dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Ulrychów,Warszawa

876 000 zł61 m² 14 327,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, w cichej i zielonej okolicy, blisko metra Księcia Janusza. Podstawowe informacje: mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

478 000 zł35 m² 13 395,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaoferowania Państwu ładnej kawalerki na Tarchominie. Mieszkanie kompletnie wyposażone (tv, pralka, kuchnia gazowa, lodówka, odkurzacz, zastawa stołowa, kanapa, ława z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

2 750 000 zł75 m² 36 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Luksusowe mieszkanie w historycznej kamienicy przy ul. Filtrowej 65 Zapraszamy do świata wyjątkowej elegancji i prestiżu - oto 75-metrowe mieszkanie w sercu Starej Ochoty, w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

1 850 000 zł84 m² 21 945,40 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Cenisz sobie klimat tętniącego życiem centrum miasta? Szukasz miejsca, które pozwoli Ci żyć na wysokim Poziomie? Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.8m2 znajdujące się na pięknym Osiedle Skorosze X-BIS przy ulicy Skoroszewskiej 5A. Lokal mieści na 2.piętrze w 5. piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 155,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,70 m , usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1980 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

447 000 zł33 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie wyposażone w klimatyzację o powierzchni 33 m , położone na ostatnim - 4. piętrze nowoczesnego apartamentowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

733 629 zł43 m² 17 061,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

English version below Mam przyjemność zaprezentować: na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 43,41m2 Adres: praga Południe, ul. Komorska 48 To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłoby

Niedźwiadek,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 003,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Doskonale skomunikowana kawalerka o powierzchni ok. 31 m2 w Ursusie! Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Usytuowanie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 472,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwustronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej części Bemowa, tuż obok nowopowstającej stacji metra Lazurowa (2026 rok). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche, dla 1-2 osób, o powierzchni 61 m , wysoki parter, z otwartą kuchnią, salonem, sypialnią, łazienką, tarasem o powierzchni 40 m , ogródkiem - 134 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 600 000 zł94 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 79 m jednak z uwagi na wysokość do 3,5 m (salon, kuchnia, i mały pokój) i minimalny skos powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

618 000 zł37 m² 16 702,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowoczesne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i loggią. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, jest bardzo ciche, a dodatkowo ma imponujący widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

730 000 zł57 m² 12 829,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

0% prowizji od kupującego! :) Mieszkanie 56,9 m z komórką lokatorską | Umeblowane | 3 Pokoje | Dla pary / rodziny / pod wynajem | 1. Piętro | Czynsz 965 zł | 12 min. od Centrum | 5 min. do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

795 000 zł40 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze klimatycznej dwupiętrowej kamienicy położonej przy cichej uliczce na Starym Mokotowie. Doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

869 000 zł57 m² 15 353,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Nowoursynowskiej 139. W okolicy pełna infrastruktura - sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

740 000 zł46 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem na Mokotowie. Mieszkanie jest do odświeżenia lub remontu i dowolnej aranżacji zlokalizowane tuż obok metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 656,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 usytuowane na 5 piętrze 15 piętrowego budynku na Pradze Południe. Doskonały układ mieszkania :2 niezależne pokoje: salon (18 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

1 990 000 zł97 m² 20 435,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wykończonym w wysokim standardzie apartamentowcu z 2018 roku, położonym przy Al. Wilanowskiej na Mokotowie, a dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 22,27 m, usytuowaną na 3 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Siennej 41 w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

995 000 zł74 m² 13 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w dogodnej lokalizacji, blisko metra Natolin oraz Lasu Kabackiego. Idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja na wynajem. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przeentowane mieszkanie ma powierzchnię 73 m2, na którą składa się - - łazienka (4 m2), - toaelat I2 m2),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 813,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 48,2 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1976 roku-Warszawa, sadyba, ul. Konstancińska. Mieszkanie narożne połnoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 700 000 zł67 m² 25 491,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w przedwojennej zabytkowej kamienicy z 1935 r., zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 63 m2 | 2 Pokoje | Wysokie 2,7 m | 3 Piętro | Winda | Czynsz 1050 zł | Zamknięte Osiedle z Ochroną | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | 10 min Spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 700 000 zł80 m² 21 330 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe mieszkanie Twoje idealne miejsce do życia w sercu miasta. Odkryj wyjątkową przestrzeń, która łączy elegancję, komfort i nowoczesność w jednym miejscu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

479 999 zł23 m² 20 869,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na Mokotowie. Marzysz o mieszkaniu w nowoczesnym budynku z doskonałą lokalizacją i pięknym widokiem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gamerskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

920 000 zł45 m² 20 385,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow.45,13m2 na II piętrze w budynku z cegły z 1960r. (bez windy), śródmieście Północne, ul. Gamerskiego. Ciche, ustawne, widne. Składa się z 2pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

682 000 zł38 m² 18 186,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 i garaż o powierzchni 14,6 m2 na Żoliborzu przy ulicy Dymińskiej. Mieszkanie jest jasne, okna wychodzą na wschodnią stronę, ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 186,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 43,9 m - Warszawa, nowodwory, ul. Odkryta 44 Lokal składa się z: salonu (14,2 m ) z wyjściem na balkon, sypialni (9,5 m ), kuchni (5,9 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 199 000 zł96 m² 33 322,90 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego apartamentu znajdującego się w luksusowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu miasta. Apartament, to połączenie eleganckiej formy z najwyższej.