dowolna

Nowe domy Warszawa

386 ogłoszeń

386 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Andromedy

Bielany,Warszawa

1 460 000 zł167 m² 8 745,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Bez prowizji! Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w wyjątkowej inwestycji na Bielanach! 4 domy w zabudowie bliźniaczej i jeden wolnostojący z dużymi działkami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowców

Ursynów,Warszawa

1 749 000 zł178 m² 9 810,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:136 m²

Przestronny segment o powierzchni 178,27 mkw. na dwóch kondygnacjach. Nowoczesna forma wykończenia. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Segment na kameralnym osiedlu: funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 940 000 zł316 m² 6 139,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jednorodzinny stylowy budynek o powierzchni 316 m2 (w tym dwustanowiskowy garaż 40 m2) na wydzielonej 1.000 m2 działce. Budynek wykończony z zewnątrz, wewnątrz w stanie developerskim:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bonaparte

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł157 m² 9 462,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji Villa Morskie Oko. Dom położony jest na działce 608m2. Nieruchomość Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

879 000 zł149 m² 5 889,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzy Ci się własny dom w bliskiej odległości od centrum miasta? W takim razie inwestycja Segmenty na Zycha jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bonaparte

Wawer,Warszawa

1 490 000 zł157 m² 9 462,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji Villa Morskie Oko.Dom położony jest na działce 515m2. Nieruchomość Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

895 000 zł143 m² 6 258,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Oferta Developerska. Domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane na terenie Starego Rembertowa. Dobra lokalizacja, obok przystanek mza. Do skm ok 8-10 minut autobusem. Ciekawy rozkład. Trzy poziomy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa oferta - połówka bliźniaka (lewa strona) o wysokim standardzie wykończenia i bardzo dobrze rozplanowanym rozkładzie pomieszczeń. Otwarta kuchnia jest zabudowana szarymi szafkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł167 m² 7 179,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 135m2 + 190m2 ogródka + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru Przestronny, elegancki segment położony na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji na parterze mamy: - salon - 30m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł127 m² 7 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów w zabudowie segmentowej położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części Białołęki. Cena od 1000000 zł 200 m od szkoły 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rembertów

Rembertów,Warszawa

895 000 zł143 m² 6 258,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł167 m² 7 185,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w otulinie zieleni, ciszy i spokoju. Cena od 999000 zł! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł142 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:372 m²

Inwestycja Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Warszawa Białołęka. To najszybciej rozwijająca się część dzielnicy prawie wyłącznie z zabudową domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 260 000 zł132 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Zakup bezprowizyjny! Segment z garażem.! kompleks inwestycyjny będzie się składał z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł142 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 200 000 zł142 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

818 100 zł82 m² 9 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kameralne bezczynszowe nowoczesne osiedle. Każde mieszkanie 2-poziomowe ( do wyboru 75 lub 82 m2) ma własny ogród o powierzchni powyżej 100 m2. Miejsce parkingowe tuż przed wejściem - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

699 106 zł75 m² 9 321,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Czteropokojowy segment o powierzchni 75 mkw. na kameralnym osiedlu z balkonem i ogrodem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ segmentu: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Izbicka

Radość,Warszawa

828 700 zł82 m² 10 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

825 000 zł81 m² 10 137,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Gotowy do odbioru dom w kameralnej realizacji na Białołęce! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację ostatnich domów! Dom (typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

899 000 zł130 m² 6 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Oferta deweloperska, biuro nie pobiera prowizji od nabywcy. O inwestycji Dom w stanie deweloperskim, oddany do użytkowania, znajdujący się na osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł142 m² 8 771,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

815 000 zł100 m² 8 136,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Sprzedam bliźniak w stanie deweloperskim! Świetnie skomunikowane osiedle o wysokiej funkcjonalności, blisko natury. Spis pomieszczeń: parter: - salon z otwartą kuchnią - Toaleta - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 258 584 zł131 m² 9 592,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Dom na Ursynowie w zabudowie bliźniaczek o powierzchni całkowitej 131,20m2, działka: 233,64m2, garaż w bryle budynku. Oferta deweloperska, biuro nie pobiera prowizji od nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Ostatnie gotowe do odbioru domy na Ursynowie! Chcesz poznać szczegóły? Umów się na prezentację ostatnich domów i wybierz swój! (dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Daniłowskiego

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł115 m² 7 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Bez prowizji, bez pcc, stan deweloperski powyższe ceny dotyczą umów deweloperskich które będą podpisane najpóźniej do 30.06.2022 ROKU. OD 1.07.2022 ROKU CENY BĘDĄ PODWYŻSZONE O CO NAJMNIEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

0% pcc, 0% prowizji O inwestycji : Kompleks inwestycyjny będzie się składał z 22 dwulokalowych budynków mieszkalnych o wyraźnym, nowoczesnym designie. Każdy z oferowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

825 000 zł98 m² 8 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż bliźniak położony na Warszawskiej Białołęce, o powierzchni całkowitej 98m2 i działce 184m2. Inwestycja oddana już do użytku, położona jest na cichym, kameralnym osiedlu obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Katarynki

Ursynów,Warszawa

1 197 919 zł131 m² 9 155,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Oddany do użytku, wyjątkowy dom z ogródkiem na Ursynowie, blisko lasu Kabackiego o wyraźnym, nowoczesnym designie. To gotowa i kameralna inwestycja dla rodziny z dziećmi, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Brzeziny,Warszawa

815 000 zł104 m² 7 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Okazja cenowa! zostało już tylko 15% nieruchomości z całej puli! - Ogródek o powierzchni 131 m2 - Kąsek dla inwestora pod dalszy wynajem - Własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

831 911 zł82 m² 10 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Świetna inwestycja nowoczesny design blisko centrum warszawa wawer! Wawer to jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, charakteryzująca się niską, kameralną podmiejską zabudową. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

699 000 zł75 m² 9 317,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kameralne bezczynszowe nowoczesne osiedle. Każde mieszkanie 2-poziomowe ( do wyboru 75 lub 82 m2) ma własny ogród o powierzchni powyżej 100 m2. To przyrodnicze miejsce sprzyja spacerom, ale też jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 243 298 zł131 m² 9 500,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujesz bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. Unikatowe osiedle gotowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Kompleks inwestycyjny składa się składał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cymbalistów

Ursynów,Warszawa

1 242 957 zł131 m² 9 517,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

731 400 zł75 m² 9 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kameralne bezczynszowe nowoczesne osiedle. Każde mieszkanie jest 2-poziomowe ( do wyboru 75 lub 82 m2) ma własny ogród o powierzchni powyżej 100 m2. To przyrodnicze miejsce sprzyja spacerom, ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-