dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

605 ogłoszeń

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Starej Ochocie. Znakomita komunikacja i dojazd do każdej dzielnicy, bliskość Dworca Zachodniego. Mieszkanie po generalnym remoncie dwa lata temu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ochota_szczęśliwice 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Korotyńskiego, tuż przy Parku Szczęśliwickim Powierzchnia mieszkania: 65,3 m2. - 3 pokoje, - kuchnia - garderoba, - łazienka, - wc. Poza tym: piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł97 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu przestronne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 97 m , zlokalizowane przy ul. Bohdanowicza 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

568 888 zł36,70 m² 15 501,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie wymagające remontu. Mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, przedpokoju. Okna z ekspozycją na południowy wschód. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36,60 m² 16 256,83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Skrót: mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze z loggią, w budynku w technologii rama H z 1964r. Opis: lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku, z narożną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim | Ochota Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Karola Dickensa 19 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 669 zł30 m² 18 122,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 15.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 000 zł59,47 m² 20 985 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Urocze 2-poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Duży zielony dziedziniec z ławeczkami, miejscami na rowery. Znajduje się na 3 i 4 piętrze podzielone jest na: - część dzienną (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł48,50 m² 23 092 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 062 zł27,35 m² 29 289,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

613 500 zł36,11 m² 16 989,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokoje z oddzielną kuchnią | Stara Ochota | balkon | świetna komunikacja Oferuję do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Starej Ochocie w pobliżu Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,69 m² 16 511,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2 pokoje/ 53 mkw z loggią. dwustronne, rozkładowe mieszkanie w budynku z windą. Pięknie doświetlone. 2 niezależne pokoje: 16,27 mkw (strona wschodnia)z widokiem na ulicę i 15.9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

68,42 zł/m²76 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²91,40 m² 7 312 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy ul. Włodarzewska w Warszawie. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł51,50 m² 13 300,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ochota - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha. Lokalizacja Lokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł796 m² 6 281,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:827 m²

Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę nietuzinkowej nieruchomości położonej w środku miasta. To świetna oferta dla Inwestora poszukującego ciekawej nieruchomości w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł56 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą ( nowe budownictwo) na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł38,60 m² 16 787,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,50 m , położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 56 m - ul. Włodarzewska , Ochota (szczęśliwice) Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 mkw, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, zlokalizowanym w zielonej części Ochoty -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,58 m² 18 268,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,58 m2 usytuowane na 3 z 4 pięter w budynku z 1968 roku na Ochocie - ul. Dickensa układ: 2 pokoje - większy pokój dzienny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,32 m² 17 345,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Ochota dobrze skomunikowane z resztą miasta - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe. Spacerem na Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

97,12 zł/m²257,42 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje na wynajem lokalu gastronomicznego o powierzchni 257,42m2 na bliskiej Ochocie. Lokal znajduję się na parterze, w nowo powstałym apartamentowcu, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stara Ochota,Warszawa

2 100 zł39,87 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia przestronna kawalerka na Starej Ochocie, przy ul. Białobrzeskiej Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju, odrębnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 533 zł57 m² 15 254,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,90 m2 + balkon 8,30 m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

67,83 zł/m²22,10 m² 1 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu lokalu biurowego nr 0.51 o pow. 22,10 m wraz z udziałem w pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł68 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 68,6 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł17 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ochota _ rakowiec Funkcjonalny garaż o powierzchni 17 m , położony w szeregu garaży na terenie zamykanym. Idealny do przechowywania samochodu, motocykla lub jako przestrzeń warsztatowa czy.

Szczegóły ogłoszenia

93,23 zł/m²257,42 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajem lokalu użytkowego - 257,42 m , warszawa ochota Oferujemy do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 257,42 m , usytuowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²125 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 125,8m2 w dobrze usytuowanym budynku przy rondzie Zesłańców Syberyjskich ul. Bitwy Warszawskiej 1920r nr. 23. Lokal jest dobrze widoczny z ulicy jak.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł24,60 m² 18 699,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł89,60 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie jest przestronne, dobrze doświetlone i utrzymane w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970r., przy ulicy Stefana Baleya - Rakowiec. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36,30 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,3 m , zlokalizowane w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

82,19 zł/m²146 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z witrynami w ciągu innych lokali. Powierzchnia 146 mkw stanowi otwartą przestrzeń z wydzielonym gabinetem i pomieszczeniami socjalnymi. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

52,33 zł/m²86 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia piętro domu - wyłącznie na cele biurowe , łącznie 88m2, 4 pokoje, warszawa, ochota, kolonia Staszica, w cenie 4.500,00 PLN. Akces Nieruchomości oferuje do wynajęcia piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 285 zł69 m² 14 120,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 68,22 m2 + 2 balkony ( 7,19m2 i 4,96m2 ) ) do odbioru już W tym roku parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł121 m² 16 528,93 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe | 120 m | Centrum Warszawy | 12. piętro | Winda | Loggia | Garaż podziemny Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne, 3-pokojowe biuro na wynajem - parter, 80 m - doskonałe na kancelarię, gabinety lub działalność usługową Funkcjonalna, bardzo ustawna i świetnie doświetlona przestrzeń biurowa.