dowolna

Nowe mieszkania Warszawa

1 402 ogłoszenia

1 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zawady

Zawady,Warszawa

540 500 zł61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe, wykończone mieszkanie W pięknej okolicy! Cena mieszkania z wykończeniem. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

500 688 zł70 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,54 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej na Pradze Południe. 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł58 m² 7 565 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

330 000 zł41 m² 8 068 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, idealne pod wynajem ( możliwości wydzielenie dwoch niezaleznych pokoi + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

507 570 zł73 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowo powstałej inwestycji, znajdujące się na warszawskim Grochowie, ma 72m2, składa się z 3 sypialni (8,21 m2 11,07 m2 8,33 m2) hallu (6,04m2) dużej łazienki (6,7m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

502 824 zł60 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji Oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej z zielonym patio. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca, panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

656 503 zł85 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku tuż obok ronda Wiatraczna. Lokalizacja budynku przy najlepiej skomunikowanym punkcie południowej Pragi umożliwia dojazd do centrum w zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

505 804 zł70 m² 7 226 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Chcesz mieszkać w lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz bogatą infrastrukturą w nowoczesnym budynku? Budynek znajduje się w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

492 385 zł70 m² 7 034 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkanie W tej inwestycji Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,4 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej na Pradze Południe. 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

426 677 zł54 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja na Pradze Południe to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalne rozplanowanie wnętrze otwiera możliwości dogodnej aranżacji stosownie do potrzeb i preferencji domowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

570 000 zł65 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja budynku przy rondzie Wiatraczna czyni go jedną z najlepiej umieszczonych inwestycji w Warszawie. Szybki dojazd do centrum w 10-15minut za sprawą licznych linii autobusowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

453 390 zł65 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament (64,77m2) posiada dwie sypialnie, pokój dzienny z otwartą kuchnią. Rozkład okien w mieszkaniu (okna są duże, dzięki temu mieszkanie jest wyjątkowo widne) pozwala na wyodrębnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

497 149 zł55 m² 9 042 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

odbiór techniczny 1kw. 2018 najlepsza obecnie inwestycja w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy-Praga Południe mieszkanie 55 metrowe na 15 piętrze w nowoczesnym budynku. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

975 512 zł100 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

585 000 zł85 m² 6 907 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne 3 przestronne pokoje dwie łazienki + garderoba Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

460 000 zł69 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.