdzie swoją oazę spokoju. Duży balkon, otoczony zielenią, pozwala na kontakt z naturą i sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

850 000 zł37 m² 22 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, do którego będzie można się od razu wprowadzić? A może interesuje Cię mieszkanie, które będzie można od zaraz wynająć? Czy ważne są dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

1 059 000 zł59 m² 17 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży piękne, niezwykle słoneczne mieszkanie o powierzchni 59,04 m2 położone na granicy Wilanowa i Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od kupującego. Agencja Dobrachata prezentuje: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 32 m2 z obszernym balkonem położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bailly

Bemowo Lotnisko,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 065,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zielona i bardzo cicha okolica. 2-pokojowe mieszkanie obok fortu Bema. Wychodzące na południową stronę świata z dużą loggią na której rano się zrelaksujemy popijając gorącą kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

730 000 zł38 m² 18 961 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1978 roku. Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł58 m² 15 595,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojową nieruchomość na Mokotowie. Usytuowaną blisko stacji metra Wilanowska. Mieszkanie ma niespełna 58m2, mieści się na 10. piętrze, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł26 m² 26 153,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w Śródmieściu, al. Jana Pawła II Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 26 m położona na 9. piętrze w budynku przy alei Jana Pawła II. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Powierzchnia 38m2, 2osobne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka, przedpokój. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Targówek - Bródno przy ul. Wyszogrodzkiej. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

499 999 zł45 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość! Nie odkładaj decyzji o oglądaniu na później, zapraszamy! Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

745 000 zł60 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z windą zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkryta. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

532 648 zł38 m² 12 935,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji! Nowoczesny kompleks trzech budynków oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

669 000 zł50 m² 13 300,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. 1 go Maja. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym. Niekwestionowanym atutem jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

69 000 zł15 m² 4 646,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pakiet: miejsce postojowe plus komórka lokatorska w inwestycji Galeria Top Park przy obrzeżnej 3 na Warszawskim Mokotowie. Miejsce postojowe znajduje się na kondygnacji -2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Rakowiec,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 827,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Okolica hali banacha - jednopokojowe Do sprzedania idealne ciche mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27,8 m2 przy ul. Grójeckiej - osiedle Rakowiec. Blok usytuowany w 2 linii od ulicy Grójeckiej - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

825 000 zł41 m² 19 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie mieszkanie o powierzchni 41,46 m2 w Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 3 piętrze z 4, natomiast jest ostatnie w pionie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Śródmieściu / Powiśle, ul. Salezego. W skład lokalu wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż! Prezentujemy Państwu słoneczne, jasne mieszkanie położone na Bielanach - Wawrzyszew w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jest idealną lokatą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

1 810 000 zł64 m² 28 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować ofertę pięknego apartamentu w sercu Warszawy. Budynek z 2000 roku znajduje się przy ul. Hożej na rogu z ul. Poznańską. Jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania jedno pokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie mieści się na trzecim (ostatnim) piętrze budynku. Pokój dzienny połączony jest z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł52 m² 18 826,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Śródmieście ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Warszawy, konkretnie na Śródmieściu. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 450 000 zł54 m² 26 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Olive Zone to nietuzinkowe , pachnące świeżością, 3-pokojowe mieszkanie na 1- szym piętrze przedwojennej kamienicy, które łączy ciepło, harmonię i ponadczasowy styl. Uwaga : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

1 295 000 zł110 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupoziomowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania na Warszawskim Wawrze. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 670 000 zł200 m² 18 350 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 200M2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, łucka 15, wola budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 020 000 zł49 m² 20 957,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Opiekun oferty tel. 3-pokojowy narożny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,67 m2 na parterze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do generalnego remontu. Dostępny od ręki. Podstawowe.