dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

699 900 zł51 m² 13 804,70 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis: oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej o powierzchni 50,70 m2, zlokalizowane na 7 piętrze w 19 piętrowym bloku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 790 000 zł150 m² 25 233 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze budynku przy Placu Dąbrowskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 330 000 zł65 m² 20 430,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w inwestycji Młyny Królewskie przy ul. Wawrzyszewskiej zlokalizowane na warszawskiej Woli. Lokalizacja ta zapewnia wyjątkowe warunki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

4 050 zł75 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 75 m2, piętro 2/2. Znajduje się w dobrze skomunikowanym punkcie przy ul. Kazimierza Szałasa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkania o powierzchni 32 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. To przytulne lokum zachwyca przestronnym i uroczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Ujazdów,Warszawa

1 079 000 zł57 m² 18 929,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w prestiżowej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy piękne mieszkanie o powierzchni 57 m2 przy ul. Czerniakowskiej. To mieszkanie posiada 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie na Sielcach. Park Promenada i Łazienki Królewskie w bliskim sąsiedztwie. Mieszkanie jest dwustronne, okna wychodzą na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 263 760 zł121 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie w nowej inwestycji, która będzie oddana w II kwartale 2025 roku. Bardzo wysoki standard budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

920 000 zł53 m² 17 325,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe loggia o powierzchni 7,1m2 mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim (dołączone zdjęcie jest poglądowe, pochodzi z innej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

773 000 zł60 m² 12 883,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

963 075 zł60 m² 16 099,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup i zamieszkaj w inwestycji na Mokotowie oddanej do użytkowania już we wrześniu 2024 roku Zakup od dewelopera bez pcc! Lokal składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na wysokim parterze usytuowany w kameralnym apartamentowcu na Mokotowie. Nieruchomość doskonale zaprojektowana, o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł93 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe przy ul. Koprzywiańskiej 36 o powierzchni 93m2 z balkonem. Usytuowane na 2 piętrze z 3. Bez windy. Rozkład: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu w bardzo dobrej lokalizacji. Położenie przy ul. Potockiej 33a zapewnia świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styki

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł46 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w kamienicy na Saskiej Kępie. Mieszkanie oddalone 5 minuty od ul. Francuskiej. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Bielany,Warszawa

1 489 000 zł76 m² 19 540,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 76,1 mkw na warszawskich Bielanach w skład, którego wchodzą; - przestronny salon z wyjściem na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Armii Ludowej

Oleandrów,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Розмовляємо українською та російською :) Zadzwoń już teraz. Jeśli szukasz idealnego miejsca do życia, to nasze świeżo odnowione mieszkanie na Armii Ludowej 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 480 zł26 m² 94,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego 17. Kawalerka z ogródkiem położona jest na parterze w 5 piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe, jasne, w cichej okolicy. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej. Nieruchomość do remontu. Elewacja bloku jak również klatka schodowa oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł77 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie na Warszawskim Bemowie w najniższej okolicy Metra (zaledwie kilka minut spacerem). Lokal charakteryzuję się unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 59 m2 charakteryzujący się doskonałym doświetleniem słonecznym. Opis Mieszkania: aneks kuchenny z jadalnią i salonem, tworzącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Gołąbki,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować 3 pokojową nieruchomość nieopodal stacji pkp i szeroko rozwiniętej infrastruktury na warszawskim Niedźwiadku. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze wierzowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

5 500 zł42 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na warszawskim powiślu. Wysoki standard oraz doskonała lokalizacja Menolly Nowe Powiśle to jedyny w Warszawie projekt położony na nadwiślańskim bulwarze, ul. Leszczyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 849 000 zł86 m² 21 490 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkaniowej inwestycji w Miasteczku Jutrzenki, zaledwie kilka minut od stacji wkd Raków oraz centrum handlowego. Doskonała Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł32 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Drwęckiej 18 (praga-Południe) *lokal w nowej inwestycji Aleje Praskie z 2023 roku *mieszkanie jasne i przestronne, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,71m2, usytuowane na 10-tym piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 składa się z: - 2 oddzielne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa / bielany / ul. Reymonta 23 Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe, dwustronne położone w bardzo dobrej lokalizacji Bielan. Idealne dla Rodziny. Ciche. Rozkład: - duży pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: +w nowoczesnym +zamkniętym +kompleksie mieszkalnym +z dwoma ogródkami! na północ (sypialnia) i południe (salon z kuchnią) +mieszkanie: kup i mieszkaj, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

682 000 zł34 m² 19 900,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 34m2 na 1 piętrze w bloku przy ulicy Okopowej, doskonała lokalizacja w centralnej części Warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

667 800 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja na to mieszkanie! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w budynku 2 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji przy bocznej uliczce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne