dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok. 60 m . Pierwszy wynajem. Położone na eleganckim osiedlu na Mokotowie z dużym zielonym patio dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla słodkiej dziewczyny i sympatycznego faceta Ładne i wygodne mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku, który stoi na ogrodzonej działce wśród zieleni. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niski budynek stoi przy małej uliczce na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, dwóch sypialni, osobnej kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

2 850 zł29 m² 96,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

3 450 zł39 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, które znajduje się na 1. (z 5.) piętrze na ul. Bokserskiej, nieopodal centrum biurowego "mordor" i Galerii Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: przestrzeń, światło i spokój - Twoje miejsce w sercu zielonych Gołąbek Na sprzedaż komfortowe, pełne naturalnego światła mieszkanie o powierzchni 52,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 39,8 m z loggią i widokiem na park Warszawa, wola, ul. Sowińskiego 24 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort i bliskość natury w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 733,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta tylko U nas! zadbane 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,90 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43,5 m2 z loggią(widok na zielony wał wiślany) na piętrze 2/4 z windą, do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł27 m² 14 994,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o pow. 26,6 m , położony dosłownie kilka kroków od stacji Metro Pole Mokotowskie oraz w bezpośrednim sąsiedztwie kultowego Pole Mokotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,6 m w kameralnym budynku z 1972 roku. Mieszkanie dwustronne, położone na spokojnym osiedlu Rakowiec, tuż obok parku Forty Korotyńskiego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

985 000 zł73 m² 13 419,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko U nas! urocze 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m2 zlokalizowane w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

575 000 zł38 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Jana Kochanowskiego 2, warszawa Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, zlokalizowane przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

841 000 zł44 m² 19 113,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Służew,Warszawa

979 000 zł67 m² 14 611,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie! Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicą oferta bezpośrednia Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 330 zł33 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Imaginarium przy ul. Tczewskiej (róg Gwiaździstej). Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Ulrychów,Warszawa

850 000 zł53 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 3/3 bez windy w budynku z 1961 r., Wola, Ulrychów. Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 210,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 830 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 59 m , położonego na zielonym Ursynowie, w pobliżu stacji metra Stokłosy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Kamionek,Warszawa

1 130 000 zł58 m² 19 339,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Grochów - 3 pokoje, 2 balkony, ostatnie piętro, garaż To propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w nowoczesnym budynku z szybkim dojazdem do centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 2/9 z windą w budynku z 2014r. przy ul. Rydygiera, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 950 zł48 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy nowe i komfortowo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,58 m w Warszawie. Mieszkanie położone jest na nowoczesnym Osiedlu Przy Ryżowej w Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Targówek,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 usytuowane na 3 piętrze budynku z windą z 1990 roku. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knyszyńska

Targówek,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo ładne mieszkanie z klimatyzacja, cena 2500 plus media zgodnie z licznikami, dodatkowo ogrzewanie w okresie grzewczym 150, salony aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 500 zł33 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem. Lokal znajduje się na 5. piętrze (z 12) w świeżo wyremontowanym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

9 499 zł95 m² 99,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe, stylowe mieszkanie na wynajem w odrestaurowanej kamienicy z 1912 roku, położonej w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

4 100 zł85 m² 48,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne 5-pokojowe mieszkanie z i osobną widną kuchnią i miejscem parkingowym przy ul. Rzymowskiego 33 na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: 5 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

7 000 zł42 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej lokalizacji Z panoramicznym widokiem 1 Sypialnia | Smart Home Central ac | Panorama City View | Blisko metro ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 48 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1964 r. Praga Południe, grochów. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 290 000 zł104 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie blisko stacji metra Stare Bielany. Aleja Zjednoczenia przy ulicy Schroegera. Idealne dla singla lub pary. Ciche w widokiem na domy jednorodzinne. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do pary, pary z dzieckiem, bez zwierząt. Najem okazjonalny. Ursynów - Metro Natolin -oferujemy Państwu do wynajęcia dwustronne - wschód - zachód mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m , zlokalizowane w sercu Warszawy, na Placu Zbawiciela. Mieszkanie znajduje się na parterze 5-piętrowego budynku z 1950 roku, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Targówek,Warszawa

980 000 zł52 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - Starym Żoliborzu, przy ul. Zajączka. Lokal znajduje się na 1 piętrze z 3-ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokalna

Ursynów,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 300,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Ursynowie. Świetna lokalizacja, 170m od stacji Metro Ursynów. Okolica z pełną miejską infrastrukturą. Mieszkanie bardzo ciche, z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Wilanów,Warszawa

1 770 000 zł98 m² 17 969,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Sadyba | Apartament, ulica Radosna | 98,5 m | Przestrzeń o powierzchni 98,5 m położona w prestiżowym budynku Apartamenty Radosna. Obecnie wykorzystywana jako biuro,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij