dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta tylko U nas - 2 pokojowy mieszkanie do wprowadzenia Do sprzedaży funkcjonalne i komfortowego mieszkania z dużym balkonem (12 m2) , znajdujące się na warszawskiej Białołęce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

735 000 zł38 m² 19 140,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chłodnej > gotowe do wejścia > po kapitalnym remoncie w 2018r (łącznie z instalacjami) > słoneczne, okna na południowy-zachód > w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

559 999 zł30 m² 18 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oczary

Białołęka,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W garażu W cenie najmu! tylko U nas! dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i opłatą za ogrzewanie) - 600pln/m-c. Atrakcyjne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! posiadamy na sprzedaż 2 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2 informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Mokotów,Warszawa

865 000 zł51 m² 16 960,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest przestronne i jasne, okna wychodzą na dwie strony: południową i północną. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Grochowska Metraż: 62,5 m Piętro: 12/16 (3 windy, w tym 1 towarowa) Stan prawny: pełna własność, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

740 000 zł34 m² 21 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,75 m2 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście - Muranów przy al. Solidarności. Świetna lokalizacja. W pobliżu ogród Krasińskich 200 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

975 000 zł57 m² 17 075,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie "biznesowego serca Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie (42 mkw) przy ul. Władysława Umińskiego na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze 6 piętrowego bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 170 000 zł63 m² 18 630,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 62,8 m , zlokalizowany w prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł52 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeska

Saska Kępa,Warszawa

7 500 000 zł218 m² 34 463,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Unikalny Apartament z Ogrodem na Saskiej Kępie - 217 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę dwupoziomowego apartamentu w sercu jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

964 000 zł62 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,20 m , usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1994 roku -warszawa, bielany, ul. Wrzeciono. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Powązki,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wola / Powązki, ul. Piaskowa 6 Bliżej niż Rydygiera! Dużo bliżej niż Żoliborz artystyczny. Mieszkanie ma 280 cm wysokości - bardzo przestronne i ustawne. Okna drewniane. Mieszkanie ma ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*Wyłącznie u nas* Szukasz wykończonych dwóch pokoi w nowym budownictwie? Zależy Ci na świetnej lokalizacji, szybkim dojeździe do centrum i pełnej infrastrukturze do życia? Trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Bardzo ładny, przestronny, klimatyzowany i umeblowany 2 pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Ażurowe Okiennice, na granicy Wilanowa i Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

2 499 000 zł123 m² 20 317,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio pięciopokojowy apartament z ogrodem, tuż przy parku, 2xparking, 2xkomórka, szczęśliwice, harfowa Apartament 123,1 m2 z ogrodem 53,4 m2od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł44 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu słoneczne, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z ogródkiem na warszawskim Wilanowie przy ul. Kazachskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie do wynajmu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

4 000 zł80 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Stanisława Wojciechowskiego w Ursusie. Świetna lokalizacja. W sąsiedztwie Galeria Ursus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł56 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.Mieszkanie w Centrum , wyposażone lodówka, zmywarka , pralka , telewizor , meble. Dwa pokoje z salonu wyjście na duży taras około 12 mkw. kuchnia w aneksie. Mieszkanie okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 875,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wyższym parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokal gotowy do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Włochy,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Moczydło,Warszawa

1 244 900 zł89 m² 13 964,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Woli? Zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, w pobliżu Galerii Mokotów oraz Centrum Biznesowego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

695 000 zł57 m² 12 235,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

927 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wilanów, zawady ul. Syta Apartament 51,5 m2 | wysoki standard, bardzo zadbany | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duża łazienka | balkon typu loggia ok 4,8 m2 | miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 666 000 zł91 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament z tarasem i trzema balkonami, od dewelopera! Bez pcc. Bez prowizji. Powierzchnia całkowita 90.77 m Każdy pokój posiada wyjście na taras lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

697 000 zł39 m² 17 862,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 w zadbanym apartamentowcu przy ulicy Zwycięzców położone na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament przy elektrowni powiśle Świetna lokalizacja | Serce miasta I Elektrownia Powiśle I Nowoczesny wystrój I Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 385,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do remontu w topowej lokalizacji, blisko Placu Teatralnego Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z lat 60-tych ( bez windy). Klatka schodowa w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł83 m² 15 590,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie Wysokim. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z lat 80 - tych. (brak windy). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Bażantarni

Kabaty,Warszawa

3 900 zł52 m² 74,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , z osobną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Przy Bażantarni na Ursynowie (kabaty). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerniaków,Warszawa

999 997 zł58 m² 17 211,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż unikatowe 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe Z piękną loggią na ul. Melomanów 10 na czerniakowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Zugmunta Hübnera. Dostępne od 1 Września! Powierzchnia użytkowa wynosi 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz pomysłu na długoterminową inwestycję? Źródła pasywnego dochodu? Prezentowane mieszkanie zostało w pełni wynajęte w 2 tygodnie i jest oddane w zarządzanie najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

564 000 zł28 m² 20 361 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 550 000 zł70 m² 22 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne mieszkanie dla rodziny w sercu ulubionej części Woli przy ulicy Jana Kazimierza. Przedstawiam komfortowe, przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji?.