dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł33 m² 14 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 58,4 m | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu w spokojnej części Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

729 000 zł55 m² 13 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Sprzedam mieszkanie 54,65 m - ul. Żwirki i Wigury, warszawa Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54,65 m , zlokalizowane przy ul. Żwirki i Wigury 19 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Służew,Warszawa

849 000 zł65 m² 13 002 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Noskowskiego Zygmunta! Służew nad Dolinką! Metro! Rozkładowe przestronne widne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2. Usytuowane przy ulice Noskowskiego Zygmunta! Na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

849 000 zł43 m² 19 868,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 2 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon | garaż | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 520,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: ul. Złoty Potok 4, warszawa Rok budynku 2019 r. 51,24 m 2 z 5 pięter Przestronny balkon Ekspozycja zachodnia Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 50 000 zł) nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

819 000 zł63 m² 12 958,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł33 m² 22 121 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze od już! promocja Ostatnie piętro IX W tej ofercie lokal 2 pokojowy o pow. 32,43 m2 można już oglądać mieszkania! oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

3 720 zł39 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Oferta czasowa: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

2 570 zł42 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską przy ul. Loteryjki 69D na warszawskich Bielanach, w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustówka

Wilanów,Warszawa

1 090 000 zł74 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe, odświeżone mieszkanie o powierzchni 74 m . Idealne do wprowadzenia się od zaraz. Lokal znajduje się na 1 piętrze z 4 w budynku z windą z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 10 piętrze w budynku z windą przy ul. Puławskiej 111 w Warszawie. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 398 000 zł71 m² 19 690,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, rzadko trafiają się takie miejsca. Mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy, w samym sercu miasta, a jednocześnie położone w sposób zapewniający ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

926 666 zł72 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowy Rok! promocja! 12 850 pln /m2 Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 275 000 zł67 m² 18 990,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 67,14 m , położonego na prestiżowym Osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 065 000 zł33 m² 32 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie - studio zaprojektowane według najnowszych trendów w doskonałej lokalizacji przy Browarach Warszawskich i ścisłym centrum. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym Żoliborzu - idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł32 m² 110,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament Na wynajem oferujemy nowoczesne i funkcjonalne studio z balkonem w prestiżowej inwestycji w pobliżu Łazienek Królewskich. Rezydencja łazienki park Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 431,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w świetnym punkcie Śródmieścia! Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu w tętniącym życiem śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

810 000 zł48 m² 17 053 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.5m2 znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku FORT BEMA na Osiedlu z 2005 roku przy ulicy Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

799 200 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z dużą kuchnią z jadalnią oraz dwoma sypialniami. Zadbane, odświeżone ściany - do wprowadzenia. Częściowo umeblowane - jak na zdjęciach. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie w sercu zielonej i spokojnej części Woli przy ulicy Człuchowskiej nieopodal ulicy Znanej czy Sowińskiego. Apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

925 000 zł53 m² 17 452,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w sercu Warszawy, przy ulicy Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku liczącym 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Joachima Lelewela

Stary Żoliborz,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stary Żoliborz - Plac Lelewela, przy Skwerze Igora Newerlego. Prestiżowa, poszukiwana lokalizacja. Przestrzenne (wysokie na 280 cm), słoneczne i ciche mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

English Version Below Avenue Estate przedstawia przedwojenną elegancję i współczesny komfort w sercu starego Mokotowa. 3 pokoje, 65 m światła i spokoju przy kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Winnica na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II przy ul. Białej Floty. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stary Mokotów,Warszawa

825 000 zł38 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PL | eng version below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie. Ze względu na bliskość uczelni oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, w tym stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł91 m² 20 414,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronny 4-pokojowy apartament z ekspozycją na wszystkie strony świata o powierzchni 90,6 m , położony przy ul. Branickiego w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 520,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

673 985 zł49 m² 13 754 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy unikalne mieszkanie o łącznej powierzchni 49 m , usytuowane na 11. piętrze w zadbanym bloku z 1991 roku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krzyżówki 13b o powierzchni 33,9 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawęczyńska

Szmulowizna,Warszawa

849 000 zł44 m² 19 264,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz Klimatyzacja zapewniająca komfort o każdej porze roku Możliwość zakupu miejsca w garażu podziemnym (65 000 zł) Na sprzedaż eleganckie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij