dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Chrzanów,Warszawa

656 198 zł44 m² 14 799,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 44,34m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

1 057 242 zł73 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy 72,25 m2 + 2 ogródki ( 69,81 m2 ) mieszkanie 4-pokojowe dwustronne ogród Z dwóch stron - piękne zachody oraz wschody słońca parking podziemny tylko 20.000 ZŁ OFERUJEMY POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 550 000 zł68 m² 22 730,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Marszałkowska róg Hożej Jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 68 m , usytuowane na 5. piętrze w zadbanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Ursynów Północny,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 62,9 mkw podzielonego na dwa niezależne lokale. Każdy lokal posiada własną kuchnię, łazienkę, sypialnię oraz pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

2 070 000 zł101 m² 20 495,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje czteropokojowy apartament wysokiej klasy o powierzchni 101 m na Zawadach. Na powierzchnię nieruchomości składa się - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

709 300 zł53 m² 13 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 577,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje. Klienci odświeżają mieszkanie. Ciche 3 pokoje przy metrze Ulrychów | 59,21 m | zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowym budynku atelier residence - bagno 2 Budynek: apartamentowiec Atelier Residence to warszawki obiekt mieszkalny znajdujący się przy ulicy Bagno 2 w Śródmieściu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo | nowe | 2 pokoje | garaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,08 m2 na Bemowie przy ul. Szeligowska 59b. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

576 000 zł35 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pytlasińskiego

Sielce,Warszawa

2 499 999 zł150 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 150 m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Pytlasińskiego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

1 770 zł18 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Wiślickiej 3 na warszawskiej Ochocie, obok parku im. Zasława Malickiego. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Ostatnie,10 piętro. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

649 500 zł39 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania w naszej ofercie przestronne, wyremontowane mieszkanie na warszawskim Przyczółku Grochowskim. Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania 37 m2 2 pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 034,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 000 zł105 m² 32 380,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na Wilanowie w budynku z 2014 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Hlonda składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Ogródka (22m2) Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

614 000 zł25 m² 24 268,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Nowa, używana zaledwie 2 lata, wykończona w podwyższonym standardzie kawalerka na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska dewelopera Dom Development Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Witolin,Warszawa

543 950 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane w Warszawie dzielnicy Bielany, ul. Gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

850 000 zł47 m² 17 936,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Bartycka 85 - nowoczesność i komfort w zielonej części Mokotowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jakuba

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł89 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale), która zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji - cichej i spokojnej a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących luksusowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Mokotów przy ulicy Marcina Zdziechowskiego 3. To dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

729 000 zł59 m² 12 419,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 32 m | Marywilska 60a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 5. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - przestronne mieszkanie 90 m | Bemowo Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 90 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 44 m Warszawa - Ursus - Dzieci Warszawy 27a Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

4 650 zł60 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane. Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w nowoczesnej inwestycji Nowa Mangalia przy ul. Jana III Sobieskiego 45, w jednej z najbardziej wygodnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 786,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwustronne mieszkanie na Białołęce w bloku z 2000 roku (galeriowiec) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47.8m2 przy ul. Książkowej składające się z: wiatrołapu Przedpokoju Salonu Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 259 000 zł91 m² 24 742,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

619 000 zł32 m² 19 046,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Siekierki,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Iwicka 47a / Łazienki Królewskie / Dolny Mokotów Mam przyjemność zaoferować niebanalne mieszkanie położone w najlepszej części Dolnego Starego Mokotowa przy ulicy Iwickiej kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Ochota,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Ochocie o powierzchni 40 m2, znajdujące się na 1. piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Okęcie,Warszawa

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna lokalizacja na Zielonych Włochach! Wyjątkowo słoneczne i ustawne 3 pokoje! Piękny widok na zachód i południe! Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 450 zł26 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : pokój z aneksem kuchennym i loggią. Mieszkanie po generalnym remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Ciche , okna wychodzą na zachód na zielone podwórko. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 129 000 zł60 m² 18 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji. Możesz nam zlecić wykończenie tego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4