dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

830 000 zł64,08 m² 12 952,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji Rezydencja Liwska II na Bródnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 27 m, zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,51 m² 13 316,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Ursus, ul. Bodycha 112 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł59,75 m² 14 393 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 59,75 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 999 zł83,10 m² 15 643,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne 4 pokoje | 83,1 m | Zamknięte osiedle | Mokotów - Bartycka 22b Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w zielonej i spokojnej części Mokotowa? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,40 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł109,60 m² 25 456,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, jasny apartament na sprzedaż przy ul. Rajskiej 2 w kameralnym 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, urządzone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł77 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 77 m w sercu Ursusa - zielone osiedle z dużym patio. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,9 m , zlokalizowane na kameralnym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł55,36 m² 16 166,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z dużym balkonem W nowej inwestycji na bemowie Stan deweloperski | Możliwość zaaranżowania 3 pokoi | Kameralna inwestycja | Bliskość komunikacji miejskiej | Funkcjonalny układ |.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł92 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z dwiema sypialniami w Rezydencji Narbutta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł59 m² 73,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 59 m2, na którą składają się: - salon połączony z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - pokój z niewielką garderobą, - łazienka, - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 750 zł62,10 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rabaty na nowy rok! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 62,10 m2 z balkonem 10 m2 obok galerii mokotów oczywiście posiadam większe metraże i wyższe piętra od 1pok-4pok - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,40 m² 70,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, światło i świetną lokalizację ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł86,60 m² 16 050,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,6 m usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bartyckiej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł63 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów | Woronicza / Ksawerów | 3 pokoje | duża loggia | garaż | komórka Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Przy Woronicza (2016), w rejonie Ksawerów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Wawer. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł51,40 m² 22 470,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: ochota - Szczęśliwice - ul. Drawska 14, 100 m do Parku Szczęśliwickiego. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - inwestycja Ogrody Shiraz`,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,30 m² 12 937,37 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 2 Pokoje | Balkon | 3 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł164 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sadyba Apartament 4-pokojowy przy ul. Limanowskiego na Sadybie, naprzeciwko szkoły brytyjskiej. Mieszkanie jest po remoncie, na 4. piętrze z orientacją południowo-wschodnią. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, w pełni wyposażone, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym (w garażu podziemnym) na warszawskim Mokotowie (siekierki) - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł59,59 m² 20 003,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41 m² 15 853,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł21 m² 35 714,29 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Bagno budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 275 zł45,25 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja mieszkanie w Wilanowie garaż gratis *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie leży w reprezentacyjnej części Wilanowa, w Miasteczku Wilanów, gdzie dominują nowe.

Szczegóły ogłoszenia

845 500 zł47 m² 17 989,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia. Agencje proszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł65 m² 30 753,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 65m. Skrzyżowanie Alei Solidarności i Alei Jana Pawła Idealne na biuro, kancelarią, usługi. Bezpłatny parking obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł26,50 m² 15 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Żuromińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł54 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy, klimatyzowany, apartament 3 - pokojowy w najnowszej części prestiżowego apartamentowca, położonego w centrum Warszawy położony na 11 pietrze, z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie do oglądania :) 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - bemowo, jelonki | 44 m2 | balkon Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,10 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 267 458 zł56,74 m² 22 338 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,74 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 746 zł63,50 m² 15 744,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań gotowych lub na IV kwartał 2026 roku. Projekt, który powstaje na warszawskiej Pradze dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł46 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Żytniej (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 732 zł27,71 m² 23 628 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania - kawalerka 27 m2 Z balkonem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m2, posiadająca dwa duże okna oraz balkon, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.