dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 404 ogłoszenia

1 404 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

633 200 zł84 m² 7 558,79 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b13 3-pokojowe o powierzchni 83,77m2, położone na V piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł92 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Witam. Mam do sprzedania przestronne, duże mieszkanie czteropokojowe na najwyższej kondygnacji w budynku i okolicy. Usytułowane jest narożnikowo, okna wychodzą na południe i wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

606 558 zł82 m² 7 372,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3p6 (3a17), 3 pokojowe o powierzchni 82,27m2, położone na III piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

85 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Lokal nr 17 Kasztanowa 6 apartament o pow. 85m2, trzy-pokojowy na 3 piętrze z windą, widna kuchnia może być otwarta na salon lub jako oddziele pomieszczenie (aranżacja wg własnej koncepcji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

286 000 zł58 m² 4 965,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 57m2 położone 10min (8km) drogi od ul. Górczewskej. Szybki dojazd autostradą. Do dyspozycji mamy salon 19m2 oraz dwie sypialnie 10m2 i 8m2, oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

615 600 zł84 m² 7 360,11 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b7 3-pokojowe o powierzchni 83,64m2, położone na III piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 523 000 zł157 m² 9 691,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy, nietuzinkowy, rzadko spotykany apartament w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Apartament 157m2 + 50m2 balkonu + 38m2 tarasu na dachu Mieszkanie zaprojektowano tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

361 800 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A243, o powierzchni 40,20m2 usytuowany na IV piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 2 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

606 196 zł82 m² 7 437,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie P32 (3f159), 3 pokojowe o powierzchni 81,51m2, położone na IV piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

522 676 zł68 m² 7 697,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B301, o powierzchni 67,90m2 usytuowany na parterze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

601 375 zł82 m² 7 374,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie P32 (3f152), 3 pokojowe o powierzchni 81,55m2, położone na III piętrze w budynku na Mokotowie, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł39 m² 6 868,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Chodzi o odsprzedaż cesji z upustem. Budowa postępuje zgodnie z planem, w obecnej chwili budynek jest gotowy w stanie surowym około 80%. Cena dodatkowo garażu 29 500 zł. Poniosę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament do wynajęcia zlokalizowany na Powiślu, w pobliżu Centrum Nauki Kopernik. Wysoki standard wykończenia, m.in.: blaty wykonane z marmuru, parkiet z dębu bielonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji i podatku pcc. Gwarancja najniższej ceny i możliwość negocjacji. Możliwość MDM Duża kawalerka 36 m2 Oddzielna kuchnia. Nowoczesne osiedle, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

507 000 zł48 m² 10 606,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 47m2 w kamienicy z 1933r przy Rakowieckiej. Kamienica jest po generalnym remoncie:elewacja wyremontowana. Wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne. Odrestaurowana klatka schodowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł55 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 55,4m2 w kamienicy z 1933r przy Rakowieckiej. Kamienica jest po generalnym remoncie:elewacja wyremontowana. Wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne. Odrestaurowana klatka schodowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł88 m² 9 647,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie dla osób ceniocych sobie cisze, zieleń a zarazem bliskość centrum Mieszkanie 88 m2 powierzchni użytkowej i 112 powierzchni całkowitej Możliwość dowolnej aranżacji. Bark ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednio od dewelopera. bez pośredników, bez podatku pcc Kupując bezpośredni od dewelopera masz gwarancje najniższej ceny i możliwość negocjacji. Dwa pokoje 39 m2, 229 000 zł Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkanie (z 2014r) w świetnej lokalizacji! Nieruchomość położona jest na strzeżonym osiedlu, w pobliżu stacji Metro Młociny. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł43 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 42,7m2 w kamienicy z 1933r przy Rakowieckiej. Kamienica jest po generalnym remoncie: elewacja wyremontowana, wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne. Odrestaurowana klatka schodowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł88 m² 9 647,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł88 m² 9 647,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim (do oddania sierpien 2014) opis obiektu znajdziecie Panstwo na stronie Ekspozycja okien na Zachód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

593 000 zł83 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Eleganckie mieszkanie na osiedlu strzeżonym na 6 piętrze z podziemnymi garażami ,ochroną i monitoringiem. Pierwotnie 2 pokojowe z 18 m tarasem (w księdze wieczystej powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

388 100 zł58 m² 6 729,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne mieszkanie 57m2 położone w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym o powierzchni 28m2. Sypialnia to 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

199 900 zł26 m² 7 594,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie planowanej stacji metra. Mieszkanie składa się przestronnego salonu 16,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

273 500 zł41 m² 6 706,72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja 40,78m2 bielany Funkcjonalne mieszkanie 40m2 + 3,43m2 balkonu w kameralnej, cichej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

331 000 zł27 m² 12 259,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

713 000 zł107 m² 6 663,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

! niezwykłe mieszkanie 107m2 + 24,5m2 tarasu na warszawskiej Woli! Głównym punktem mieszkania jest przestronny salon 30m2 połączony z 13,5m2 aneksu kuchennego. Mamy, również do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 523 000 zł157 m² 9 691,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł55 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

372 500 zł39 m² 9 502,55 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! Przestronny apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

513 000 zł73 m² 7 027,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! 3pokojowe mieszkanie 72,85m2 (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

507 000 zł48 m² 10 606,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 985 000 zł150 m² 13 233,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

1 510 000 zł138 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament Z 3 balkonami, 3 garderobami oraz 2 łazienkami! Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł43 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie 42,7m2 w kamienicy z 1933r przy Rakowieckiej. Kamienica jest po generalnym remoncie:elewacja wyremontowana. Wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne. Odrestaurowana klatka schodowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

484 400 zł69 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezydencja Grodkowska to nowoczesna, ciekawa architektura odległa o 15 minut od centrum Warszawy zlokalizowana przy Wola Parku. Kameralny projekt z 52 apartamentami, które mają od 31,56 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

926 625 zł106 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny