dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Szukasz idealnego mieszkania w kamienicy? W doskonałym komunikacyjnie miejscu? Oto 2-pokojowe, pełne światła mieszkanie z dużą piwnicą o świetnym rozkładzie przy ul. Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealne dla rodziny! Wygodne, przestronne z widokiem na patio, miejsce w garażu podziemnym w cenie We speak English, polish, ukrainian and Russian languages. Odświeżone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł39 m² 78,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament na nowym osiedlu przy ul Cybernetyki 2 na warszawskim Mokotowie. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

762 257 zł61 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży piękne 2 pokojowy apartament w doskonałej okolicy w ścisłym srodmiesciu Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie pełnej komunikacji miejskiej. Dodatkowo cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

473 601 zł50 m² 9 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

775 000 zł64 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Inwestycja realizowania w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Pragi Południe, niespełna 500 m od planowanej stacji metra Mińska Powstaną alejki spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

648 547 zł55 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

838 000 zł61 m² 13 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wilanów Zawady, ul. Syta : 61,5 m2 : 3 pokoje : 2 balkony : winda : 2 miejsca postojowe w garażu : komórka lokatorska To jest oferta dla poszukujących: : funkcjonalności dla 3-osobowej rodziny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

749 000 zł45 m² 15 835,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam w swojej ofercie 2-pokojowe przytulne mieszkanie w kamienicy w świetnej lokalizacji - ul. Białobrzeska 26 na Starej Ochocie. Jest w pełni wyposażone, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

6 000 zł49 m² 122 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji orłowicza na warszawskim powiślu budynek: rezydencja Orłowicza to prestiżowa inwestycja z 2015 roku na warszawskim Powiślu. Na 9 kondygnacjach naziemnych i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

588 000 zł33 m² 17 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedam kawalerkę na Mokotowie, ulica Dąbrowskiego 81a, o powierzchni 33m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji metra, co zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł79 m² 15 101,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 z ogródkiem 50 m2, na ul. Miklaszewskiego na Ursynowie. Usytuowane jest ono na parterze jedenastopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

895 000 zł54 m² 16 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania: funkcjonalne trzypokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 54,2 m2 w budynku apartamentowy z 2016 roku bisko stacji Metro Młynów. Mieszkanie ciche, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

595 657 zł45 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią z oknem i loggią, stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 61 m2 w atrakcyjnej okolicy na warszawskiej Białołęce (tarchomin) przy ulicy J. Antalla. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie ( 60m2) - ulica Bergamotki, mokotów Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

730 000 zł60 m² 12 207,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkanie do wprowadzenia się. Mieszkanie z 2016 roku znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizowanego na Białołęce przy ul. Winorośli 8. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w Wesołej, o powierzchni 38 mkw. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

998 000 zł70 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Doskonała opcja dla rodziny! Lokalizacja jest tutaj największym atutem: wszystkie punkty codziennego użytku (w tym placówki edukacyjne) oraz środki komunikacji miejskiej są na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

555 000 zł27 m² 20 487,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Oferuję na sprzedaż nietuzinkową kawalerkę z balkonem w nowowybudowanym budynku. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Mieszkanie oddane będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł63 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu, w prestiżowej części Śródmieścia Warszawy w sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, placu Grzybowskiego i Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł73 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Idealna lokalizacja w pobliżu sklepów, restauracji i kawiarni. Budynek chroniony, wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stokłosy,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przytulne, 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowane jest na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Z okien rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

723 840 zł52 m² 13 954,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od kupującego!. 0% prowizji. 0% pcc. Na sprzedaż mieszkania na Bemowie w nowopowstającej inwestycji przy ul. Szeligowskiej Powierzchnia mieszkań od 32m2 do 72m2 i są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 990 000 zł196 m² 40 765,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Jeśli poszukujesz wyjątkowej nieruchomości w królewskim sąsiedztwie zapraszamy do kontaktu. Prezentowany apartament znajduje się w budynku tuż przy Łazienkach Królewskich. Nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

487 336 zł51 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,03m2 usytuowane na 1 piętrze w nowej inwestycji na warszawskiej Białołęce. Inwestycja położona w spokojnej okolicy skierowana głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

596 697 zł60 m² 9 958,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Warszawa Ursus Udogodnienia: na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców znajdą się boisko do siatkówki, place zabaw, siłownia plenerowa, stacja ładująca samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 489 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na Dolnym Mokotowie przy ul. Gierymskiego kilka minut spacerem od Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

799 000 zł71 m² 11 244 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania na Warszawskim Wawrze kilka minut piechotą od stacji Warszawa Gocławek. Idealna propozycja dla Rodziny z Dziećmi szukającej swojego miejsca z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowo urządzony apartament 2 pokojowy, położony na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku na terenie osiedla - 19 dzielnica- przy ul. Kolejowej, w centrum Warszawy. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

4 999 zł92 m² 54,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment for rent in mokotów: for rent a spacious, sunny, fully furnished 3-room apartment with an area of 92 m2, located on the second floor of a tenement house with an elevator at Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokój | 30 m2 | ul. Pięciolinii |oś. Ursynów | Warszawa Prezentowane jednopokojowe mieszkanie ma powierzchnię 30m2. Położone jest na drugim piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

779 356 zł52 m² 14 944,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam do sprzedania piękne mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy. W pobliżu placówki edukacyjne, lokale usługowe, tereny zielone, sklepy. Dobra komunikacja. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

2 999 zł33 m² 90,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Idealnie nowe 2 pok. mieszkanie 33m2 z oddzielną zamykaną sypialnią w nowym zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców - nova Ochota przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

795 000 zł68 m² 11 643,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widne i ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej lokalu (68,28 m2) w doskonałej lokalizacji przy ulicy Ceramicznej 37. Inwestycja Victoria Dom - Ogrody Victorii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

785 000 zł63 m² 12 460,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży duże 3pokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się na Ursynowie, na chronionym, zamkniętym osiedlu Teren osiedla bardzo zadbany z dużą ilością pięknie utrzymanej zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, Targówek

Targówek,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 - pokojowe z niewielkim balkonem ok. 1,5 m kw w sąsiedztwie stacji Bródno. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w budynku z windą. Dwa pokoje, oddzielna,.