dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

607 ogłoszeń

85,33 zł/m²15 m² 1 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

179,33 zł/m²45 m² 8 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

67,38 zł/m²8 m² 539 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Office elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

145,33 zł/m²15 m² 2 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Grojecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

167,80 zł/m²5 m² 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Grójecka *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

190,22 zł/m²45 m² 8 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych.

Szczegóły ogłoszenia

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30 m² 19 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka przy Parku Szczęśliwickim | ul. Zadumana | Ochota Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, położona w jednej z najbardziej zielonych części Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²10 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł34,11 m² 14 656 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł61 m² 103,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy trzypokojowy apartament na Ochocie english description below - please do not hesitate to contact us Niezwykle komfortowy 3 pokojowy apartament w sercu Starej Ochoty, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł99,40 m² 19 718,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan. Cena zawiera również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 972 415 zł100,23 m² 29 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł240 m² 47,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia piękny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub grupy przyjaciół. Nieruchomość ma 218 mkw. użytkowego , jest częściowo umeblowana i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł25 m²

 

Piętro:3/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:do uzgodnienia

Ogłoszenie aktualne - Pokój dla kobiety Bardzo ładny pokój. Pokoj samodzielny, nieprzechodni. Wyposażony jest między innymi w następujące w meble takie jak szafa , łozko z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł22,08 m² 21 240,94 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 22,08 m , położona na 2. piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy Alejach Jerozolimskich 117 na warszawskiej Ochocie. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,40 m² 79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij od zaraz! 2 pokoje, balkon, miejsce parkingowe - wszystko w świetnej lokalizacji, tuż przy Parku Szczęśliwickim. Wnętrze, które zaskakuje przestronnością Mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł35,50 m² 15 352,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (35,50 m) usytuowane na 5 piętrze - siedmiopiętrowego budynku z 1950r (z windą), położone na Ochocie przy ul. Grójeckiej 66. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Piętro: 12 z windą Powierzchnia: 38 m Forma własności: pełna własność (grunt uregulowany), księga.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²74 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal usługowy w sercu Starej Ochoty, idealny do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych. Lokalizacja: lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23,78 m² 21 825 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

519 000 zł | Sprzedaż | 23,78 m2 | 1 pokój | Warszawa | Mianowskiego | Stara Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

938 600 zł42 m² 22 347,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na ul. Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²100 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje do wynajmu biuro o powierzchni 92 m2 netto (tj 100 m2 brutto) w nowoczesnym biurowcu przy Al. Jerozolimskich na Ochocie. Panoramiczny widok z 25 piętra! Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

10 €/m²1 300 m² 13 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro w bliskiej odległości od centrum Warszawy w nowoczesnym budynku biurowym, który znajduje się na skraju trzech dzielnic: ochota, śródmieście, wola. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł113,62 m² 14 786,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m , położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

56,22 zł/m²53,36 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo/handlowy. Powierzchnia 32 m2, podzielona na 2 pomieszczenia i toaletę. Koszty dodatkowe to: czynsz dla administracji (około 1.300 PLN) w tym c.o. i opłata.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,30 m² 18 921 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, po remoncie, na IV piętrze. W pobliżu Park Szczęśliwicki i Pola Mokotowskie. Bardzo dobra komunikacja miejska. Kameralny budynek, dwie klatki schodowe po 25.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł297,11 m² 11 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:479 m²

Przedstawiam Państwu dom o powierzchni około 290 m2 z 2000 roku budowy, znajdujący się w prestiżowej, zielonej i zacisznej części Warszawy - dzielnicy Ochota - przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł26,80 m² 25 373,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

| na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej / Filtrowej. Świetna lokalizacja: pola Mokotowskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł87,40 m² 21 727,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować 5- pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i dogodną lokalizację. Lokal łączy w sobie funkcjonalny rozkład z jasnymi, słonecznymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,50 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55,40 m² 17 689,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Ponieckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 200 zł78,50 m² 19 900,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 78,5 m2 usytuowany się na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku apartamentowo-usługowym z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł33,58 m² 23 704,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł140 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny, bardzo widny penthouse, usytuowany na trzecim piętrze (wjazd bezpośrednio windą do apartamentu) obok Parku Szczęśliwickiego. Budynek usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł829,18 m² 6 874,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z dużym potencjałem w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Ten lokal użytkowy na Ochocie to doskonała baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38,20 m² 16 204,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - bezpośrednio obok biurowca Atlas Tower, niemal przy samym Placu Zawiszy. Dwa osobne i słoneczne pokoje. Okna z ekspozycją zachodnią wychodzą na zielone, wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł62,10 m² 21 723,03 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży oferuję trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szcześliwickim! Twoje nowe mieszkanie znajduje się w miejscu, idealnym do aktywnego trybu życia i rodzinnego relaksu, z trasami.