dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 400 ogłoszeń

1 400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Chomiczówka,Warszawa

933 181 zł95 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie C29, 4-pokojowe o powierzchni 94,95m2, położone na VII piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

527 522 zł68 m² 7 773,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A313, o powierzchni 67,86m2 usytuowany na I piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

317 912 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A412b, o powierzchni 32,44m2 usytuowany na I piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 2 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

203 100 zł27 m² 7 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

CA0210 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,59m2, położone na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku na warszawskim Bemowie w sąsiedztwie Parku Górczewska. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

442 789 zł59 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B52, 3 pokojowe o powierzchni 58,57m2, położone na VI piętrze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Chomiczówka,Warszawa

933 181 zł95 m² 9 828,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

959 960 zł116 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B13132, 4-pokojowe o powierzchni 116,50m2, położone na XII piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Ochocie, w otoczeniu terenów rekreacyjnych takich jak Park Szcześliwicki czy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

483 008 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie A06 3 pokojowe o powierzchni 75,47m2, położone na parterze w kameralnym budynku wielorodzinny tuż przy lesie w dzielnicy Wawer. W pobliżu znajduje się rezerwat przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

295 048 zł45 m² 6 495,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B10, 1 pokojowe o powierzchni 45,42m2, położone na I piętrze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

377 444 zł59 m² 6 354,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie 3 pa nr 110 o powierzchni 59,4m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 620,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie A22 3 pokojowe o powierzchni 57,40m2, położone na III piętrze w kameralnym budynku wielorodzinny tuż przy lesie w dzielnicy Wawer. W pobliżu znajduje się rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

304 779 zł47 m² 6 457,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie 2pk nr 84 o powierzchni 47,2m2 , położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

460 500 zł64 m² 7 224,66 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

BA0217 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,74m2, położone na II piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

344 810 zł38 m² 9 045,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

AB0114 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,12m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Pradze w sąsiedztwie Parku Praskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

365 760 zł57 m² 6 383,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe mieszkanie 3pa nr 28 o powierzchni 57,3m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

317 373 zł50 m² 6 297,08 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokojowe mieszkanie 2pa nr 1 o powierzchni 50,4m2 , położone na parterze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej Miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

627 023 zł80 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B10109, 4-pokojowe o powierzchni 80,10m2, położone na X piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Ochocie, w otoczeniu terenów rekreacyjnych takich jak Park Szcześliwicki czy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Północ,Warszawa

474 825 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie M11-P1 o powierzchni 63,31m2 , położone na 1 piętrze 6-kondygnacyjnego budynku na Pradze Południe, ulica Zamieniecka jest doskonale skomunikowana z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

263 157 zł27 m² 9 583,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

AA0509 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,46m2, położone na V piętrze 8-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Pradze w sąsiedztwie Parku Praskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

427 201 zł56 m² 7 623,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

G.2.2 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,04m2, położone na III piętrze 11-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej linii metra (przystanek Wolska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

429 930 zł64 m² 6 745,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

452 501 zł71 m² 6 346,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokojowe Mieszkanie 3pk nr 83 o powierzchni 71,3m2, położone na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku w Ursusie, gdzie nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa Ursus (szybka Kolej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

348 274 zł49 m² 7 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

BH01.10 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,62m2, położone na II piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

966 384 zł100 m² 9 663,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A463, o powierzchni 100m2 usytuowany na VI piętrze VI-kondygnacyjnego budynku na Żoliborzu oferuje 3 pokoje o niezwykle funkcjonalnym rozkładzie pozwalającym na dowolną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

474 825 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

966 384 zł100 m² 9 663,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

317 912 zł32 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

348 274 zł49 m² 7 255,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

284 713 zł41 m² 6 937,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

BH0217 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,04m2, położone na 2 piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Chomiczówka,Warszawa

558 832 zł73 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie C21, 3-pokojowe o powierzchni 73,05m2, położone na V piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

737 176 zł84 m² 8 881,64 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3b13 3-pokojowe o powierzchni 83,77m2, położone na V piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

472 832 zł78 m² 6 061,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie A14, 3 pokojowe o powierzchni 78,18m2, położone na I piętrze w budynku na Białołęce, gdzie kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

484 500 zł73 m² 6 650,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

BB0741 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,85m2, położone na VII piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli w sąsiedztwie Parku Sowińskiego, gdzie niebawem powstanie stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Chomiczówka,Warszawa

545 368 zł71 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie C58, 3-pokojowe o powierzchni 71,29m2, położone na V piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

585 578 zł79 m² 7 412,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

C4 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2, położone na I piętrze 11-kondygnacyjnego budynku na warszawskiej Woli, gdzie niebawem powstanie stacja drugiej linii metra (przystanek Wolska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

427 201 zł56 m² 7 628,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

305 700 zł43 m² 7 063,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

AA0406 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28m2, położone na IV piętrze 5-kondygnacyjnego budynku na warszawskim Bemowie w sąsiedztwie Parku Górczewska. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

203 100 zł27 m² 7 629,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

AA0210 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,62m2, położone na II piętrze 5-kondygnacyjnego budynku na warszawskim Bemowie w sąsiedztwie Parku Górczewska. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

594 763 zł80 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie B0555 2-pokojowe o powierzchni 53,40m2, położone na parterze 12-kondygnacyjnego budynku na Ochocie, w otoczeniu terenów rekreacyjnych takich jak Park Szczęśliwicki czy Park Zachodni.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Warszawa, tylko rynek pierwotny