dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 235 ogłoszeń

3 290 zł60,50 m² 54,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Bemowa, przy ul. Widawskiej 1. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Fortów Bema, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł56,80 m² 12 992,96 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie z loggią, zielony widok | Bielany | ul. Marii Dąbrowskiej Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł61 m² 16 721,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Podstawowe zalety: mieszkanie rozkładowe, wysokie (2,95 m), dwustronne, budynek z cegły, piwnica, w pobliżu Łazienek Królewskich. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł31,54 m² 32 974 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio Premium | 31,54 m | Chronos, wola | 3 piętro Na sprzedaż nowoczesne studio w prestiżowej inwestycji Chronos przy Al. Solidarności (róg ul. Żelaznej) w samym sercu biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł36 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Krzewnej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,41 m² 15 671,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz komfortowego mieszkania z dużym ogrodem? Świetnie trafiłeś, to mieszkanie jest dostępne nawet od zaraz. Lokal znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Henryka Brodatego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2, na terenie zielonego Ursynowa, usytuowane blisko ul Puławskiej. 1 piętro w 2-piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,49 m² 19 969,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie to prawdopodobnie ciekawe rozwiązanie dla kogoś, kto szuka kawalerki, do której będzie mógł się wprowadzić bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł57 m² 15 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części Starej Ochoty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 90 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł76 m² 14 802,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Twoje pierwsze "M" Z klimatem 3 pokoje, które robią wrażenie! Piękny Parkiet, sosnowe drzwi. Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia? Masz dość ciasnych kawalerek i chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 zł60 m² 231,67 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60,63 m² 14 679 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

.Na cichym zielonym osiedlu Ursynowa nieopodal Górze Trzech szczytów/górka Kazurka! Stacja Metra Natolin Prezentujemy rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 60,63m2. z widną kuchnią Usytuowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł73 m² 16 424,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kossutha. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł68,80 m² 11 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort i bezpieczeństwo na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, twój spokój i funkcjonalny układ tak, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 435 zł75,69 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

833 000 zł49 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie przy ul Stanów Zjednoczonych róg Afrykańskiej. Lokal już wolny do wejścia bez nakładów! Parkowanie k/ budynku - wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej części Starego Wilanowa. Położony na 1. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku w stylu śródziemnomorskim. Otoczenie eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,60 m² 13 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Warszawa Bielany ul. Nocznickiego - 48,6 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica We speak English cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł56,65 m² 19 364,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

10 602 zł114 m² 93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia prestiżowy lokal biurowy w centrum Warszawy Pięknie odrestaurowana zabytkowa kamienica niedaleko Placu Politechniki. Architektoniczna perełka w sercu miasta Zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł87,04 m² 20 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów. Lokal dwustronny , doskonale doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł29 m² 26 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 29 m na parterze (z prywatnym małym ogródkiem). Prestiżowa rezydencja z monitoringiem 24h i luksusowymi udogodnieniami. Układ: - sypialnia - kuchnia - łazienka - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł65,40 m² 12 996,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 612 zł72,15 m² 10 777,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji - zaprojektowane tak, żeby realnie dobrze się w nim żyło. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez podatku pcc 2% To nie jest przypadkowy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł37,20 m² 20 564,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 77 m | 4 Pokoje | Taras Zachodni Mokotów Sportowy (augustówka) | 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 308 000 zł65,40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt Villa Adiona to wyjątkowa, ekskluzywna willa w zielonej i spokojnej części Starych Włoch w Warszawie przy ulicy Mikołajskiej 51. Tylko 6 apartamentów wkomponowanych.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł41,34 m² 20 295,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,34 m2. Inwestycja w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł51,74 m² 18 361,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł52 m² 16 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Fleminga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł65,24 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: warszawa, ul. Stawki 8 Powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Dodatkowe informacje: miejsce postojowe w garażu podziemnym Komórka lokatorska Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 370 zł68,47 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 2 bedroom apartment! Features: living room furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs, and plenty of.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36 m² 19 999,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iwickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1950 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80,70 m² 12 267,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Opis mieszkania Przestronne mieszkanie o powierzchni 80,7 m , położone na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z 3 pokoi z możliwością łatwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już wolne - do natychmiastowego objęcia! kameralne osiedle - miasteczko jutrzenki atrakcyjne 3 pokoje - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki 114 Ciche zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 733 zł63,35 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja Przestronne mieszkanie na Mokotowie harmonogram płatności 20/80 *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy-.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł87,16 m² 20 651,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m został.