dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

607 ogłoszeń

12 000 zł111,60 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł399,50 m² 12 390,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły pod numerem telefonu:   , email:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy nr U-II przy ulicy Nowogrodzkiej 62A w gminie Ochota, powiat Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²750 m² 10 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 750 m2 znajduje się na 13 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 927 250 zł72,73 m² 26 498,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - harfowa residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 213 000 zł119,60 m² 26 864,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-poziomowy narożny apartament o powierzchni 119,59m2 znajdujący się na 11 oraz 12 kondygnacji budynku. Kameralne i prestiżowe osiedle- monitoring, ochrona, lokale usługowe, patio.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,50 m² 17 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł47 m² 18 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Hampton Home oferuje na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , z oddzielną widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Urocze mieszkanie dla amatorów Starej Ochoty i kamienic : Atuty : doskonała lokalizacja: róg Grójeckiej i Wawelskiej parter w kamienicy z 1931 r. z oknami na patio i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 200 zł75,71 m² 19 286,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc I prowizji gotowe W tym roku! Olbrzymi taras Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75,71 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 3-piętrowego budynku, powstającego na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Widna kuchnia, 2 oddzielne pokoje (38 m2) w doskonałej lokalizacji i fajnymi panoramicznymi widokami od 1 maja do wynajęcia. Jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł125 m² 14 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy o powierzchni 125,8 m2 usytuowany przy Rondzie zesłańców Syberyjskich z ekspozycją i wejściem od strony ronda. Lokal składa się z trzech otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł55 m² 16 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 51g. Ciche, jasne i funkcjonalne mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44,20 m² 90,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe, blisko centrum. Odnowione czyste, jasne i ciepłe o powierzchni 44,20 m2. Nowoczesne wnętrze i znakomita lokalizacja przy Filtrach na.

Szczegóły ogłoszenia

18,50 €/m²172 m² 3 182 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy Adres dla Twojego Biznesu | 172 m przy Placu Zawiszy Szukasz lokalizacji, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni Twojemu zespołowi najwyższy komfort pracy? Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo-handlowy na parterze z witrynami położony przy ruchliwej ulicy o powierzchni 60m2. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: dostępu do dużego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł56,30 m² 17 761,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy 56,3 m | Parter | Przystosowany pod Salon Kosmetyczny, ochota Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 700 zł

Oferuję do wynajęcia nieprzechodni pokój w mieszkaniu w kamienicy. Mieszkanie zlokalizowane na ochocie w rejonie Plac Narutowicza. Pokój o powierzchni 20 m2 skierowany jest oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46,77 m² 15 608,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne o powierzchni 46.77 m przy ul. Skarżyńskiego na Ochocie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 3-piętrowym budynku z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 419 zł61 m² 15 465,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 60,25m2 + duży ogród 109m2 parking od 10.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ WCZEŚNIEJSZE ETAPY NA ŻYWO Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny lokal dwupoziomowy o powierzchni 112,57 m , położony bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim, na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł25,67 m² 18 698,87 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Skorochód Majewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł35,04 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zamieszkaj od.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²390 m² 6 435 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:tak

Budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Nowogrodzkiej w połowie odległości między ul. Chałubińskiego a pl. Zawiszy. Okolica spokojna i cicha. Pod budynkiem znajduje się podziemny parking.

Szczegóły ogłoszenia

63,75 zł/m²251 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 251m2, która składa się z 10 pomieszczeń biurowych, magazynu, recepcji, kuchni i łazienki. Dla najemcy dostępne są 2 miejsca parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł66,20 m² 14 335,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku z 1970 roku. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

1 267 000 zł70,41 m² 17 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal o powierzchni 70,41 m , położony na 2. piętrze, zlokalizowany przy ul. Kopińskiej 36a na warszawskiej Ochocie. Układ, który daje możliwości: 3 niezależne pokoje (27,4.

Szczegóły ogłoszenia

307,50 zł/m²8 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze w ceglanej kamienicy na Ochocie. Wolne od zaraz, do wynajęcia na min rok dla jednej pracującej osoby posiadającej stały pobyt w Polsce. Rozkład: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²8 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

132 zł/m²30 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

57,25 zł/m²104,80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Reprezentacyjny, wysoki lokal biurowy na parterze, z oknami od ulicy. Wejście niemal bezpośrednio z ulicy, pierwszy lokal po wejściu na odnowioną, zabytkową klatkę schodową. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

142,67 zł/m²30 m² 4 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²10 m² 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł39 m² 17 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskiej Ochocie w części miasta, która łączy dobrą komunikację z pełną infrastrukturą miejską, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł29,18 m² 116,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. -Adres: ul. Kopińska 35, warszawa Ochota, -Powierzchnia: 29,18 mkw, -Liczba pokoi: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

219 zł/m²5 m² 1 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij