dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

1 329 000 zł63 m² 20 952,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe! Już w maju 2024r. Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 63,43 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, parking naziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 444,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Super loklaizacja : klimatyczna ulica opaczewska - wśród zieleni! dla poważnych klientów bardzo poważne negocjacje! 4 piętro bez windy - nad lokalem strych. Rozkład: lokal jednostronny, rozkładowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia wygodna, wyposażona i gotowa do wprowadzenia kawalerka w apartamentowcu na Woli przy ul. Sławińska 6 *powierzchnia 30m2 *piętro I Wyposażenie: *salon: łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

3 000 zł64 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwustronna nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły z z 1976 roku. Na powierzchni 63 m2 znajdziemy: - salon z wyjściem na balkon 16 m2 - oddzielną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpacza

Wawer,Warszawa

2 650 zł31 m² 85,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 mkw, zlokalizowane przy ul. Szpaczej na granicy Wawra i Pragi Południe. Mieszkanie składa się z oddzielnej sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam 69mkw na 3 pokojach bez gruntów stan dobry, loggia 6mkw Powstańców Śląskich tylko za gotówkę Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 31m2, zlokalizowaną przy ul. Czarnomorskiej 17 na warszawskim Mokotowie - Stegnach. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 - 17:30, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

740 000 zł53 m² 13 962 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, z księgą wieczystą. *salon i dwie sypialnie, *kuchnia widna, *duży przedpokój, *łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Dorycka. Blok: budynek z lat osiemdziesiątych, czysty i zadbany, posiada rowerownię. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy, w pięknej kamienicy przy ulicy Hożej. W pełni umeblowane, wysokie na 4 m, z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, blisko komunikacji miejskiej która jeździ po Powstańców Śląskich. Mieszkanie ciche z widokiem na podwórko 3 osobne pokoje, pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł64 m² 58,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw, zlokalizowane na ulicy Guderskiego na warszawskim Gocławiu (praga Południe). Mieszkanie znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

488 000 zł26 m² 18 769,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Białołęka Tarchomin ul. Winorośli | nowe osiedle Victoria Dom z 2023 roku | 500 m do nowej pętli autobusowej i tramwajowej Winnica | duże sklepy: biedronka, selgros, kaufland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

940 000 zł60 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą wyjątkowej nieruchomości. Mieszkanie położone na 3-piętrze 7- piętrowego budynku w nowoczesnej inwestycji Atal Marina na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Bielanach To mieszkanie na sprzedaż na 9 piętrze ma 45 m powierzchni użytkowej i 45 m powierzchni całkowitej. Właściciel jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 967 zł27 m² 72,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz wolnego od zaraz, świetnie skomunikowanego mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- śródmieście- powiśle? Czy bliskość wszelkich sklepów, restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pokojowe na najem w Warszawie przy ul. Grochowskiej - dzielnica Praga-Południe. Lokal o powierzchni 68 m2 usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

1 790 zł28 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne, umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie przy Forcie Bema, na ul. Widawskiej 19 *dobra lokalizacja, w promieniu 800 m autobusy, tramwaje, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł65 m² 15 562,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

najczęściej spotykane marzenie - mieszkanie Z tarasem To właśnie to: - 2 poziomy na 3 i 4 piętrze - z windą - 1 poziom - salon z aneksem i toaleta - 2 poziom - przestrzeń na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

748 000 zł56 m² 13 381 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z dwoma ogródkami. - dwustronne - na parterze - duże okna - ogródki z obu stron mieszkania - od salonu i od sypialni - winda z hali garażowej - wysokość pomieszczeń - 260.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe,w pełni urządzone mieszkanie na warszawskich Bielanach znajdujące się na 14 piętrze przy ul Kwitnącej , na Osiedlu Chomiczówka. Mieszkanie posiada 3 pokoje ,osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

788 000 zł38 m² 20 628,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,2 m2 z dwoma antresolami , usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy na Starej Ochocie przy ul. Kaliskiej. Niskie koszty utrzymania: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

7 600 zł53 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu na Woli, przy ul. Kolejowej Obiekt, będący częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł70 m² 20 922,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament zlokalizowany na Ursynowie. To wyjątkowe mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 750 zł56 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia komfortowego i przestronnego mieszkania dwupokojowego w urokliwym Miasteczku Wilanów, zlokalizowanego przy ulicy Sarmackiej 20 w prestiżowym kompleksie Aura Park. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie - 2 pokojowe na Targówku, w pełni umeblowane, odnowione, wyposażone. Bezpośrednio po remoncie - odmalowane, nowe meble i sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1976r. Budynek jest bardzo dobrze zarządzany i na bieżąco modernizowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

7 900 zł55 m² 143,64 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowy i przestronny trzypokojowy apartament na 14. (ostatnim) piętrze w prestiżowej inwestycji Mennica Residence. Lokal o powierzchni 55 mkw., składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Promenada

Mokotów,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Szanowni Państwo, mam przyjemność zaoferować do wynajmu wyjątkowy apartament 2-u pokojowy (ok. 65 m2) z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

618 000 zł44 m² 14 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce 1 piętro w 8-piętrowym bloku z 2001 roku Balkon, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny Odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

700 000 zł53 m² 13 208 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proszę dzwonic po 15.05 NIE WCZEŚNIEJ! **** BIURO ŁADNA WILLA PREZENTUJE**** CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI. Oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł106 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu położone w sercu Warszawy, 200m do Parku Saskiego.Komórka lokatorska i 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie ,drugie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 270 616 zł64 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 49 Metraż: 63,69 m2 + duży balkon Piętro: 5/6 (winda) Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1.270.616 zł (19.950 zł/m2) + 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 385,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuje Ci unikalną okazję do nabycia mieszkania, które przestanie być tylko czterema ścianami, a stanie się miejscem, gdzie Twoje marzenia i wspomnienia nabiorą kształtu. Witaj w swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

2 500 zł42 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem zlokalizowane W bloku przy ul. Puszczyka, na osiedlu ursynów. , mieszkaniew pełni umeblowane, usytuowane na parterze W 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

729 000 zł34 m² 21 696,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu wspaniałą nieruchomość, łączącą w sobie funkcjonalność z estetyką, prywatność z lokalizacją oraz ciszę z bliskim centrum miasta. Cały pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł84 m² 95,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i nowoczesne mieszkanie typu soft loft, z pięknym widokiem na zieleń i centrum Warszawy. Położone w prestiżowej inwestycji Qbik Woronicza 31 na warszawskim Mokotowie.