dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trombity

Ursynów,Warszawa

2 470 000 zł279 m² 8 853,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu na Ursynowie Południowym - przestrzeń, komfort i natura w idealnym połączeniu! Szukasz miejsca, które łączy ciszę i spokój z wygodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

894 000 zł65 m² 13 754 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Włochy-Okęcie. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1955 roku. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyklamenów

Wawer,Warszawa

852 000 zł77 m² 11 010,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży pięknego dwupoziomowego segmentu mieszkalnego z ogrodem oferującą wygodę i spokój umiejscowionego w dzielnicy Wawer. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marii Kazimiery

Żoliborz,Warszawa

3 750 000 zł260 m² 14 423,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

**przestronny dom jednorodzinny na Żoliborzu - idealny do własnej aranżacji** Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 260 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł23 m² 20 434,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł34 m² 22 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Możliwy zakup i wprowadzenie jeszcze w 2024r. Atrakcyjne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Ogrodu Saskiego. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

569 000 zł38 m² 15 013,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe 37,9 m2 przy ul. Chodeckiej 12 na Bródnie. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjny na dojazd do pracy, szkoły, czy uczelni dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 582 000 zł215 m² 21 273 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

NA okrzei to projekt przygotowany z myślą o ludziach, dla których wygodne życie to szybka komunikacja, bliskość terenów zielonych i codzienne zakupy w bezpośrednim sąsiedztwie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 693 000 zł122 m² 22 111,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 984 000 zł184 m² 27 063,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na progu Żelaznej 54. wita nas estetyczna wnęka, powstała przez cofnięcie elewacji i stylowe drzwi karuzelowe, nawiązujące do klasyki prestiżowego budownictwa. Za nimi czeka przestronny, elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mazowieckich

Bielany,Warszawa

1 045 000 zł68 m² 15 259,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na Bielany! to nowoczesne osiedle położone z dala od zgiełku miasta, które powstało z myślą o młodych ludziach ceniących relaks i rekreację. Jednocześnie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 075 000 zł90 m² 22 994,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Żupniczej 26 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni rozliczeniowej 87,77 metrów kwadratowych, skierowane na dwie strony świata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 880 000 zł158 m² 24 519,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Projekt przygotowany z myślą o tych, którzy szukają swojego miejsca, gdzie będą mogli realizować swoje plany. Zlokalizowany przy ulicy Domaniewskiej 24 na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. German

Żoliborz,Warszawa

3 934 000 zł160 m² 24 647,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sady Z oliborz to nowy projekt Matexi powstający u zbiegu ulic Anny German i Krasińskiego, który zaprojektowany został z myślą o szukających wysokiego standardu, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 073 000 zł167 m² 24 383,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mazowieckich

Bielany,Warszawa

865 000 zł58 m² 14 867,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 23,40m2 *** W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 399 tys. DO negocjacji Mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biura nieruchomości uprzejmie proszę o niekontaktowanie się. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie położone na Sadybie w dzielnicy Mokotów. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

459 500 zł31 m² 14 727,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

760 000 zł39 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem do aranżacji na 2 pokoje. Nieruchomość znajduje się na Bielanach, w kamienicy z 1960 roku, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2009 roku zlokalizowane w Warszawie- bemowo, ul. Górczewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Powiśle,Warszawa

595 000 zł30 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Powiślu, w rewitalizowanym budynku z lat 70 na Powiślu. Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Filtrowa

Stara Ochota,Warszawa

760 000 zł34 m² 22 471,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Filtrowej na Starej Ochocie. To idealna propozycja dla osób ceniących klimatyczne wnętrza, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł35 m² 17 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam na prezentację w sobotę 29/03 pomiędzy 11.30-12.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa/śródmieście/wola, ul. Twarda 54 2 pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 720 000 zł82 m² 20 962,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - na warszawskim Powiślu. Atuty: doskonała lokalizacja Funkcjonalny rozkład Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

649 500 zł46 m² 13 997,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ulicy Krasnobrodzkiej. Lokal usytuowany jest na parterze, ma bardzo wygodny i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

605 000 zł49 m² 12 346,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, bródno | 47 m | 3 pokoje | 2. piętro idealne pod wynajem lub dla rodziny! Środkowe, ciepłe i jasne mieszkanie o niskim zużyciu mediów. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 049 000 zł36 m² 29 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Ciche 2 pokoje w sercu Powiśla / Kamienica z 1925 r. / pierwsze piętro / Balkon Wyjątkowa nieruchomość o pow. 35,5 m2 w prestiżowej lokalizacji, niedaleko stacji metra cnk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 282,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Do stacji metra Kabaty ok. 250m. Mieszkanie niezamieszkałe gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

818 000 zł41 m² 19 854,40 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Wawer,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 414,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskim Wawrze, gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację i balkon. Budynek posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

636 303 zł56 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego i nowoczesnego miejsca do życia w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy? Prezentuję 3-pokojową nieruchomość w nowo powstałym Osiedlu Przedwiośnie, które łączy.