dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

750 843 zł56 m² 13 324,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! Położone w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy - na granicy Białołęki i Targówka. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Bielany,Warszawa

8 500 000 zł396 m² 21 464,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal na cele medyczne Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny z najemcą sieciowym., branża medyczna. Lokal przystosowany do działalności medycznej ( sala operacyjna). Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

699 804 zł48 m² 14 579 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

47,71m2 | 3 pokoje + 2 Loggie możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm posiadam W ofercie ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Eurovilla prezentuje eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie, zlokalizowane w pobliżu stacji metra Wierzbno. Nieruchomość po niedawnym remoncie, gotowa do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

937 500 zł56 m² 16 741,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bluszczańska 69a o powierzchni 56,16 m Klient Zapraszamy biura do współpracy. Mieszkanie Układ funkcjonalny mieszkania dzieli je na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Mokotów,Warszawa

1 780 000 zł78 m² 22 967,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eurovilla prezentuje wyjątkowy lokal na sprzedaż na Mokotowie. Oferujemy elegancki, przestronny lokal o powierzchni 77 m (z antresolą 105 m ), usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

575 900 zł36 m² 15 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bez prowizji od kupującego! Szanajcy 11, równoległa ulica do Placu Hallera najniższa cena za M2 mieszkania o takim metrażu. Do kupienia z najemcą lub bez (od zaraz) Wysokie 2,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

8 855 000 zł960 m² 9 223,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Avenue Estate prezentuje budynek -skrajny segment w znakomitej lokalizacji na Sadybie. ***idealny zakup inwestycyjny/ z najemcami/*** Atuty pożądana lokalizacji budynek jest w ciągłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

799 705 zł58 m² 13 788 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,96m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do kolejki skm posiadam W ofercie ponad 80 mieszkań W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

714 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Polecam mieszkanie o powierzchni 35,75 m2 znajdujące w ścisłym Centrum Warszawy. Doskonała cena! Lokal składa się z salonu z wyjściem na loggię, sypialni, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł38 m² 16 874,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

825 000 zł58 m² 14 224,10 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Bielan, jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla pary lub rodziny, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 498,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu za gotówkę lub kredyt (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Grabów,Warszawa

4 200 000 zł246 m² 17 073,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić: exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below atuty - Wyjątkowa nowoczesna architektura, niezwykłość bryły - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

815 000 zł68 m² 11 985,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Lokal niemieszkalny powstały z nadbudowy strychu (podzielony na dwa "mieszkania") w sercu Nowej Pragi w kamienicy z 1920 roku. Doskonałe pod inwestycję. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł70 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Czy marzysz o mieszkaniu, które jest jednocześnie wygodne, nowoczesne i gotowe do wprowadzenia? Oto propozycja, która łączy wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć idealny dom dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

744 000 zł60 m² 12 406,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,97 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

620 000 zł48 m² 13 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ciche 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Budynek: nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

540 000 zł41 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,8 m , usytuowane na 2 piętrze 2 piętrowego budynku przy ulicy Poetów 10f. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

869 000 zł46 m² 18 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o pow.46 m2, na II kondygnacji w budynku z cegły z 1961r. (z nowoczesną windą), stary Mokotów, ul.Puławska. Składa się z 2 dużych pokoi, oddzielnej przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle Derby 1. Osiedle zadbane, zielone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

1 156 812 zł51 m² 22 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla pary/singla lub jako inwestycja na wynajem. Budynek: budynek 5 piętrowy z 2020, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Przyjaźń,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie, w pobliżu ul. Francuskiej. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

950 000 zł63 m² 15 079,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości z bardzo ciekawym, zoptymalizowanym rozkładem znajdującej się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

608 430 zł36 m² 16 901 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 35,79m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

965 083 zł81 m² 11 915 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

80,25m2 | 4 pokoje + 2x Loggia (dostępne 1/3 i 3/3 piętro) Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

1 349 000 zł74 m² 18 187,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Mokotów, sadyba. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej i zielonej okolicy na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

1 848 065 zł119 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Osiedle Karolin - Nowoczesne segmenty w zielonym sercu Bemowa Brak prowizji i brak podatku pcc 2%! Na sprzedaż oferujemy przestronne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł218 m² 16 513,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Przedstawiamy dom na sprzedaż w Wilanowie w zaciszu zieleni, na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Dom wykończony w wysokim standardzie naturalny kamień hiszpański i włoski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

1 365 000 zł75 m² 18 195,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do zamieszkania. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przekorna

Powsin,Warszawa

2 480 000 zł250 m² 9 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom w sercu zieleni, z duszą i przestrzenią Powsin, ul. Przekorna. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy ciszę natury z komfortem życia blisko miasta ta nieruchomość może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

745 000 zł54 m² 13 925,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 750 m do stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m > 53,5m2 > 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem > stan: gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

569 627 zł39 m² 14 606 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

38,12m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 244 999 zł74 m² 16 790,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Warszawa I wola | 1 244 999 zł I 3 pokoje | 74,15 ( 59,15m2 + 15m2 antresola) m2 I Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 899 000 zł95 m² 19 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Srzedaż | mieszkanie |3 pokoje| 1 899 000 zł | 95,40 m2 | Warszawa | wilanów Link do spaceru 3D; przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,40 m2. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

577 900 zł34 m² 16 848,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3m2 zlokalizowane w doskonale skomunikowanej okolicy ulic Dickensa i Grójeckiej. Mnóstwo słońca, niczym niezasłonięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 780 000 zł78 m² 22 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Eurovilla prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie! Oferujemy elegancki, przestronny lokal o powierzchni 77 m (z antresolą 105 m ), usytuowany na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł71 m² 12 612 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł27 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 pokojowego apartamentu w stylu Loft w Śródmieściu. Pięknie zaprojektowany apartament znajduje się w samym centrum Warszawy między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Annopol,Warszawa

703 780 zł57 m² 12 347 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji. Dzwoń! 3 pokojowe z 2 ogródkami. Mieszkanie jest dwustronne. Zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (22,67mkw) - 2 sypialnie (10,59mkw, 7,02mkw, 8,76mkw) - łazienka (4,41mkw) -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij