dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 58 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Pokornej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 11 - piętrowym budynku apartamentowym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

649 000 zł64 m² 10 220,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Polecam atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

597 300 zł45 m² 13 252,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku z widną zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Kopalnianej. Budynek z windą - winda bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum -obok Złotych Tarasów,nowoczesnie umeblowane,ciche. Salon otwarty na przedpokój i kuchnię,2 sypialnie z łóżkiem pojedynczym i podwójnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 699 zł53 m² 50,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Zamiast tv bardziej interesuje Cię niesamowity widok z okna? Mamy coś dla Ciebie! Oto perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przedstawiam Państwu przestronne 3-pokojowe rozkładowe oraz funkcjonalne mieszkanie o świetnych możliwościach aranżacyjnych. Dobrze skomunikowane, znajdujące się w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

640 000 zł43 m² 15 037,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1920 roku. Pokój dzienny, ustawną sypialnia, widna i oddzielna kuchnia, łazienka z oknem oraz niewielki przedpokój. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł52 m² 77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, przy Pl. Inwalidów, na Starym Żoliborzu. Położone w przedwojennej kamienicy 1933 roku. Mieszkanie dla sympatycznej pary lub singla :) Umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

570 000 zł62 m² 9 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Feliksa Pancera. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 62,5m2 składające się z: 3 pokoi (z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*ursus* 1-pokojowe* nowe * wolne od zaraz* garaż Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w Ursusie przy ul. Herbu Oksza 4. Usytuowane na 4 piętrze z 5 w bloku z 2023 roku. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

890 000 zł76 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 na granicy dzielnic Ursus i Włochy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł36 m² 19 726 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Śródmieściu Południowym, w sąsiedztwie Parku Łazienki, czy Parku Ujazdowskiego. Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2, piętro 2/3 bez windy, w kamienicy z 1962r. przy ulicy Brazylijskiej, praga Południe-Saska Kępa. Doskonałe dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 423,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Place4you przedstawia ofertę wyjątkową - mieszkanie w kamienicy przy ul. Kwiatowej w sercu Starego Mokotowa. Jeśli marzy się Tobie trzypokojowe mieszkanie w tej historycznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę elegancką, wyremontowaną kawalerkę z oddzielną kuchnią o pow. 32 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku przy ul. Obozowej 83. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce ma niesamowitą atmosferę, kuchnia jest niesamowita, salon jest ogromny z masywną sofą, którą można rozłożyć, aby zrobić dodatkowe łóżko. Lokalizacja tuż za rogiem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

8 100 zł112 m² 72,32 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, pow. 112 m2 - Przestronne, wygodne - Blisko metro wierzbno / wilanowska - Stary Mokotów / Park Królikarnia do wynajęcia obszerne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 192 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,73 m2, bez podatku pcc! Podstawowe informacje: mieszkanie z 2022 roku, w pełni wykończone, wystarczy wstawić meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł51 m² 20 751 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przy jednej z najpiękniejszych ulic Warszawy_ Mokotowska! Prezentujemy mieszkanie 50,6m2. 2 nie zależne pokoje z widną samodzielną kuchnią! Usytuowane na 3 piętrze w budynku 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

545 000 zł41 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursusie. Inwestycja budowana przez dewelopera Murapol. - salonu z aneksem kuchennym - 18,39m , - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe umeblowane mieszkanie z podziemnym garażem, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Dzieci Warszawy 17D, niedaleko granicy Ursusa z Włochami. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

365 000 zł32 m² 11 406 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie w bloku przy ul. Nowodworskiej, składające się z pokoju, zamkniętej kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju. W kuchni nowa kuchenka gazowa i lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zlokalizowanego na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej 73c. To nowoczesne mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

636 000 zł60 m² 10 639 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,78 m2 w stanie deweloperskim bez pcc oraz bez prowizjii agencyjnej. Zakup prosto od dewelopera. Odbiór mieszkania planowany na koniec czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

530 000 zł45 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ul. Karola Darwina na Nowej Pradze w pobliżu Ronda Starzyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam, mam do wynajęcia na Mokotowie przytulne mieszkanie składające się z 2 pokoi, salonu z kuchnią, łazienki oraz balkonu 12 m2. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomunikowane. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

606 900 zł51 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość ma 51 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie we wspaniałej lokalizacji. Tuż obok znajduje się Las Bielański, który poza kojącą zielenią starodrzewów zapewnia także rozrywkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł38 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Saskiej Kępie, ul. Ateńska. Mieszkanie na 3 piętrze. Budynek z windą opis mieszknia Pokój z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

499 000 zł40 m² 12 632,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Białołęka ul. Białołęcka Nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 39,5 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, balkonem, komórką i miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. T. Bora Komorowskiego 56. 2 pokoje: salon z wyjściem na balkon, kuchnia otwarta na salon, sypialnia również z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2013 r. przy ul. Rydygiera, żoliborz. Doskonałe dla rodziny. Wygodna lokalizacja, blisko dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Łukowskiej w pobliżu pętli autobusowej Witolin opis Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi - jeden pokój z balkonem. Kuchnia ciemna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, klimatyczny apartament o powierzchni 71 m2, zlokalizowany w sercu Muranowa przy ul. Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 8 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 705 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe w kameralnej realizacji stworzonej z myślą o tych, którzy szukają mieszkania dla siebie lub pod inwestycję. Fantastyczna lokalizacja na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Zbytki,Warszawa

645 000 zł64 m² 10 110 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowy wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 63,80m2 z balkonem i garażem 21,15m2 Wawer na ul Wiązanej. Mieszkanie komfortowe i ciche zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Józefa Sowińskiego 25 na Warszawskiej Woli na ostatnim piętrze budynku Wola Residence. Osiedle zamknięte i monitorowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się na 1 piętrze z 4 przy ulicy Hawajskiej na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma idealne położenie dla osób,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij