dowolna

Nowe domy Warszawa

385 ogłoszeń

385 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2 2027.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł182 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Została ostatnia połówka bliźniaka, nie zwlekaj. Napisz lub zadzwoń, jeśli chcesz zarezerwować godzinę prezentacji. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 678 000 zł220 m² 16 718,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom, który spełnia marzenia luksusowa Willa na Bielanach 220 m nowoczesnej elegancji. Dla tych, którzy chcą więcej. Wyobraź sobie poranek w jasnym, panoramicznym salonie. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa, niższa cena! Obowiązuje do 30.05.2026! Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogródkiem (około 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 590 000 zł170,60 m² 9 320,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Parter: garaż jednostanowiskowy 17,4m2; salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł153,25 m² 18 597,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowa inwestycja na zielonych Młocinach Szukasz nowoczesnej przestrzeni, w której prestiżowa lokalizacja idzie w parze z unikatowym, kameralnym klimatem? Poznaj miejsce, w którym luksus.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie. Nowoczesny, luksusowy dom o powierzchni całkowitej ok. 224 mkw. położony na zalesionej działce. Domy zostaną oddane w Q2.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł224 m² 14 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł130 m² 8 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatni wolny dom Spokojna Park, wiązowna - 10km od Warszawa Wawer | 130 m | działka 600 m | bez pcc i prowizji Na sprzedaż domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł153,25 m² 19 249,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Cichy Zakątek

Źródlana,Pęcice

Domy od 1 650 000 zł do 1 650 000 zł

 

Termin realizacji:listopad 2027

 

Metraże:157 - 157 m²

Najlepszy adres, jeśli cenisz swój czas. Cichy Zakątek znajduje się przy ul. Źródlanej w Pęcicach zaledwie 16 km od centrum Warszawy. Dzięki tak atrakcyjnemu położeniu zyskujesz komfort życia.

Szczegóły inwestycji

Szeroka 140

Szeroka 140,Warszawa

Domy od 1 390 000 zł do 2 500 000 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:149 - 215 m²

Szeroka 140" to zamknięte osiedle 61 domów jednorodzinnych w warszawskiej dzielnicy Rembertów. Na osiedlu przy ul. Szerokiej 140 wybudowaliśmy 61 nowoczesnych dwupoziomowych budynków.

Szczegóły inwestycji

hejRadzymin!

Radzymin

Domy od 829 000 zł do 899 000 zł

 

Termin realizacji:grudzień 2026

 

Metraże:91 - 104 m²

hejradzymin! to nowoczesne osiedle o kameralnym charakterze, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającym się Radzyminie. Projekt został stworzony z myślą o osobach poszukujących balansu.

Szczegóły inwestycji

Slow Life

Spokojna/Wyjątkowa,Łomianki Dolne

Domy od 1 008 000 zł do 1 026 000 zł

 

Termin realizacji:marzec 2026

 

Metraże:95,84 - 96,47 m²

Osiedle Domów slow life to kameralna inwestycja zlokalizowana tuż przy Parku Miejskim w Łomiankach, stworzona z myślą o osobach ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły inwestycji

Włóki,Warszawa

Domy od 248 m² do 253 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:248 - 253 m²

Kępa Oborska, na pograniczu z Zawadami | kameralna inwestycja nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej inspirowanych stylem modern barn | połowa bliźniaka o powierzchni 248 m z.

Szczegóły inwestycji

Wilanów,Warszawa

Domy od 260 m² do 283,50 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:260 - 283,50 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1656 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły inwestycji

Sarabandy,Warszawa

Domy od 118,10 m² do 133 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:118,10 - 133 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły inwestycji

Wawer,Warszawa

Domy od 120 m² do 120 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:120 - 120 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment skrajny o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 160m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły inwestycji

Grabów,Warszawa

Domy od 246 m² do 267 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:246 - 267 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić: exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below atuty - Wyjątkowa nowoczesna architektura, niezwykłość bryły - Powierzchnia.

Szczegóły inwestycji

Masłowiecka,Warszawa

Domy od 105 m² do 131 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:105 - 131 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 128 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły inwestycji

Ursus,Warszawa

Domy od 92,62 m² do 92,62 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:92,62 - 92,62 m²

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły inwestycji

Prętowa,Warszawa

Domy od 216,60 m² do 216,60 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:216,60 - 216,60 m²

Riverside residence | wolnostojący W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż na 2 auta | Ogród | Stan deweloperski | Pompa ciepła | Willa wolnostojąca Powierzchnia.

Szczegóły inwestycji

Wiązana,Warszawa

Domy od 78,78 m² do 111,30 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:78,78 - 111,30 m²

Dopasuję się do Ciebie - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną architekturę, komfort codziennego życia oraz bliskość natury przy.

Szczegóły inwestycji

Glebowa,Warszawa

Domy od 176,52 m² do 211,81 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:176,52 - 211,81 m²

Terra verde wilanów I dom nr 8 | wilanów - zawady Dom nr 8 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły inwestycji

Białołęka,Warszawa

Domy od 111,58 m² do 131,98 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:111,58 - 131,98 m²

1 480 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | Lokal 109,78 m2 + 22,20 m2 garaż | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!.

Szczegóły inwestycji

Heliotropów,Warszawa

Domy od 120 m² do 120 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:120 - 120 m²

Nowa, niższa cena! Obowiązuje do 30.05.2026! Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 320 m ).

Szczegóły inwestycji

Wawer,Warszawa

Domy od 138 m² do 138,85 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:138 - 138,85 m²

Dom o powierzchni 138 m w zielonej części Warszawy (wawer). Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw. Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni. Trzy kondygnacje, w pełni.

Szczegóły inwestycji

3 970 000 zł158,50 m² 25 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Segment skrajny Z ogródkiem dla wymagających. Polecamy nową kameralną inwestycję charakteryzującą się atrakcyjnymi apartamentami z przestronnymi pomieszczeniami oraz z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe Osiedle Bliźniaków w Rembertowie wrzosowe pola Luksus i Wygoda w jednym miejscu. Z przyjemnością przedstawiamy nasze najnowsze osiedle, składające się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł92,44 m² 14 917,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom 96,96 m2 z dużym ogródkiem od strony zachodniej. Potrzebujesz przestrzeni na aktywności swoich dzieci? Masz psy i potrzebujesz miejsca gdzie mogą się wybiegać? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł111,30 m² 13 198,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Ostatni dom 115, 81 m2- salon z aneksem kuchennym + 4 pokoje Co masz w cenie? Ogródek 56,3 m2 z widokiem na zieleń - południowa wystawa to słońce cały dzień. 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 800 zł96,51 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł173,66 m² 15 950,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium położona w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych części Warszawy - Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł96 m² 11 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Nowoczesny dom 96 m z ogródkiem - Warszawa Wawer, ul. Przyjacielska Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w segmencie srodkowym , położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł223 m² 14 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwie luksusowe wille otoczone zielenią, położone w Warszawie To propozycja dla osób poszukujących harmonii między nowoczesną architekturą a spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł205,82 m² 22 349,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Bliźniak 4-pokojowy w dzielnicy Wilanów o powierzchni 188,24 m Bez zezwolenia dla cudzoziemców Oddany do użytkowania, gotowy do wykończenia. Typ budynku: bliźniak Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł229 m² 13 930,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedaży domy dwulokalowe typu bliźniak W stylu klasycznym-angielskim, stan deweloperski, do własnej aranżacji I wykończenia cena domu: 3.190.000 zł. Ceny podane są brutto.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł260 m² 10 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z ogrodem i garażem podziemnym Wawer, inwestycja zamknięta Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł12 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bezpośrednio kontakt   oferta sprzedaży domu ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wyposażony -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij