dowolna

Nowe domy Warszawa

385 ogłoszeń

385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Powsin,Warszawa

3 200 000 zł272 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w wyjątkowym miejscu - ta oferta jest dla Ciebie! Proponujemy do sprzedaży połowę domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej. Piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 522 308 zł250 m² 10 089,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy! Komfort, spokój i prestiżowa lokalizacja blisko Lasu Kabackiego. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Białołęka,Warszawa

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 137,49 m2 z ogrodem 150 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

1 530 000 zł300 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Oferujemy nieruchomość na terenie zielonego Ursynowa w rejonie ulicy Farbiarskiej. Oferta dotyczy sprzedaży rozpoczętej budowy budynku mieszkalnego o powierzchni około 300m2( stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Poprawna

Marysin Wawerski,Warszawa

1 579 000 zł95 m² 16 567 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do zaoferowania mam nowoczesny dom dwukondygnacyjny o powierzchni 95,31 m2 zlokalizowany przy ul. Poprawnej 86, dzielnica Wawer Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin odbioru IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

1 143 128 zł8 344 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Dom w zabudowie szeregowej - Warszawa Wawer jest to idealna inwestycja dla rodzin ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo oraz komfort. Kameralne osiedle w zielonej części miasta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Artyleryjska

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł144 m² 9 046,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Białołęka / Bródno Ostatni segment! Nowoczesny narożny dom z ogródkiem. Bez prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera Szukasz nowoczesnego, jasnego domu w Warszawie? Ta kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bliźniak 126 M | 4 pokoje + poddasze | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 490 000 zł232 m² 10 301,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Nowa inwestycja w Powsinie! Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie bliźniaczej! Wolny ostatni dom B4! Wysoki standard deweloperski! Ofertą sprzedaży jest dom o powierzchni 232 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł182 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Bez pcc Rękojmia 5 lat Powierzchnia użytkowa: 150 m (całkowita 182 m ) Działka to aż 300 m Klimatyzacja i rekuperacja w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w budynku jednorodzinnym dwulokalowym na Zielonej Białołęce. Na sprzedaż jest lewa i prawa cześć bliźniaka. Rok budowy 2025 > stan developerski > zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprawna

Marysin Wawerski,Warszawa

2 319 000 zł142 m² 16 332,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Do zaoferowania mam nowoczesny dom dwukondygnacyjny o powierzchni 141,99 m2 zlokalizowany przy ul. Poprawnej 86, dzielnica Wawer Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin odbioru IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 890 000 zł346 m² 8 352,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu domy na sprzedaż na kameralnym zamkniętym osiedlu 24 ekskluzywnych domów, w ponadczasowym klasycznym angielskim stylu. Wilanów Zawady. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

10 500 000 €1 888 m² 5 561,44 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:60

 

Powierzchnia działki:816 m²

: krótko Piękna historyczna kamienica z 1860 roku na sprzedaż w samym sercu Warszawy. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to 1888,45 m2, z czego część naziemna to 1500m2. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Choszczówka,Warszawa

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 649 900 zł135 m² 12 221,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twój wymarzony dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem na parterze połączonym z salonem oraz tarasem na II piętrze z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 960 000 zł183 m² 21 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Żoliborz | Współczesna rezydencja w harmonii z przestrzenią Projekt Bartłomieja Martensa architektura, która mówi szeptem i zostaje z Tobą na długo. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogródkiem (około 50 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 251 000 zł135 m² 9 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

1 600 000 zł120 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 130 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 835 000 zł134 m² 13 733 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Dom o powierzchni użytkowej 133,61 m , z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Heliotropów

Nadwiśle,Warszawa

2 000 000 zł120 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wygodny 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem (około 320 m ). Nieruchomość położona jest w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halki

Wawer,Warszawa

2 649 000 zł161 m² 16 453,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Bliźniak z niespotykanie Wielką Działką w Wawrze Kameralna Ulica, spokój i Zieleń, stan Deweloperski. Niespotykany design. Niespotykany detal i jakość wykonania. Eksperci budowlani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 540 000 zł132 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 540 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

1 695 000 zł131 m² 12 944,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Kameralne osiedle sześciu eleganckich domów jednorodzinnych łączy nowoczesną architekturę z naturą i spokojem. Parametry prezentowanego domu: pow. 130,94 m | Ogród 90,8 m | Cena: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Międzyosiedlowa

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł149 m² 8 724,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom 109 m z ogrodem i poddaszem użytkowym Warszawa Wawer / Międzylesie Zamieszkaj wygodnie, funkcjonalnie i w otoczeniu zieleni. Z przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

845 000 zł140 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, położonej w Warszawie, w dzielnicy Wawer, przy ulicy Celulozy. Jest to dwupoziomowy lokal w kameralnym domu typu segment. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Brzeziny,Warszawa

1 512 390 zł137 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Na sprzedaż 4 domy w zabudowie bliźniaczej - 8 lokali w stanie deweloperskim znajdujące się na kameralnym osiedlu przy ulicy Piasta Kołodzieja na Białołęce. Bez pcc, bez prowizji! rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł118 m² 9 737,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - 2 miejsca postojowe w cenie! Co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Pyry,Warszawa

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy państwu nowoczesną wille w Warszawie lokalizacja Dom położony jest w spokojnej, zielonej części Warszawy, na Ursynowie. Okolica charakteryzuje się przyjazną atmosferą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 599 000 zł127 m² 12 590,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 540 000 zł132 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 540 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | 131,98 m2 | warszawa białołęka - brzeziny Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 400 000 zł120 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment środkowy o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 50 m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 690 000 zł172 m² 15 635 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Nowoczesny segment w sercu Zawad - komfort, przestrzeń i prestiż Wilanowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, trzykondygnacyjny segment o powierzchni 172 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

1 699 000 zł177 m² 9 590,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Pułaskiego

Białołęka,Warszawa

1 231 596 zł172 m² 7 158,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 126,74 m z ogródkiem na warszawskiej Białołęce. Oddanie już w grudniu 2025! Inwestycja Segment znajduje się w kameralnym, nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Powsin,Warszawa

3 650 000 zł280 m² 13 014,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Wolnostojąca willa na zielonym wilanowie, stan deweloperski. powierzchnia domu 280 m powierzchnia działki 1287 m 5,6 albo nawet 7 pokoi do dowolnej aranżacji garaż podziemny na 3 auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

909 000 zł94 m² 9 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy dom w stanie deweloperskim w warszawskiej dzielnicy Wawer. Świetny wybór dla rodziny z dziećmi ceniącej sobie bliskość szkół i miejskich udogodnień ,w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

4 060 000 zł257 m² 15 798,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:239 m²

Kameralna inwestycja obejmująca zespół willi miejskich / lokali mieszkalnych w budynkach dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż Dom - 256,99 m2 pow. całkowitej * / 162,56 m2 pow.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij