dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 596 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czecha

Anin,Warszawa

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

W skrócie: na sprzedaż | dom wolnostojący | powierzchnia użytkowa ok. 160 m2 | powierzchnia całkowita ok. 260 m2 | działka 678 m2 | Wawer | Anin | ul. Bronisława Czecha. Przeznaczenie: - dla rodziny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 462 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferuję Państwu przytulną, umeblowaną kawalerkę dostępną od zaraz! ul. Św. Salezego, warszawa (śródmieście) Kawalerka o powierzchni 25.21 m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

688 000 zł38 m² 18 346,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1973 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Budynek zadbany, klatki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 399 000 zł122 m² 19 599,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży wyjątkowy i funkcjonalny 4-pokojowy apartament o powierzchni 122,40 m.kw znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 750 000 zł79 m² 22 065,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania - Woźniakowski Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanego architekta i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

639 000 zł54 m² 11 765,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz trzypokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na warszawskiej Woli? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

509 000 zł28 m² 18 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z wydzieloną sypialnią (27,54m2) + balkon (9,24 m2) Włochy | Raków 25 minut tramwajem do centrum Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sady Żoliborskie,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu nieruchomość zlokalizowaną na Żoliborzu przy ul Władysława Broniewskiego. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze. Na jego powierzchnię 37,80 m2 składa się: salon z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

687 000 zł46 m² 14 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ciekawa propozycja mieszkania, praktycznie gotowego do zamieszkania bez wkładu. Mieszkanie znajduje się w rejonie ul. Powstańców Śląskich, radiowej, sołtana.2 pokoje, ca 46 m2. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 766 197 zł78 m² 22 789,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m , położone na ostatnim, 9. piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej dzielnicy Mokotów (służewiec). Ten czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Służew,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 617,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Służewcu przy ul. Komputerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie położone jest w dzielnicy Mokotów. Budynek z 1957 roku jest w dobrym stanie, czysta i odnowiona klatka schodowa oraz zadbane części wspólne od strony dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł50 m² 29 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana w ścisłym centrum Warszawy w przedwojennej kamienicy 1905 roku. Mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Digital Broker prezentuje mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wiatracznej 25a na Pradze-Południe w stanie gotowym do wprowadzenia. Cicha okolica, bardzo przytulne mieszkanie, już niedługo może być Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 198 000 zł72 m² 16 572,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym na osiedlu Budimex. Osiedle z 2009r, położone w niskiej zabudowie na zielonym Bemowie w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

985 000 zł45 m² 21 758,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,27m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2017 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krysta

Wola,Warszawa

1 549 999 zł48 m² 32 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zdjęcia wnętrz udostępniam zainteresowanym na życzenie. Powierzchnia:48.81 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:4 Liczba pięter:8 Typ zabudowy:apartamentowiec Rok budowy:2018 Winda:tak Wielopoziomowe:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chrzanów,Warszawa

1 458 000 zł79 m² 18 530,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2027 roku. Komfortowy apartament na Bemowie (chrzanów). Salon z aneksem 28 mkw. Dwa tarasy o łącznej powierzchni 98 mkw. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł69 m² 17 138,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy świetną propozycję mieszkania z ogródkiem w stanie deweloperskim. Jeśli szukasz mieszkania do własnej aranżacji, które chcesz wykończyć w swoim wymarzonym stylu, to mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

770 000 zł46 m² 16 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,25m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1950 roku zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Rokosowskiej. W budynku przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Służew,Warszawa

815 000 zł53 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W sdp nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 53 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

849 159 zł36 m² 23 271 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mieszkanie w stanie deweloperskim - 2 pokoje, 36,5 m z balkonem 6,5 m . Brak podatku pcc! Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

849 999 zł39 m² 21 969,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 38,69 m Idealna na inwestycję Koszykowa 33 Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 38,69 m , zlokalizowaną przy ul. Koszykowej 33 w klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

1 249 000 zł62 m² 20 145,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! apartament jest wykończony pod klucz, gotowy do wprowadzenia się, cena dotyczy wykończonego apartamentu trzypokojowe: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 321,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7 m na Woli - Młynowie, przy skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Gibalskiego. Mieszkanie z potencjałem - idealne do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Odolany,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m zlokalizowane przy ul. Sowińskiego 24 (blisko ul. Jana Kazimierza) w dzielnicy Wola, warszawa. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 51,62m2 | Targówek | Miasteczko Wilno Zacisze Zamieszkaj w nowoczesnym, kameralnym budynku zlokalizowanym na Targówku w Miasteczku Wilno Zacisze. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 665,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,26m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym z 1942 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania na Woli przy ulicy Skierniewickiej 1/7. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 które, otrzymało bardzo korzystny rozkład. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

685 000 zł32 m² 21 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży przestronny, gotowy do wprowadzenia 1-pokojowy apartament w inwestycji "na Sokratesa" przy ul. Sokratesa 11b nieopodal stacji Metro Młociny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 738,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Warszawa, żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Popiełuszki bez prowizji od Strony Kupującej Tramwaj - 50 m Autobus - 100 m Metro (plac Wilsona) - 450 m Kawalerka o powierzchni 38,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł50 m² 19 658,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Proszę o uwagę, ponieważ ten adres jest praktycznie niespotykany na rynku- z jednej strony wejście do Ogrodu Saskiego, z drugiej Plac Teatralny. To mieszkanie jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Solipse,Warszawa

2 500 000 zł122 m² 20 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy apartament w inwestycji o podwyższonym standardzie Dom Development Solipska przy ulicy Fasolowej. Przepiękny widok z tarasu 100m2, praktyczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł68 m² 22 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Budki Szczęśliwickie w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 68 m znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

745 000 zł36 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 m2, zlokalizowane przy ulicy Al. Solidarności 96 (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny/dla singla/inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 060 000 zł45 m² 23 503,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2013 roku, blisko metra na Żoliborzu. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

970 000 zł44 m² 22 045,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w magicznym miejscu na Nowym Mieście .Kamienica znajduje się przy ulicy Przyrynek w sąsiedztwie ulicy Kościelnej i jednego z najstarszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 749 800 zł116 m² 15 097,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującego się przy ulicy Belgradzkiej 350 m od stacji metra Natolin Lokum zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

357 723 zł18 m² 19 873,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość idealna dla inwestora jako doskonała lokata kapitału, dzięki której można osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości. Opis.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij