dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 263 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 263 ogłoszenia

1 200 000 zł46,80 m² 25 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z końca XIX w., zlokalizowanej w sercu Woli czeka na nowego właściciela! Jeśli poszukujesz mieszkania z duszą i historią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł54 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,60 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł146,84 m² 16 957,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Warszawa | Ochota | Grójecka | Przestronne mieszkanie o powierzchni 146,84 m , pięć pokoi, wysokie sufity 3 m, idealne do własnej aranżacji. Pierwsze piętro, doskonałe doświetlenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 559 130 zł48,53 m² 32 127,13 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Lokal położony jest na 12. piętrze i dzięki narożnemu układowi wyróżnia się znakomitym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł56,10 m² 24 064,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m , położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowa, niższa cena! eleganckie mieszkanie 60M2, duży balkon, garaż, sadyba budynek: osiedle wielorodzinnych, 4-piętrowych budynków z garażami podziemnymi to inwestycja firmy Budimex przy zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

3 142 zł36,42 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokoje - pokój z prześwitem do kuchni, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy Wrzesińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł47 m² 16 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 47 m - Mokotów ul. Domaniewska blisko Galerii Mokotów Oferujemy Państwu 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na Mokotowie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 000 zł71 m² 17 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cenisz sobie luksusowe otoczenie, projekty, które charakteryzują się wyjątkowością? Jeśli tak to oferta jest skrojona pod Ciebie. Przestronny 3 pokojowe mieszkanie w powstającym na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł67 m² 13 432,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. Czynszowa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 2002. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł65,20 m² 13 418,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Mieszkanie 65,2 mkw | Warszawska Ochota, blisko skm. Szukasz mieszkania w spokojnej części Warszawy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej komunikacji i dostępu do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,74 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 5-piętrowego budynku z windą oraz podjazdem dla osób z ograniczoną.

Szczegóły ogłoszenia

893 648 zł43,32 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowy apartament z jedną sypialnią i balkonem przy samym metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super oferta inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament 93 m na Nowym Powiślu Wyjątkowy Komfort i Styl w Prestiżowej Lokalizacji Mam przyjemność zaprezentować elegancki, przestronny apartament o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 998 zł52,99 m² 23 155,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do ekscytującej enklawy, gdzie ultranowoczesność i rozwiązania Smart Home oferowane w standardzie, spotykają się z ekologią i dbałością o naturę.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,10 m² 16 946,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy | Wola | duża piwnica | świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Solec. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Warszawa, ursus Czechowice / Piastów ul. Stanisława Bodycha - 41m2 / 2 pokoje + duży taras 11,5m2 / Nowe Budownictwo gotowe do wejścia! we speak english Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ciche, rozkładowe mieszkanie na Bemowie. Do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja: bardzo dobra komunikacja, dobry dojazd do centrum miasta oraz tras wylotowych. 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyspowa 16 | 2 pokoje | klimatyzacja | parking | zamknięte osiedle | Zacisze / Targówek Metraż: 28m, piętro 3/3 Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wyspowej 16 na warszawskim Zaciszu. To.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł23,50 m² 21 659,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, ulica Konduktorska. Powierzchnia 23,5 m2. Pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 70 m , położony na 1. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym na Ursynowie. Mieszkanie przy ul. Mysikrólika 18 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 423 zł92,34 m² 13 833,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4 mieszkania! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty sprzedaży mieszkania 3d.1 w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,34 mkw. plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 351 000 zł58,72 m² 23 007,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł40 m² 23 475 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codzienności, energię miasta i intymność własnej przestrzeni. Takie właśnie jest to wyjątkowe mieszkanie z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i miejscem parkingowym Bemowo, ul. Lazurowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

681 112 zł44,81 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 027, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł114 m² 23 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Stary Żoliborz | Słowackiego 32/36. Strych o powierzchni 114m2, 4 pokoje, 2 łazienki, garderoba, spiżarnia. Miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców na terenie zamkniętego parkingu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,74 m² 13 992,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polski Na sprzedaż | 3 pokoje | Mokotów | ul. Bryły 4 | 50,74 m | 699 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,74 m , położone na Mokotowie przy ul. Bryły 4. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł71 m² 25 704,23 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, doskonale przemyślanego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , położonego przy Alei Krakowskiej na pograniczu Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.