dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

690 000 zł35 m² 19 458,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż w sercu Pragi-Północ przy ulicy Wileńskiej 12 Świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe / ul. Marszałkowska / 47 m2 / 2 pokoje W pełni umeblowane mieszkanie w okolicach Placu Zbawiciela. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 50m od Metro Ursynów, o powierzchni 42,1 m , położone na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

629 000 zł47 m² 13 337,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Funkcjonalny układ oraz pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 268 680 zł64 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Doskonała propozycja dla miłośników dużych tarasów-prywatnych ogrodów i kameralnych zadaszonych balkonów idealnych na poranną kawę od wiosny do jesieni. Wspaniała przestrzeń ponad 34 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

976 299 zł67 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe, i umeblowane mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie nowoczesnym kompleksie mieszkalnym Triton Park. Cisza i spokój-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kaliny Jędrusik 4. o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 68m2 z klimatyzacją i ogrodem zimowym oraz przestronną loggią -12m , położone przy ul. Bokserskiej 2 w Warszawie sąsiaduję z terenem Toru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

821 772 zł50 m² 16 435,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum - ul. Zgoda 13, warszawa Do wynajęcia w pełni umeblowane i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

1 390 000 zł56 m² 24 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***rezerwacja*** Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przepięknego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie (sielce). Okolica jest cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł25 m² 136 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha, jasna kawalerka w Centrum, marszalkowska, metro Świetokrzyska. Pokój z kuchnią i łazienką w sercu Warszawy - Marszałkowska róg Królewskiej. Na dojscie Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Targówek,Warszawa

1 160 000 zł82 m² 14 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Targówek | ul. Geodezyjna 84 Na sprzedaż elegancki, przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2010 roku, przy ul. Geodezyjnej 84 na warszawskim Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Stary Mokotów ul. Łowicka Budynek: łowicka 23 i 25 to ponadczasowe budynki wg. projektu pracowni Atelier 3 charakteryzujące się eleganckim wykończeniem wraz z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

886 123 zł52 m² 17 040,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Centrum Miasta o powierzchni 30 m . Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie tuż przy stacji metra Bródno gotowe do zamieszkania. Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji bezpośrednio przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł42 m² 16 745,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament z przestronnym tarasem w sercu Gocławia To wnętrze stworzone dla osoby, która po intensywnym dniu szuka wyciszenia na świeżym powietrzu, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

859 000 zł51 m² 16 942,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po remoncie | Metro | Bielany | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,7 m2, położone na 6 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł61 m² 18 032,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61 m znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym bloku. Oferuje 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę i oddzielne wc oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Kłobuckiej 23e w Warszawie, na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Prezentuję mieszkanie dwupokojowe w klimatycznej przedwojennej kamienicy na Pradze-Północ! Lokal jest w stanie do generalnego remontu. Został on opróżniony z mebli. Składa się on z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł29 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 20.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

544 000 zł42 m² 12 891 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Forma własności Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej - zakup możliwy wyłącznie za gotówkę! Grunty nieuregulowane. Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Włochy,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem | ul. Solińska 19a Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rożnowska

Gocławek,Warszawa

789 821 zł49 m² 15 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz przestronnego i cichego mieszkania z ogródkiem? Poznaj tę ofertę i ciesz się klimatem letnich wieczorów oraz poranków z kawą na własnym tarasie! 2 pokoje | 49,36m2 | 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

979 000 zł63 m² 15 480,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy 0% prowizji - bez dodatkowych kosztów pośrednictwa. Brak podatku pcc - oszczędność, którą możesz przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.