dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 087 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

661 469 zł37,95 m² 17 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Rabat! - zadzwoń już dziś i poznaj szczegóły! Cena mieszkania nr 90 - 661 469 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane w zewnętrznej części osiedla to doskonały wybór dla rodzin z dzieckiem. Salon z balkonem o ekspozycji południowej jest idealny dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł54,95 m² 9 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Trzypokojowe mieszkanie na piętrze, o powierzchni 55 m2 to idealna opcja dla młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie. Północno-zachodni salon z kuchnią i balkonem oraz sypialnia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł55,24 m² 11 205,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

To 55-metrowy lokal z ogródkiem narożnym położony jest w zewnętrznej części osiedla. Ogród praktycznie przez cały dzień jest oświetlany przez słońce. Wyjście do niego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych o powierzchni 59,4 m , położone na warszawskim Gocławiu, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł65 m² 11 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m + użytkowy strych (ok. 12 m ), położone na 3 piętrze zadbanego, monitorowanego budynku przy ul. Pasłęcka 16C. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,50 m² 12 595 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 444 zł70,06 m² 15 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 030 zł61,18 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 833 zł51,81 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta obejmuje 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Szymanów Dom i Natura w Szymanowie. Mieszkanie pod klucz - Różne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 043 zł46,57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,97 m² 17 700,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,97 m , położone przy ul. Chrzanowskiej 3 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w kameralnym, 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 602 zł74,42 m² 14 910 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 7 - 1 109 602 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38,93 m² 13 614 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Mokotowie, na osiedlu Sielce, przy ul. Sobieskiego 99. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł94 m² 19 989,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Z niekrytą przyjemnością prezentuję Państwu naszą nową ofertę. Na rynek trafia wyjątkowe, nietuzinkowe, mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł198,40 m² 16 885,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 198,4m2, położony na 3. piętrze kameralnego budynku, znajdującego się na warszawskim Mokotowie. Inwestycja liczy jedynie 10 mieszkań, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł31 m² 18 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż: kawalerka, 31 m mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | Mokotów, ul. Dąbrowskiego Dla kogo? Idealne dla singla, pary lub inwestora, który chce stworzyć wnętrze dopasowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 613 zł34,93 m² 16 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 108 zł33,97 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 404 zł57,73 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł62,15 m² 17 860,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,30 m² 18 735,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym budynku z 2009 roku przy ulicy Bluszczańskiej, na prestiżowym osiedlu River.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 299 000 zł115 m² 28 686,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł113,66 m² 13 109 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z dużym potencjałem w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49,30 m² 15 395,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 49,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Ochocie, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,52 m² 22 954,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena | 2 pokoje | 43 m | taras + schowek | 3,15 m | Zielony Żoliborz Na sprzedaż jasne, wyjątkowo wysokie (3,15 m) mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł89 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Warszawie , na Sadach Żoliborskich ul. Broniewskiego Mieszkanie znajduje się na parterze Otoczenie ciche i zielone. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29,18 m² 14 393,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie położone w najbardziej zielonej cześci Marysina Wawerskiego przy ul. Króla Maciusia 7a. Budynek mieszkalny: - 4 piętrowy wybudowany w 1969 r., po.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

676 400 zł33 m² 20 496,97 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta off market, w trakcie przygotowania. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł37 m² 20 540,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.18 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy ul. Mazowieckiej. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48 m² 17 291,67 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Stary Mokotów, ul. Batorego | Pole Mokotowskie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 6 piętrze w 16-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł43 m² 16 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Kłobuckiej 6b w Warszawie. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze budynku z windą, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obejrzyj krótki film video! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie, ulica Chrzanowskiego. Niska zabudowa, zadbany blok z lat 60-tych XX wieku, czyste klatki schodowe, nie ma wind.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł52,91 m² 19 845,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze Racławicka | Serce Mokotowa | Ogromny potencjał aranżacyjny Szukasz miejsca z klimatem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie w samym sercu Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł57 m² 15 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy al. Solidarności 71 przy samej Starówce. Jest to idealna nieruchomość zarówno do codziennego życia jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 143 000 zł82,50 m² 25 975,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[oferta nie jest skierowana do agencji ani pośredników - proszę nie dzwonić!] Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 82.5 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38 m² 19 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Śliskiej.Doskonała lokalizacja w samym sercu Warszawy - tuż przy stacji metra, co gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł129,60 m² 17 978,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

- english below - 130 m , 5 pokoi i Park Szczęśliwicki dosłownie za oknem. To mieszkanie, które trudno porównać z czymkolwiek innym na Ochocie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,28 m² 21 950,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaoferować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,28 m z balkonem, położone na 2. piętrze kameralnego budynku z 2018 roku przy ul. Kolskiej 9 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²