dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 402 ogłoszenia

1 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie rozkładowe, położone 10 min od Centrum Warszawy, bardzo dobre połączenia tramwajowe i autobusowe, w pobliżu Park Skaryszewski, kilka placów zabaw, kilka przedszkoli, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

760 000 zł72 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie, wykonczone, gotowe do zamieszkania, dwie lazienki, osiedle z ochrona, mozliwosc kupna miejsca postojowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Warszawa

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio cena do negocjacji Przestrzenne pokoje, duży pokój z balkonem 19,25m2 , oddzielna, widna kuchnia 9,35m2 , toaleta 1m2 oddzielona od łazienki , łazienka 3,36m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

316 313 zł38 m² 8 324,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowo powstały budynek na Warszawskiej Pradze Południe przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiada windy, komórki lokatorskie, wielopoziomowy garaż podziemny. Osiedle jest zamknięte, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Grochów,Warszawa

165 000 zł22 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czyste do remontu łazienka i okna.Nowa instalacja gazowa i wodno kanalizacyjna.Budynek ocieplony po kapitalnym remoncie instalacji elektrycznej i klatek schodowych.Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł104 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wysoki standard wykończenia budynków i terenu osiedla. Osiedle zamknięte i monitorowane. Wygodne połączenia komunikacyjne - 16 km od centrum Warszawy. W cenie: 1 stanowisko parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

159 171 zł51 m² 3 121 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne mieszkanie z dużą loggią (14m2) i wspaniałym widokiem, oraz bardzo dobrym dojazdem z al.Wilanowskiej, znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Ostoja Wilanów. Całkowita cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Pilnie sprzedam mieszkanie, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, taras, komórka lokatorska, miejsce garażowe, 56mkw na 4 piętrze. W apartamentowcu budowanym przez Dom Development, oś Saska Kępa. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

60 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, bardzo nowocześnie. Posiada duży salon z otwartą kuchnią, sypialnia i łazienka, w przedpokoju szafa wnekowa. Mieszkanie jest widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

295 000 zł33 m² 8 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim, ul. Radziwie, warszawa Metraż : 32,6 m2, II piętro, balkon, osiedle strzeżone, nowy elegancki blok. Ciche , jasne mieszkanie. Cena: 295 tysięcy. Kontakt: 606 455.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

387 200 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w trakcie budowy.44m2 + taras 29m2.Termin zakończenia realizacji I kw.2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

778 362 zł78 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! bezpośrednio sprzedam super tanio (cena deweloperska!) 3-pokojowe mieszkanie 78 m2 plus 2,72 m2 komórka lokatorska, na parterze, z tarasem i ogródkiem (20 m2) i z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

479 262 zł57 m² 8 408,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W najbardziej reprezentacyjnej części Warszawy, na południowym krańcu Traktu Królewskiego, w centralnej części Miasteczka Wilanów - powstaje elegancki kompleks budynków. To jedyna w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

715 651 zł83 m² 8 622,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dodatkowe opłaty to: 34 160zł brutto za miejsce parkingowe ok.15 000zł za pomieszczenie gospodarcze. W obrębie osiedla alejki, fontanny, małe sklepy kioski, ośrodek zieleni. W pobliżu (ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

434 436 zł53 m² 8 196,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Istnieje mozliwość dokupienia garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

950 000 zł185 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w budynku czterorodzinnym. Wspólny hall wejściowy z jednym sąsiadem. Działka o pow. 264 m2. Mieszkanie na parterze ma salon (wyjście do ogrodu), kuchnię i toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pilnie sprzedam mieszkanie. Nowe, w pełni umeblowane i wyposażone o podwyższonym standardzie. Mieszkanie składa się z salonu i otwartej, widnej kuchni, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie W centrum warszawy przy rondzie onz (skrzyżowanie ul. Jana pawła oraz ul. Świętokrzyskiej). - bardzo mały czynsz ok 170 zł -27 metrów kwadratowych -1 pokój+kuchnia+łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

508 726 zł55 m² 9 249,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowy apartament na II piętrze (możliwość również na III lub IV) nowego apartamentowca na strzeżonym osiedlu Hubertus. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lewandów

Lewandów,Warszawa

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na cichym i zielonym osiedlu Lewandów II. Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Dobra lokalizacja (w pobliżu Centrum Handlowe Targówek i Ikea).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji (1 pokój i oddzielna kuchnia z oknem) z obudowaną loggią. Budynek jest ocieplony. Mieszkanie posiada piwnicę i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w spokojnej okolica,na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Niska zabudowa. W sąsiectwie las, park, policja, przychodnia, apteka, autobus, pkp, kolej podmiejska, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nizinna

Praga-Południe,Warszawa

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Luksusowa kawalerka (studio/garsoniera)na 2 pęetrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

240 000 zł41 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje z widną kuchnią- 7,41 m2. Salon 16,08 m 2 , sypialnia 9,09 m2 , łazienka 4,10 m 2 , hall 4,80 m2 , balkon 3,12 m2. W cenie miejsce parkingowe. Mieszkanie znajduje się na 2 p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

672 749 zł61 m² 11 028,70 zł/m²

 

Piętro:7/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na pięknym osiedlu.Funkcjonalny układ wewnętrzny osiedla, kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie rozkładowe z dużym przed pokojem, widna łazienka i widna kuchnia, położona klepka, lokal jest odświeżony, w bloku znajdują się klatki po dwa lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

648 000 zł57 m² 11 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe, świeżo wykończone, na trzecim piętrze apartamentowca, który stanowi kompleks trzech zamkniętych budynków na terenie Miasteczka Wilanów. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54,5 m2,4 pokoje,kuchnia widna,blisko piękny park i las,mili sąsiedzi,blisko sklepy oraz supermarkety,dobry dojazd do Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 428 000 zł140 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2002

22 piętro z 28 p. z bardzo ładnym widokiem na panoramę Warszawy. Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. Stan deweloperski do dowolnej aranżacji. Bardzo atrakcyjny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa , ulica: pajdaka , dzielnica: białołęka ; Powierzchnia: 61,5 m2 ; Liczba pokoi: 3; własność hipoteczna, piętro: 0 / 3 (wysoki parter) informacje dodatkowe:balkon, piwnica, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszna

Sadyba,Warszawa

715 000 zł72 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na Starej Sadybie przy ul.Zaciszna 2 F w pobliżu Centrum Sadyba Best Mall i rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu-pokojowe mieszkanie z ponad 3m balkon, z miejscem parkingowym. Odbiór budynku przewidziany jest na maj 2010r. Mieszkanie położone na nowocześnie zaprojektowanym, ogrodzonym osiedlu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w sercu Ochoty - kilka minut tramwajem do centrum. Duży pokój o pow. ok.20m2, przedpokój z szafą wnękową, drugi pokój - niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Miejsce postojowe na terenie osiedla

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane.Pokój duży duża kanapa 2 osobowa ,stół z krzesłami ,segment,telewizor.Pokój mały tapczanik jednoosobowy,biurko,regały i szafa.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

684 474 zł85 m² 8 052,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkania 2-3 pokojowe w stanie deweloperskim bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji! 2-pokojowe 58m 2 piętro w promocyjnej cenie 7.699,58/1mkw = 446.267,66zł brutto Piętro 3,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

635 000 zł78 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w budowie- 3 pokoje, 78 m kw na Ursynowie, metro 6 min. Budynek o wysokim standardzie, o zaawansowanej technologii. Odbiór od Sp-ni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Luksusowe mieszkanie 52 m2 w pełni urządzone- agd,audio video system, wykonane według projektu dekoratorskiego. 2 pokoje ,sypialnia,kuchnia ,łazienka,przedpokój. nowoczesne energooszczędne.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny