dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 262 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

629 000 zł47 m² 13 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warszawa, ul. Myśliborska 97 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie na zielonym Muranowie. Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m składa się z 3 niezależnych pokoi. Plusem jest osobna, widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękny I klimatyczny apartament 3 pokojowy Z balkonem! mieszkanie po remoncie W zabytkowej kamienicy Z windą. Kamienica z 1897 roku! najem okazjonalny. Cała opłata miesięczna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bielany Słodowiec - ul. Magiera > 10 min pieszo (2 km) do stacji metra Słodowiec > przystanki autobusowe i tramwajowe 150 m od klatki > blok bezpośrednio przy sklepie Biedronka > 37 m2 > 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 700 000 zł146 m² 25 342,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Penthouse przy ulicy Sarmackiej to doskonały wybór dla osób poszukujących luksusowego, eleganckiego i przestronnego apartamentu w doskonałej lokalizacji w samym centrum Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Jednopokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Saskiej Kępie przy ul. Londyńskiej. Pierwsze piętro w bloku czteropiętrowym z cegły z 1959 roku. Nowe okna pcv, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

664 400 zł44 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Idealne na start lub inwestycję - doskonałe mieszkanie na wynajem! To mieszkanie to świetna opcja zarówno jako pierwsza nieruchomość, jak i inwestycja na wynajem - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie 56 m2 na Mokotowie w bliskim sąsiedztwie stacji metra Wierzbno, na 9 piętrze z windą. Mieszkanie jest przestronne, słoneczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł32 m² 83,85 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza, w sąsiedztwie Centrum Handlowe Arkadia. W okolicy znajduje się restauracja, kawiarnia, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

678 000 zł60 m² 11 217,70 zł/m²

 

Piętro:1/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkanie w zielonej części Bielan, na granicy z Żoliborzem, przy ul. Klaudyny. To doskonała lokalizacja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł43 m² 13 145,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, bielany ul. Broniewskiego Mieszkanie o powierzchni ok 42 m2 składające się z: - dużego pokoju o powierzchni ok. 19m2, - sypialni o pow. ok 9m2, - widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m2 na Wilanowie. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w eleganckim 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgrodzie

Bemowo,Warszawa

706 000 zł39 m² 17 982,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe, nowa Inwestycja- rozpoczęta sprzedaż! Nowa inwestycja na Bemowie rozpoczęta sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Dwustronne mieszkanie na Białołęce na zamkniętym osiedlu w bloku z 1988 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 przy ul. Głębockiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

7 800 zł75 m² 104 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2023 r. o powierzchni 75 m , położony w inwestycji Pozytywny Mokotów. Trzy przestronne pokoje zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detale, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Ursus,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 546,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie 43,08 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe informacje: mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 040 000 zł57 m² 18 374,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz rodzinnego, przestronnego i cichego mieszkania w Centrum? Oferuję 3-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli przy ulicy Ogrodowej. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 345 000 zł75 m² 17 981,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek bezpośrednia sąsiadujący z Parkiem Śczęśliwickim - balkon w stronę parku! = Mieszkanie zarezerwowane = Widok wart milion dolarów! Poranna kawa na balkonie z widokiem na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opiekun oferty Jakub Kaczmarczyk tel. 2 pokoje | Wola | blisko metra | po remoncie | 2 piwnice Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń - Saska Kępa, ul. Arabska Na sprzedaż przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w zielonej i cichej części Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgrodzie

Bemowo,Warszawa

967 000 zł57 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe, bemowo - nowa inwestycja! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m2 z balkonem 5,76 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 619,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentacja nieruchomości Na sprzedaż nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,39 m , zlokalizowane przy ul. Aluzyjnej 10a w Warszawie. Lokal idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 758,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,60 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1963 roku -warszawa, ursus, ul. Konińska. Kameralny budynek. Blok po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

2 900 zł51 m² 57,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Stary Imielin, ursynów. Mieszkanie o pow. 50,53 m2 mieści się na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2018 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł31 m² 24 012 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy w ofercie na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,61 m2 z tarasem znajdujące się na 5 (ostatnim) piętrze nowego apartamentowca zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

735 000 zł35 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł47 m² 20 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Klimatyczne mieszkanie o pow.47m2, na wysokim parterze w III-piętrowej kamienicy z 1948r, w znakomitej części Starego Żoliborza, na zamkniętym, kameralnym osiedlu, pomiędzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka usytuowana na 8. piętrze w zadbanym, wyremontowanym budynku z 1975 roku zlokalizowana na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się przy cichej, zielonej ulicy Barcelońskiej, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

547 000 zł36 m² 14 986,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 36,5 m , zlokalizowanej na parterze kameralnego budynku z cegły przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Włochy,Warszawa

790 000 zł56 m² 13 681,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością przedstawiam ciche, jasne i przestronne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy z 1935 roku. Budynek z cegły do tego odświeżany, remontowany, ale w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

571 200 zł45 m² 12 807,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3 pietrowym budynku z 2004 r. zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie rozkładowe, zachodnie., w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Krucza,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wilcza - dla Wilka z Wall Street. Wejdź na Wyższym poziom. Odkryj Siebie w jeszcze Lepszej Wersji. Panorama na Warszawę to Najlepszy Afrodyzjak dla Biznesu. Wystarczy Odważny Pierwszy Krok gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

599 000 zł20 m² 29 741,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

567 000 zł36 m² 15 706,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane - Warszawa, tarchomin, ul. Odkryta. Osiedle monitorowane zamknięte z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bielany,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w segmencie na Starych Bielanach, blisko stacji metra. Mieszkanie dwupokojowe, z aneksem kuchennym, w pełni wyposażone. Powierzchnia mieszkania 46 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzech Budrysów

Ochota,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Klucze U pośrednika mieszkanie - ciche słoneczne, z ekspozycją wschodnią Usytuowane na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1958 roku. Bydynek z cegły komórka na kondygnacji -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 1-pokojowe mieszkanie | ul. Białostocka, praga-Północ Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na ostatnim, 9. piętrze bloku przy ul. Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w centrum Warszawy w okolicy pl. Grzybowskiego i Królewskiej. Mieszkanie w zadbanym budynku z portiernią i ochroną na 8 piętrze, widok na park. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

699 000 zł37 m² 19 104,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ulicy Magiera. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w pobliżu stacja metra oraz liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podchorążych