dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 300 zł78 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Kabatach w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku z 2000 roku (jest winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

875 000 zł63 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pragnę przedstawić Państwu mieszkanie z dużym potencjałem zlokalizowane przy metrze Imielin. Kluczowe informacje: - adres: polinezyjska 1 - Ilość pokoi: 3 - Powierzchnia: 63 mkw. - piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szafarzy

Rembertów,Warszawa

1 269 000 zł160 m² 7 931,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż nowe 3 poziomowe mieszkanie w kameralnym 4 rodzinnym segmencie. Mieszkanie jest częściowo wykończone (można się wprowadzić) o powierzchni 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Wilanowie przy ul.Gubinowskiej z bezpośrednim zejściem do dużego ogródka za 2300 pln. mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

22 200 zł185 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

English description below Nowoczesny lokal biurowy w zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, wykończony w bardzo wysokim standardzie, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 029 900 zł32 m² 32 530 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Sprzedaż I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowe apartamenty zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 200 zł30 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 29,5 m2 znajdującą się na 5-tym piętrze w bloku przy ulicy Zwycięzców 4b na Saskiej Kępie. Blok usytuowany jest na zamkniętym osiedlu sm Zwycięzców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł34 m² 19 345,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m2, z loggią 4,4 m2. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze budynku osiedla Modern City, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

645 000 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka-Tarchomin ul. Pasłęcka | autobusy 200 m | tramwaje 500 m | 15 min komunikacją do stacji metra Młociny | 200 m do sklepu Biedronka i Galerii Pod Dębami Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

402 000 zł27 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 1 pokojowe 26,68m2 z balkonem 7m2 na 1 piętrze. Cena 402 052,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta - do metra imielin 1 minuta topowa lokalizacja - ulica wasilkowskiego- stacja metro imielin - wejście do metra znajduje się pod blokiem Do wynajęcia świetne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o wielkości 43,32m2, w pięknym i zadbanym zamkniętym Osiedlu Harmony Park (mokotów/ursynów), gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

1 349 000 zł58 m² 23 428,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Nowego Miasta. Mieszkanie o powierzchni 57,58 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł73 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Lokalizacja: warszawa, ursynów ul. Hawajska 13 Cena: 1 200 000 zł (do negocjacji) Metraż: 73 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 1979 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

430 000 zł29 m² 14 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam ustawną kawalerkę o powierzchni 28,75 m2. Mieszkanie usytuowane jest w środkowej części budynku na pierwszy piętrze, na strzeżonym Osiedlu Lewandów II. Do lokalu przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

652 000 zł54 m² 12 074,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 652 000,00 pln ***kredyt 2%*** Cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysta

Wola,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 736,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 999 zł47 m² 14 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Białołęce przy ulicy Przejezdnej Dojazd do Metra Bródno bezpośrednim autobusem w 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

999 900 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Sadów Żoliborskich, które jest wolne od zaraz! Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

4 700 zł65 m² 72,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 3/8 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Zygmunta Krasińskiego, sady Żoliborskie. Zadbane, komfortowo urządzone, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować Państwu, mieszkanie 2 pokojowe, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Waszyngtona Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

729 000 zł43 m² 16 993 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 148 870 zł44 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

bez pcc i bez prowizji pośrednika. Bezpośrednio od dewelopera posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Możliwość prezentacji po 7.05 - kontakt SMS Oferuję do wynajęcia nowa kawalerkę przy ul. Kłopotowskiego na Pradze Północ, o powierzchni 30 mkw, zlokalizowaną na 2. (z 3) piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ciche , komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni 36 m2. Położone w kamienicy na Muranowie przy ul. Dubois. Doskonała propozycja dla osób szukających lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

779 190 zł27 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe po remoncie, usytuowane w samym sercu Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Natolin,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 2000r.,przy ul. Belgradzkiej, ursynów, natolin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Małe ułożone zwierzęta są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam ofertę bardzo fajnegi i funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania na Bielacha przy ul Broniewskiego. Mieszkanie jest ciche i bardzo jasne gdyż okna skierowane są na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

6 000 zł52 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem I Oxygen Residence I ul. Wronia 45 I Dwa pokoje I Ostatnie piętro Zamieszkaj w Oxygen Residence, w jednym z prestiżowych i kameralnych inwestycji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 900 zł49 m² 24 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko W the estate warsaw! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane pod jednym z najbardziej wyjątkowych adresów na Śródmieściu Południowym. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

1 199 000 zł61 m² 19 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do wyjątkowego apartamentu na sprzedaż na osiedlu Mangalia na warszawskim Mokotowie! To przestrzeń, w której poczujesz się dobrze. W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ćmielowska

Kamińskiego,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 70 m2, parter/1 bez windy, w budynku z 2001r. przy ul. Ćmielowskiej, białołęka, tarchomin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 2800 zł +1200 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 497 600 zł93 m² 16 108,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin odbioru II kwartał 2024 roku. Funkcjonalne mieszkanie z dwoma balkonami może być Twoje. - salon z aneksem - trzy sypialnie - gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

829 000 zł68 m² 12 198,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność , zaoferować do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie , położone na 6 piętrze w 14 kondygnacyjnym budynku zlokalizowanym przy ul. Goplańskiej na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 800 zł66 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim poziomie w najlepszym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów. Apartament dla wymagających i ceniących wygodę. Mieszkanie ma powierzchnię 66m2 i następujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna tętniąca życiem okolica - ulica Przechodnia 2 - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do wynajęcia wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

5 400 zł70 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 70 m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2013r., przy ul. Skalskiego, praga-Południe, gocław. Idealne dla rodziny lub pary. Male zwierzęta mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mangalia

Mokotów,Warszawa

935 000 zł47 m² 19 859,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Mokotowie na rogu ulic Sobieskiego i Sikorskiego. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

6 100 zł65 m² 93,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ten nowoczesny apartament usytuowany jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Ul.Tamka29 na Powiślu łączy w sobie miejski komfort z urokiem natury. Spacerując po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

799 900 zł48 m² 16 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2 pokoje z dużą kuchnią i łazienką przy Szpitalu mswia Wołoska, stary Mokotów winda Przystanek tramwajowy Kulskiego / Madalińskiego / niedaleko Metra Politechnika.