dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

16 000 zł106 m² 151 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy państwu w pełni wyposażony i umeblowany apartament w luksusowej inwestycji "menolly" ulica Wybrzeże Kościuszkowskie 45. Apartament mieści się na 2-piętrze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

7 490 000 zł44 m² 168 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,32 m , położone przy ul. Stępińskiej 47/49 w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł61 m² 23 770,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu w sercu Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 62, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konstytucji. Apartament zlokalizowany jest w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia ok. 70 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Skorosze,Warszawa

925 000 zł55 m² 16 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zostań już dziś właścicielem wyjątkowego mieszkania na pograniczu Warszawskich Włoch i Ursusa, z chronioną kontrolą dostępu przez całą dobe w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

889 000 zł45 m² 19 668 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i dużą przestrzenią do przechowywania w sercu Warszawy - Ochota (filtry) Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł64 m² 13 734,40 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Prezentuję dwa 2-pokojowe niezależne mieszkania gotowe do wynajmu w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe! lokalizacja: ul. Łukowska, praga Południe, warszawa Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 259 000 zł91 m² 24 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 830 zł41 m² 116,58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł59 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje, zielona okolica Warszawa Bemowo, ul. Pełczyńskiego Oferujemy wyjątkowe mieszkanie na ostatnim 6 piętrze w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Gołąbki,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwustronne Ciche Klimatyzowane Gotowe do wejścia 500 metrów od Parku Hassów! Dostępne również dla klientów kredytowych Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Chomiczówka,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Mam do zaoferowania do sprzedania bezprośrednio, 3-pokojowe, przytulne i odświeżone mieszkanie w nowej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

|Możesz dobrze na tym zarabiać albo stworzyć własną oryginalną przestrzeń| Zostań właścicielem wyjątkowego mieszkania w samym Sercu Miasta na pograniczu Śródmieścia i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

719 000 zł37 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle zakątek cybisa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z całodobową ochroną i monitoringiem, zapewniający mieszkańcom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory)! Lokal ten znajduje się w budynku z 2016 roku. Został on wybudowany przez dewelopera Konstans. Składa się on z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 140 000 zł50 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Środkowej. Lokal do generalnego remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

879 000 zł44 m² 20 128,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie w Warszawie. Lokal o funkcjonalnym układzie, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

492 803 zł26 m² 18 954 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

746 500 zł56 m² 13 330,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z lat 60-tych. Zielona i spokojna okolica. Na powierzchnię oferowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

652 900 zł53 m² 12 398,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle na warszawskiej Białołęce, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem Nowa faza inwestycji to jeszcze więcej komfortowych mieszkań, przestrzeni zielonych i udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

3 250 zł38 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i widokiem na zieleń. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w agd z dużym balkonem. W odległości 200-300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

361 480 zł25 m² 14 378,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja na pograniczu Ursusa i Opacz Kolonia ul. Bodycha Inwestycja oferuje 50 apartamentów na wynajem krótko i długo terminowy o dużym potencjale zysku. Wszechstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Annopol

Białołęka,Warszawa

510 200 zł36 m² 14 347,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

S8 | Autobus |tramwaj - to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Mieszkanie 2 pokojowe - 35.56 m2 + Balkon 4,49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł30 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka ( 30,5 m2 ) ze sporym ogródkiem ( 23 m2 ) na niewielkim, kameralnym osiedlu , ogrodzonym i strzeżonym. Pokój z ciemną kuchnią do własnej aranżacji i zaadoptowania np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 400 zł42 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Grzybowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie styl oraz komfort. Lokalizacja: grzybowska 37 znajduje się w prestiżowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 525 188 zł97 m² 15 788,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są mieszkania poprawne i są takie, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i wyjątkowości. Ten lokal zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Bez prowizji | Bez pcc 2% |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 098 000 zł53 m² 20 717 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokoje z balkonem i garażem na Ursynowie. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Falenica,Warszawa

1 390 000 zł78 m² 17 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tam, gdzie las zagląda do okien. Wyobraź sobie poranek, w którym nie budzi Cię zgiełk miasta, lecz słońce i widok sosen. Przy ulicy Poematu 10 w Falenicy czas płynie inaczej - wolniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 690 zł30 m² 89,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem o podwyższonym standardzie przy ul. Cybernetyki 15 na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Piętro 2 z 7. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogunki

Służew,Warszawa

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezwykle przestronne, bardzo ciche, 1-pokojowe mieszkanie położone na Służewcu (przy bardzo spokojnej ul. Bogunki, niedaleko ulicy Obrzeżnej, w okolicy skrzyżowania ulic Rzymowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 78,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | odświeżone | blisko metra | zielona okolica | Mokotów Służew nad Dolinką Do wynajęcia od zaraz komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielone Bielany / 75m (90m po podłodze) / jasne, przestronne, wygodne wnętrze / duży salon / jadalnia + kuchnia / sypialnia + garderoba / duża łazienka z oknem / wc / pom. gospodarcze (pralnia) /.