dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ochota

600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 ogłoszeń

48,39 zł/m²310 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro 310 m | Ochota | Blue City | 15 pokoi | 2 poziomy | Garaż Do wynajęcia przestronna nieruchomość biurowa o powierzchni 310 m , położona na Ochocie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 54 m z klimatyzacją | garaż w cenie | Park Szczęśliwicki Do wynajęcia elegancki, nowy apartament o powierzchni 54 m , położony w dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

93,23 zł/m²257,42 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 257,42 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji z 2023 roku. To doskonała okazja dla osób szukających miejsca, które łączy prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Ochota,Warszawa

12,50 €/m²1 500 m² 18 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia 1500 m2 gotowej powierzchni biurowej. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która łączy funkcje handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 000 zł112,57 m² 16 434,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowy apartament 112 m przy Parku Szczęśliwickim - Ochota, ul. Włodarzewska. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament dwupoziomowy o powierzchni 112m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 w kamienicy przy pl. Starynkiewicza, pogranicze Śródmieścia i Ochoty. Doskonała lokalizacja i komunikacja w każdą stronę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł128,04 m² 24 211,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 505 000 zł100,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania nowoczesny Apartament o powierzchni 100,2 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu z monitoringiem. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w sześciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł43,39 m² 18 437,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego przy ul. Grójeckiej 74 na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu 2600 zł plus opłata administracyjna ( ogrzewanie, śmieci, woda ) oraz energia elektryczna i gaz zgodnie ze zużyciem. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł28 m² 16 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i funkcjonalnego mieszkania położonego na Ochocie przy ul. Grójeckiej. To propozycja łącząca wygodę codziennego życia z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł37,15 m² 18 681,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sękocińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Blok po wymianie instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,92 m² 21 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedajemy: mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Dwa pokoje z dużą loggią i miejscem parkingowym. Pod lupą Przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r., Stara Ochota Oferujemy na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 150 m , zlokalizowane przy ul. Bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie z loggią w przedwojennej kamienicy. Doskonały lokal pod prowadzenie działalności gospodarczej - parter, komunikacja z centrum. Powierzchnia 27 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,50 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Warszawa, ochota, ul. Wiślicka 7 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,36 m² 17 416,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m, zlokalizowane przy ulicy Nowogrodzkiej 74. Nieruchomość znajduje się na pograniczu Filtrów i Śródmieścia Południowego, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,06 m² 17 124,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację w niedzielę 10.05.2026 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym indywidualnej godziny. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł163,30 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

4 pokojowe przestronne mieszkanie (obecnie zaaranżowane na biuro) przy ulicy Bitwy Warszawskiej ze spektakularnym widokiem na Warszawę. Świetna lokalizacja, dużo światła, dobry układ funkcjonalny, 3.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł36,18 m² 20 867,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne, jasne i ustawne mieszkanie po generalnym remoncie. W świetnie skomunikowanym miejscu, znajdujące się w zacisznej części Ochoty tuż przy Parku Forty Korotyńskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,11 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 792 500 zł151,70 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sierpińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000 r. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32,52 m² 11 531,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czy masz kapitał, który dziś po prostu leży na koncie? Czy szukasz nieruchomości, która może przynosić regularny dochód bez remontów i bez szukania najemcy? Czy interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,10 m² 16 811,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł41,10 m² 16 058,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł47,30 m² 16 490,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Prawdziwa perełka - klimatyczna przedwojenna kawalerka w sercu miasta | Pogranicze ścisłego Centrum i Ochoty | Piwnica w cenie mieszkania Na rynku są mieszkania gotowe - i są też.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka z balkonem - Warszawa Ochota, 24 m Lokalizacja: warszawa, ochota, powierzchnia: 24 m Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 Rodzaj własności: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 717 zł30 m² 17 623,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 parking podziemny tylko teraz 15.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA Z WCZEŚNIEJSZYCH.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł45 m² 23 222,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Bohaterów Września budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (rakowiec),- 48 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,15 m² 17 409,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, warszawa, ochota, stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²191,10 m² 13 377 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 191,1 m , zlokalizowany na parterze. Idealny pod działalność usługową lub biurową. Ostatnio funkcjonowała tu szkoła językowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł86 m² 22 663 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

W skrócie: mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z 1936 r., bez windy, w kamienicy znajdującej się przy zielonym obszarze Filtrów. Mieszkanie ma olbrzymim.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje biuro gotowe od pierwszego dnia - bez remontów, bez stresu, bez ukrytych kosztów Miejsce gdzie po prostu wchodzisz i zaczynasz pracować? Przy al. Jerozolimskich 181b czeka na Was w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30,55 m² 19 476,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł46 m² 21 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, -.