dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 402 ogłoszenia

1 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

768 000 zł80 m² 9 642,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesny budynek niskiej zabudowy, położony w warszawskiej dzielnicy Nowy Rembertów. Kameralny budynek posiada tylko trzy kondygnacje, a na każdym piętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

637 839 zł49 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 939 800 zł73 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny przestronny apartament z dedykowaną windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

998 000 zł78 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

421 000 zł37 m² 11 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 950 000 zł77 m² 25 470,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania z segmentu premium w zielonej, cichej okolicy i świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

812 900 zł42 m² 19 281,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 149 zł38 m² 13 303,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Znajdująca się przy Alejach Jerozolimskich inwestycja w warszawskich Starych Włochach, to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w metrażu do 50 mkw. Szeroka oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! - niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

1 450 000 zł150 m² 9 653,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Zamknięte osiedle składające się z 4 budynków. Mieszczą one łącznie 8 lokali mieszkalnych: 3, 4 i 5-pokojowych, o powierzchniach od 65 do 150 m2. Do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

577 512 zł44 m² 13 155,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 195 000 zł93 m² 12 861,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

821 394 zł65 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 840 690 zł69 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego-najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chrzanów,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 667,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

440 213 zł32 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Zachód przy ulicy Szeligowska 20a, bemowo. Sprzedaż poprzez Cesję Umowy Deweloperskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze i ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Włochy,Warszawa

788 502 zł56 m² 14 065,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów komunikacyjnych. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

913 000 zł102 m² 8 950,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu szybki termin odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wilanów,Warszawa

1 694 203 zł142 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie.! promocja ograniczona czasowo! Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów w okolicy Placu Wogla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 302,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność przedstawić na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie zlokalizowane w sercu Pragi Południe. Mieszkanie idealne dla pary, dla rodziny lub pod przyszłą inwestycję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 589 500 zł64 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny przestronny apartament z dedykowaną windą w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

565 000 zł59 m² 9 599,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilanów,Warszawa

1 256 720 zł109 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

435 645 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie na parterze w Warszawie w dzielnicy Białołęka Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na przestronną loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

698 700 zł27 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego-najbardziej prestiżowej i reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

433 138 zł42 m² 10 352,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 895 990 zł157 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Premium. Salon z jadalnią 42,44 mkw Kuchnia 12,3 + spiżarnia 3,82 Trzy sypialnie od 15,64 do 19,45 mkw Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 564 590 zł188 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Oddane do użytku. Premium. Salon z jadalnią 55,44 mkw Kuchnia 10,99 + spiżarnia 3 mkw Trzy sypialnie od 12,11 do 21,08 mkw Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

708 000 zł56 m² 12 642,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Włochach Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na warszawskich Włochach. Cała inwestycja składa się siedmiu, 6-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 406 250 zł56 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 910,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ukryty Raj

Mokotów,Warszawa

1 922 900 zł106 m² 18 154,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 27 mkw. Cztery sypialnie od 10,10 do 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 894 860 zł70 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny, przestronny apartament z dedykowaną do niego windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

700 000 zł60 m² 11 664,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Budynek 6-piętrowy budynek powstanie na działce będącej własnością dewelopera. Nowoczesna architektura o podwyższonym standardzie wykończenia, zróżnicowane powierzchnie mieszkań, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Nowe Bródno,Warszawa

798 000 zł84 m² 9 557 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle trzech budynków - do sprzedaży ostatnie dwa lokale. Wyjątkowa architektura, budynki niezależne z własnymi podjazdami. Udogodnienia: - do każdego lokalu jest taras ok. 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

914 166 zł75 m² 12 151,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez pcc! Inwestycję przy ul. Sytej rozpoczęto w II kwartale 2021 roku. Obejmuje ona 5 budynków, w których łącznie znajdzie się 40 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

557 456 zł59 m² 9 448,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

491 000 zł37 m² 13 198,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 37,20m2 - 2 pokoje - 200m od stacji Metra chrzanów Przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 354 000 zł105 m² 12 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 105m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 105m2 odnajdziemy cztery pokoje: -.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij