dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 588 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 070 000 zł43 m² 24 883,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane na parterze 6 piętrowym budynku z 2019 roku - zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

784 999 zł46 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy klimatyczny apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie nieruchomość : Mieszkanie 46,2 m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 500 000 zł331 m² 13 582,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy Z witrynami budynek: budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze zlokalizowany dokładnie naprzeciwko Fabryki Czekolady Wedla przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 554,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania z możliwością aranżacji funkcjonalnego układu 3 pokojowego. Nieruchomość położona jest przy ul. Astronautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urugwajska

Praga-Południe,Warszawa

1 025 000 zł57 m² 17 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Praga Południe - Saska Kępa ul. Urugwajska 57 m2 | 2 pokoje z osobną kuchnią ( możliwość przerobienia na 3 pokoje z aneksem) | duży balkon | stan deweloperski | nowa inwestycja z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Służew,Warszawa

4 600 000 zł713 m² 6 451,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu dom w bardzo korzystnej lokalizacji. Blisko stacja metra Wilanowska, centrum Warszawy. W sąsiedztwie nowe inwestycje mieszkaniowe. Dom ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 800 000 zł358 m² 7 821,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dane techniczne: dom z 1985 roku (w 2000roku generalny remont) o powierzchni całkowitej ok. 358m2, na działce o powierzchni około 1119m2 położony w Radości. Dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

1 890 000 zł104 m² 18 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w spokojnej, zielonej okolicy, na nowoczesnym osiedlu Fantazja. W mieszkaniu znajduje się 5 rozkładowych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością powiększenia o czwarty pokój, mieszkanie jest przestronne, okna wychodzą na trzy strony zielonego osiedla. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

4 250 000 zł360 m² 12 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom 360M2, 3 sypialnie, zadbany I ciekawy ogród, działka 1200M2, białołęka dane techniczne: budynek wolnostojący o powierzchni 360m2, na działce 1200m2. Rok budowy 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł84 m² 13 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szukasz dla swojej Rodziny czteropokojowego, przestronnego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z bardzo dobrej komunikacji miejskiej oraz ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

736 000 zł30 m² 24 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja! Zapraszamy na prezentację mieszkania. W sercu Warszawy, przy prestiżowej ul. Tamka, oferujemy niezwykle stylowe mieszkanie o powierzchni 29,80 m , które stanowi perełkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji 3 pokojowe widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie do generalnego remonty. Przedstawiamy Państwu narożne mieszkanie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Lokal znajduje się na 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

lokalizacja: warszawa, praga Południe, ul. Ostrobramska, w inwestycji "korona Pragi" Dostępność: od zaraz Opis mieszkania: piętro: 10 Powierzchnia: 48m Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo ładnej i zielonej lokalizacji na ulicy Suwalskiej. Usytuowane jest w pobliżu stacji metra, szkół, przedszkoli, parku oraz sklepów. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

445 000 zł24 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1878

Prezentujemy studio o powierzchni 24 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Jagiellońskiej 18 w sercu Starej Pragi (warszawa). Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

475 500 zł28 m² 16 982,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

O mieszkaniu: kawalerka na granicy Żoliborza i Bielan ul. Reymonta 10a 28m2 gotowa do zamieszkania lub wynajmu. Mieszkanie jasne i słoneczne duże okno z balkonem. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

1 299 000 zł97 m² 13 391,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Żegańskiej w warszawskim Międzylesiu (wawer). Nieruchomość znajduje się na kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

389 000 zł19 m² 20 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej Fabryki Pollena (warzelnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 782 000 zł110 m² 16 204,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł84 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu na Warszawskich Bielanach, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 795 500 zł57 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowy apartament 57 m2, biały kamień, mokotów. Budynek: apartament zlokalizowany jest w kameralnym budynku na osiedlu Przy Oranżerii, zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Jems.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

575 000 zł42 m² 13 690,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,63 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 52. Znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głowackiego

Placówka,Warszawa

820 000 zł42 m² 19 759 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,50 m , z pięknym ogródkiem o powierzchni 14,04 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

1 220 000 zł85 m² 14 319,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Doskonale usytuowane dwustronne, czteropokojowe mieszkanie w bardzo poszukiwanej przez klientów lokalizacji tj. na kameralnym i cichym osiedlu na Natolinie. Niska zabudowa oraz wszechobecna zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 680 000 zł86 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Ochocie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Rembertów,Warszawa

11 250 000 zł25 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana jest głównie do deweloperów mających w planach budowę domów, na które w dzisiejszych czasach jest bardzo duży popyt. Można jednak kupić udział w całości. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

695 000 zł55 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Targówek - Bródno, ul. Krasnobrodzka pętla autobusowa 100 m od bloku | stacja metra Kondratowicza 900 m od bloku - 9 min pieszo | w bezpośrednim otoczeniu bloku apteka, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko w The Estate Warsaw! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy na Warszawskiej Woli. W mieszkaniu o powierzchni 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

1 299 000 zł43 m² 30 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Prezentujemy apartament w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Freta. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43 m2. Wysokość mieszkania wynosi 3 metry. Na 43 m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 240 175 zł54 m² 22 961,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne! Z łatwością można wyodrębnić dwie niezależne kawalerki! ***zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i pcc*** Na sprzedaż mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł74 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Hamton Home przedstawia atrakcyjny 74 metrowy apartament, na ul. Łuckiej tuż przy Rondzie Daszyńskiego. Budynek w 2024 r. przeszedł generatory remont klatek schodowych, na dole jest punkt ochrony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

779 000 zł39 m² 19 771,60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy przy Alei Jana Pawła II Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 947 000 zł195 m² 9 987,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokalizacja na Starej Ochocie, okolice Placu Narutowicza. Kamienica z roku 1937 wpisana do rejestru zabytków. Budynek po rewitalizacji w bardzo dobrym stanie technicznym. Duży, widny, przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł74 m² 15 424,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszam do prezentacji okazyjnej, niezwykle ciekawej nieruchomości - dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 74,49 m2 na poddaszu powojennej kamienicy na Starym Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Na sprzedaż oferujemy kawalerkę usytuowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł23 m² 27 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę mieszkania w znakomitej lokalizacji. Centrum miasta wraz z jego wszystkimi atrakcjami. Fantastyczna nieruchomość na inwestycję. (blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 107,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta Sprzedaży Mieszkania ul. Kopińska 25 - Ochota, warszawa Dzień dobry! oferuję mieszkanie o powierzchni 47.05 m2, usytuowane na I piętrze w kamienicy III piętrowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Ursus,Warszawa

3 000 000 zł3 100 m² 967,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100m2 znajdująca się w Warszawie, ursus-Gołabki, w pobliżu węzła Konotopa. Działka ma charakter usługowy -2u(mn), dojazd ulica asfaltową.