dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Toruńska

Zielona,Warszawa

379 975 zł26 m² 14 756,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję w nieruchomość na wynajem? Ta kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 200 zł39 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie obok Pola Mokotowskiego i sgh. Wspaniała lokalizacja, metro, tramwaj, mnóstwo linii autobusowych, park, sklepy, restauracje. Osiedle zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

578 000 zł38 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona/chudoby Mieszkanie 2 pokojowe 37,33m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 479 159,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 100 000 zł177 m² 6 214,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe ( jest niezależne wejście na drugi poziom z klatki schodowej ) funkcjonujące jako pokoje na wynajem. Składa się z ośmiu pokoi ( po cztery na kondygnacji ), dwie kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł27 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnym miejscu komunikacyjnym. Blisko ul Grochowskiej, al Stanów Zjednoczonych, ronda Wiatraczna i Al. Waszyngtona, gdzie są autobusy i tramwaje w każdym kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu mieszkania na Mokotowie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

1 121 676 zł62 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w znakomicie skomunikowanej lokalizacji, przy ulicy Górczewskiej w Warszawie. Na sprzedaż komfortowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł45 m² 21 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m znajduje się przy ul. Bonifraterskiej 13, na drugim piętrze w kamienicy z 1957 roku, w samym sercu Śródmieścia Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

889 999 zł60 m² 14 958 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 59,5m2 wraz z 6 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Białołęka, nowodwory - Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł63 m² 93,65 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe - dwustronne , luksusowo wyposażpone wraz z oddzielną garderobą, 2 balkony , klimatyzacja, mp podziemne i komórka lokatorska 6 m2, w pełni wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko Pogranicze Wilanowa z Mokotowem / Blok z 1980r / 2 pokoje / Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Centrum 3-pok. mieszkanie z potencjałem, 15 P. Eng nowa oferta - mieszkanie W sercu miasta Typ nieruchomości: przestronne mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż, idealne dla rodzin i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w sercu Woli! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m, położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 416,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ratusz Arsenał oraz kina Muranów przy Al. Solidarności 72. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Natolin,Warszawa

1 316 000 zł83 m² 15 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 2 - 3 pokoje | 83,4 m2 | warszawa | dereniowa | ursynów | 1 316 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

3 700 zł66 m² 55,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66.36 m2, wykończone w wysokim standardzie, położone na 4 piętrze, w nowym budynku apartamentowym. Nowoczesny kompleks mieszkalny, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

549 000 zł41 m² 13 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

549 000 pln | sprzedaż | 2 pokoje | 41,3m2, | warszawa | mokotów | sadyba Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

639 000 zł43 m² 14 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z wykończeniem Białołęka ul. Kartograficzna - 800m od ul. Głębockiej 3 pokoje z ogrodem i tarasem 35m2 - podłoga wykończona panelami podłogowymi, na posadzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

810 000 zł46 m² 17 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowolipki ul. Anielewicza mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią., obecnie duży pokój został połączony z kuchnią po remoncie, ładny po renowacji parkiet na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie idealne na biuro, znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ul. Marszałkowskiej 17. Lokal o powierzchni przystosowanej do działalności firmowej, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

4 600 zł53 m² 86,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 53m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2009r. przy ul. Rakowieckiej, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł65 m² 83,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Students welcome / erasmus welcome Perfect for 3/ 4 students. This recently refurbished, fully furnished 4 bedroom flat (60 sq m2) in the heart of Warsaw offers naturally bright rooms, ample storage space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

10 000 zł134 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pparamery nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 134 metrów kwadratowych, położone na 2. piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego od 2010 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu (klimatyzacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł91 m² 77,26 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ciekawie rozplanowane 4-pokojowe biuro w doskonałej lokalizacji i dogodnymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi z innymi dzielnicami rozkład Biuro rozkładowe - posiada 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie W idealnej lokalizacji! Centrum Warszawy 100 m do przystanku, 450 m do Metra Świętokrzyska Lokalizacja: śródmieście, ul. Marszałkowska 111 a; warszawa Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1979 roku zlokalizowane - Warszawa, bielany, ul. Pabla Nerudy Osiedle Chomiczówka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

660 000 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dostępne od razu po zakupie, gotowe do wejścia! Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż świetne 3-pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

677 000 zł38 m² 17 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane w Warszawie na Bemowie przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

1 290 000 zł136 m² 9 460,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentuję na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 136 m , położony na trzecim piętrze kameralnego bloku z 2007 roku, znajdującego się w Starej Miłosnej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem, warszawa, stary Mokotów, 62m2, 3 pokoje, usytuowane na I piętrze w kamienicy IV-piętrowej, wybudowanej w roku 1938. Lokal przeznaczony na prowadzenie biura, gabinetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 170 900 zł56 m² 20 991,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Mokotowie położoną w Warszawie przy Cybernetyki. Osiedle zamknięte- wyposażone w kamery, oraz ochronę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

975 000 zł56 m² 17 342,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

1.Co sprawia, że to mieszkanie jest aż tak wyjątkowe? Cena sprzedaży mieszkania uwzględnia jego pełne wyposażenie! Doskonały rozkład, zaprojektowane przez architekta i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

560 000 zł37 m² 15 258,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w przyjemnej lokalizacji! Nieruchomość znajduje się na Warszawskiej Białołęce w bardzo dobrze rozbudowanej, a zarazem cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie w kameralnym budynku! bezpośrednio! Szukasz mieszkania w bezpiecznej i cichej części Warszawy? Zależy Ci w równym stopniu na szybkiej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Wierzbno,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 856,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą - 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią i loggią od strony cichego podwórka. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Wierzbno, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 099 900 zł61 m² 17 945 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apartament W wilanowie na prestiżowych zawadach \\ absolutnie wyjątkowy, prywatny, kameralny park na terenie zielonego, zamkniętego i strzeżonego obiektu \\ niezwykle kameralne segmenty \\ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

559 000 zł29 m² 19 143,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Polecam wyremontowaną i urządzoną kawalerkę o pow. 29 m2 na Muranowie. Mieszkanie usytuowane na wysokimi parterze w budynku z lat 60. Klatka schodowa zadbana, domofon. Dodatkowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Tużycka

Zacisze,Warszawa

435 000 zł26 m² 16 615,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Targówku w bloku z 2000 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 26.18m2 przy ul. Tużyckiej składające się z: hol Aneksu kuchennego Pokój Łazienki Lokal znajduję się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

1 092 775 zł46 m² 23 938,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam na sprzedaż unikalny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,65 m2 położony pod prestiżowym adresem przy ul. Pokornej 2 w inwestycji "apartamenty Murano". Apartament usytuowany na.