dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tawerny

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł74 m² 22 930,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dzień Dobry, posiadamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji -marina Mokotów - osiedle w samym sercu Warszawy. Osiedle jest zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

480 000 zł35 m² 13 640,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Mirabelki (mała, zielona uliczka przy ul. Ostródzkiej) > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > w bliskiej odległości liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczęśliwice,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 137,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic. Jest to kameralna inwestycja mieszkaniowa, składająca się z sześciu budynków, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie-40,8 m2 ,położone na Targówku przy ul. Wysockiego. Usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwoma nowym windami, wzniesionym w 1975 roku. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Ochota,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m . Stan: po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia według własnych potrzeb. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w piwnicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 996,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia nowoczesne mieszkanie, stworzone z myślą o osobach pracujących zdalnie tu znajdziesz balans między domowym biurem a miejskim stylem życia. Rozkład mieszkania daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z czterema windami, co zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solariego

Filtry,Warszawa

2 000 000 zł97 m² 20 578,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Przedwojenny charakter, wyjątkowy potencjał, niepowtarzalna lokalizacja Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,19 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Las Bielański,Warszawa

508 000 zł28 m² 18 472,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrze w budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

679 000 zł45 m² 15 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

? 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu | Balkon | Piwnica | Blisko Parku | Świetna komunikacja Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i doskonałą lokalizację? To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł67 m² 12 537,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 2 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2000 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Grochowska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

378 500 zł18 m² 20 683,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo: oferuję do sprzedaży małe, ciepłe, słoneczne mieszkanko, na osiedlu Rakowiec w spacerowej odległości od Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. (800m) Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Warszawa

1 390 000 zł56 m² 24 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

2 pokoje na Nowym Mieście Stare Miasto kamienica w historycznym sercu Warszawy piękna kamienica na Nowym Mieście mieszkanie w zabytkowej kamienicy mieszkanie na Starówce 2 pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,65 mkw znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2008 roku, położonym na Warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

2 026 640 zł92 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, prawie 93-metrowego mieszkania na Starym Żoliborzu przy ul. Słowackiego w budynku z przełomu lat 20/30 XX wieku. W 2010 roku mieszkanie przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 205,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Targówek - Bródno ul. Wysockiego | 750 m do stacji metra Bródno | autobus 300 m | tramwaje 600 m > 53,5m2 > 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem > stan: gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

680 000 zł59 m² 11 525,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Szamoty,Warszawa

633 000 zł43 m² 14 693,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 w nowej części Ursusa. Podstawowe informacje: mieszkanie z 2023/2024 roku, stan deweloperski. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

847 000 zł57 m² 14 965 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139. W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy 2 - pokojowy apartament, 40 m2, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska, bezpośrednio Na wynajem nowocześnie i elegancko wykończony 2 pokojowy apartament na osiedlu Miasto Moje przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, dwupokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł52 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Budynek w niesamowitym miejscu obok Ogrodu Saskiego przy Galerii Zachęta - niegdyś był to dom pracowników Narodowego Banku Polskiego. Jest to jedyny budynek mieszkalny stojący frontem do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

625 000 zł39 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jasne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 położone na szóstym piętrze budynku z 1972 roku w pięknej zielonej okolicy. Ekspozycja okien południowa co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

800 000 zł49 m² 16 194,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na 10. piętrze zadbanego budynku. Dwustronna ekspozycja zapewnia dobre doświetlenie wnętrz, a lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

598 750 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie z potencjałem w zielonej części Ursusa Dwupokojowe mieszkanie 47,9 m z balkonem i piwnicą ul. Warszawska, ursus - Niedźwiadek Na sprzedaż jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

940 000 zł64 m² 14 573,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Ryżowej róg ulicy Prystora. Budynek znajduje się w ogrodzonym i strzeżonym osiedlu wybudowanym przez Ebejot. Przestronne i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marokańska

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka/studio świeżo po odnowieniu, o powierzchni 42m2 (pokój i oddzielna kuchnia, garderoba), piętro 3/3, położona w super lokalizacji przy ul. Marokańskiej, saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

1 090 000 zł42 m² 25 841,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o powierzchni 42,18 m , położony na parterze kameralnego, niskiego budynku (tylko 2 klatki) w spokojnej części Starych Włoch, w pobliżu Stawów Cietrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

509 000 zł27 m² 18 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie po remoncie- o powierzchni 27m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1965 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Jasne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 235 000 zł40 m² 31 100,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, funkcjonalny, wykończony w standardzie premium, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Wola,Warszawa

549 000 zł24 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka w Warszawie, bliska Wola. Mieszkanie o pow. 24,3 m2 na ul. St. Staszica przy ul Wolskiej. W bardzo bliskiej okolicy dwie stacje metra 10/8 min do stacji metra Płocka i Młynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Wola- ul. Nowolipie Cena: 799 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palmowa

Anin,Warszawa

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu 4 budynków mieszkalnych w cichej, dobrze skomunikowanej części Wawra. Jest usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym, zarówno dla zmotoryzowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Wojska Polskiego

Zielona-Grzybowa,Warszawa

1 043 000 zł87 m² 11 988,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 87 m w klimatycznym i zadbanym budynku położonym zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

3 560 000 zł116 m² 30 573,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament w cenionej lokalizacji Żoliborza z pięknym widokiem na malowniczy Lasek na Kole, co stanowi niekwestionowany atut tej nieruchomości. Pełne harmonii wnętrze wraz.