dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka

Bielany,Warszawa

409 000 zł18 m² 22 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bielany - Słodowiec. Powierzchnia 17,76 m2. Duży ustawny pokój, przedpokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Stan do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 mkw. Do mieszkania przynależy balkon, który wychodzi na prywatny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

899 000 zł43 m² 20 907 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

684 660 zł28 m² 24 654,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodna kawalerka z 7 metrową loggią, gotowa do odbioru, okna na zachód, po sąsiedzku z biznesowym centrum Mokotowa Bez pcc Bez prowizji Rynek pierwotny Oddane do użytkowania 3 kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 227,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

mieszkanie 57 m2 na Pradze Południe u zbiegu ulic Lizbońskiej i Saskiej szczytowe, trójstronne, okna skierowane na ul. Saską, na zachód, północ i południe, stan do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, jasne mieszkanie (okna wychodzące na południową stronę) oddane do użytkowania i wykończone w lipcu 2015 roku w wysokim standardzie. Wyposażeniem lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

744 584 zł42 m² 17 552,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie o metrażu 42,42m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na parterze z balkonem na Pradze Północ- bezpośrednio przy Parku Praskim, który zapewnia dostęp do terenów zielonych idealnych na spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 786 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę przy Parku Skaryszewskim. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-cio piętrowym budynku, przez co z balkonu jest piękny widok na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

17 000 zł175 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Unikatowa oferta! nowoczesny apartament Z kominkiem I tarasem 25 M2 W kameralnym budynku na starym wilanowie 175 m2 | Winda wjeżdżającą bezpośrednio do mieszkania | 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 020 zł55 m² 73,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

7 000 zł82 m² 85,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W porcie praskim 2 Sypialnie | W pełni wyposażony | Wysoki standard wykończenia | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym ***** rozkład I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości o powierzchni 37,1 m , położonej w najatrakcyjniejszej lokalizacji w całej Warszawie - Śliska 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

670 000 zł35 m² 19 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Stańczyka 2 w Warszawie. Idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

560 000 zł44 m² 12 785,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ursynów | Metro Imielin Jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego w kameralnej części Ursynowa. Lokal położony jest na 2 -gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

950 000 zł44 m² 21 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie z niepowtarzalnym klimatem na Starym Mokotowie! Po generalnym remoncie 2 pokoje | ok. 44 m | Stary Mokotów | wyjątkowy klimat Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

990 000 zł65 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne, zadbane i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow 65,30 m2. Mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taśmowa

Służewiec,Warszawa

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English below Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Taśmowej w Warszawie. Do mieszkania przynależy podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Wiatracznej na warszawskiej Praga-Południe, w bezpośrednim sąsiedztwie Rondo Wiatraczna - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie położone w prestiżowej okolicy Miasteczka Wilanów w Warszawie, przy ulicy Adama Branickiego. To wyjątkowe mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

815 000 zł57 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 57m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 1975r,. Mokotów Służew. Mieszkanie do remontu, idealne dla rodziny lub pary, inwestycyjnie pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

658 000 zł42 m² 15 742 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,80 m , zlokalizowane w dzielnicy Ochota (rakowiec), w doskonałym punkcie blisko południowego kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

888 000 zł57 m² 15 633,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon z widokiem na las | Miasteczko Wawer Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł39 m² 13 938,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy, na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

1 550 000 zł36 m² 43 151,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament W inwestycji moderna powiśle Naprzeciwko Elektrowni Powiśle | Pied a Terre | Inteligentny dom | Klimatyzacja | Wykończenie premium | Metro w pobliżu | Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

399 999 zł24 m² 17 014 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł63 m² 23 650,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, spójne stylistycznie, położone w spokojnej, dobrze rozwiniętej i skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

479 000 zł24 m² 19 875,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Elbląskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się: -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

930 000 zł74 m² 12 567,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie, 8 minut od stacji metra Stokłosy. -mieszkanie 74 m2, -4 pokoje, -oddzielna kuchnia, -bez windy, lokalizacja: - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stara Ochota,Warszawa

2 499 000 zł107 m² 23 355,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu wykończonego w najwyższym standardzie! Przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 107 m , usytuowany na 3. piętrze eleganckiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

869 000 zł72 m² 12 069,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - ul. Feliksa Pancera 12, warszawa (białołęka) Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł27 m² 119,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - 27,23 m.kw. na V piętrze - ostatnim. Z klimatyzacją! Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym łazienka z wc hol Wysokość mieszkania - 2,90.