dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrościckiego

Nowe Włochy,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 57 m2, piętro 1/2 bez windy w kamienicy z 1939r. przy ul. Chrościckiego, nowe Włochy. Idealne dla rodziny, pary, trójki studentów. Cena: 2900 zł+ 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Gocławek,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wygodnej przestrzeni do życia w Warszawie, która jednocześnie jest przytulna i przystępna cenowo? Przedstawiam kawalerkę o powierzchni 31,9 m2 na Gocławiu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

646 000 zł49 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Продається барвиста та мебльована квартира площею 49 м за адресою вул. Еразма з Закрочима, 2. Дуже добре сполучена з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 225 000 zł62 m² 19 822 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowa oferta na Starym Mokotowie! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,8 m , usytuowane na pierwszym piętrze stylowej kamienicy z lat 30. XX wieku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

6 750 zł57 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i tarasem, znajdujące się na Bliskiej Woli, przy Alei Prymasa Tysiąclecia. Dostępne do wynajęcia od 1 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 220 000 zł65 m² 18 769,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65 m z balkonem | Mokotów - Al. Wyścigowa | Garaż + komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka z oddzielną sypialnią i dużym balkonem zlokalizowana na drugim piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji " 19 Dzielnica " w samym centrum Warszawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 220 000 zł70 m² 16 869,50 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania, które znajduje się na 12 piętrze czternastopiętrowego bloku na warszawskim Gocławiu. Niewątpliwym atutem tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 740 zł29 m² 94,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka - mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 5 piętrze w apartamentowcu z dwoma windami na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włochy,Warszawa

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną całodobową w nowoczesnej dzielnicy - Nowe Włochy, ul. Chrościckiego 83. To doskonałe rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

4 800 zł93 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez dużych psów. Na wynajem trzypokojowe, nowocześnie wykończone, przytulne mieszkanie na Stegnach, przy Al. Wilanowskiej. Mieszkanie o pow. 93,00 m2 usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży 36-metrowe mieszkanie w kamienicy z lat '50. Składa się ono z 2 pokoi, łazienki i aneksu kuchennego. Do mieszkania przynależy też piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

879 000 zł48 m² 18 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1972 roku- do generalnego remontu. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Bełskiej składające się z: salonu Otwartej kuchni (możliwość jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

849 900 zł57 m² 14 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe trzypokojowe mieszkanie o pow. 57m2 zlokalizowane na Żoliborzu przy Sadach Żoliborskich. Mieszkanie usytuowane jest na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 719,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka ul. Mochtyńska > 45,19 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > duży taras 11,40 m2 > w pełni umeblowane i wyposażone w agd > piętro 2 w 3-piętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowieńska

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł48 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku na warszawskiej Nowej Pradze. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnących Jabłoni

Mokotów,Warszawa

1 999 000 zł71 m² 28 012,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 71,36 m - Jaśminowy Mokotów, mokotów Stegny | Apartamentowiec z 2021 r. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 71,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 690 zł31 m² 85,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Gocławek,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, komfortowe i ciche mieszkanie z widokiem na park nad Balatonem usytuowane na 6 piętrze 13 piętrowego budynku z 2013 r. na Gocławiu Elegancki i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

To wyjątkowe, słoneczne mieszkanie łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesny styl oraz historyczny klimat jednej z najpiękniejszych warszawskich dzielnic. Stary Mokotów to miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

1 020 000 zł68 m² 14 931,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,31 m , położone na ostatnim 11. piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Avenue Estate prezentuje klimatyczny apartament, w samym centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Atuty: - super lokalizacja - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

620 000 zł59 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 58,9 m mieszkanie do remontu na warszawskim Bródnie. Prezentowana nieruchomość mieści się na 3 piętrze, 10-cio piętrowego budynku z 1976r., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 700 000 zł72 m² 23 776,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Avangarden przy ul. Sarmackiej 6 - w sercu Miasteczka Wilanów. ***klient Kupujący nie płaci prowizji*** To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 999 000 zł66 m² 30 500,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Saska Kępa, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. To tu, w 4-piętrowym apartamentowcu z 2020 roku, w absolutnie unikatowej ofercie sprzedaży, znajdziesz trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 768,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne mieszkanie 47,4 m tuż przy Stacji Metro Bródno w bloku z 2016 r. Na lokal składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym (28,8 m ) serce mieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł41 m² 32 926,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Mam przyjemność zaprezentować Państwu jedyny taki apartament w kamienicy na Starym Mieście w Warszawie przy ulicy Piekarskiej 4*** Obecnie zbieram zapisy na dzień otwarty apartamentu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł32 m² 17 423,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie- sprzedaż na Stanisława Augusta, praga-Południe w sercu Kamionka, warszawa, praga-Południe, mazowieckie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 770 000 zł105 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu mieszkanie apartamentowe, położone na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku, przy ul. Łuckiej, na styku dzielnic Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejonowa

Włochy,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko na Nowych Włochach, w kameralnej kamienicy z własnym ogrodem! Cisza, otoczenie zieleni, a do tego dobra lokalizacja- w sąsiedztwie przystanek autobusowy, kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój z aneksem kuchennym i balkonem, blisko stacji metra Służew nad Dolinką. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, w dobrym standardzie. Salonik o powierzchni 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 886,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży wygodne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,77 m2 do remontu z widną kuchnią otwartą na salon oraz balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

[Mam już pośrednika - pośredników bardzo proszę o uszanowanie prośby o niedzwonienie] wola (ulrychów) 54 m 3 pokoje wysoki parter Sprzedam bezpośrednio świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Główne zalety mieszkania: 1) wyposażone i umeblowane (37 m. kw.), jednopokojowe na parterze nowego, 6-piętrowego budynku (z cegły; z 2002r.) z dużą, wygodną windą; kameralnie (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 900 zł50 m² 57,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Coopera na warszawskim Bemowie. Lokal składa się z jasnego salonu z wyjściem na narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

8 000 zł77 m² 103,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[English below] Wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 77,27 m w sercu Miasteczka Wilanów. Przestrzeń, elegancja i wysoka jakość wykończenia sprawiają, że jest to idealna.