dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 58m2 z oddzielną kuchnią znajdujące się w kamienicy przy Skwerze Antoniego Słonimskiego /przy kinie Iluzjon na górnym Mokotowie. Skład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

683 000 zł41 m² 16 658,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1995 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

1 394 000 zł75 m² 18 623,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja i budynek Warszawa, włochy, ul. Bakalarska 3 piętro w 5-piętrowym bloku Osiedle z rozbudowaną infrastrukturą: żłobek, sklepy (żabka, Lidl, aldi), gabinet lekarski, pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i loggią - Bemowo, ul. Świętochowskiego Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 195 000 zł81 m² 14 698,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 81,3 m - Warszawa, włochy | Zamknięte osiedle | Doskonała lokalizacja Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Szczęśliwice,Warszawa

755 000 zł42 m² 17 976,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Juz wynajete

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł20 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy na warszawski Żoliborzu. Osiedle dobrze zagospodarowane. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 / Bielany klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 030 000 zł40 m² 25 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą addom Bezpośrednio od właściciela. Bezpośrednio od właściciela. Bezpośrednio od właściciela. Bezpośrednio od właściciela. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

449 000 zł19 m² 23 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna kawalerka na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej. Lokal na parterze w niskim budynku z lat 50-tych. Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem +piwnica. Budynek bez windy. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 537,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja i budynek Warszawa, bemowo, ul. Wyki 2 piętro w 10-piętrowym bloku Duży publiczny parking przy budynku Świetna komunikacja: blisko tramwaje, autobusy, metro W okolicy: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

485 000 zł19 m² 25 392,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania kawalerka - 19,10 m.kw. na V piętrze - ostatnim. Z klimatyzacją! Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym łazienka z wc hol Wysokość mieszkania - 2,90 m W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

652 010 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,7 m , usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Bielan, przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

697 000 zł33 m² 21 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w śródmieściu północnym, na zielonym Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 z oknami wychodzącymi na ciche podwórko. - gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

571 200 zł45 m² 12 807,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3 pietrowym budynku z 2004 r. zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie rozkładowe, zachodnie., w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

776 000 zł35 m² 22 171,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja i budynek Warszawa, osiedle Park Skandynawia Budynek wybudowany przez renomowaną szwedzką firmę Skanska Oddany do użytkowania w 2024 roku piętro w nowoczesnym bloku Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe -5 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2004 roku zlokalizowane w Warszawie, tarchomin, ul. Ceramiczna Dodatkowym atutem jest dostęp do basenu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na zieleń | Metro 10 min | Marymont-Kaskada, bielany Lokalizacja: warszawa, bielany - Marymont-Kaskada Powierzchnia: 47 m Cena: 749 000 zł Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podborska

Włochy,Warszawa

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie dwupokojowe (59 m2) przy ul. Podborskiej 15 (osiedle Włochy). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Układ pomieszczeń: - pokój 1 (21,5 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 595,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Okińskiego - gotowe do zamieszkania** Na sprzedaż zadbane, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,3 m . Ustawne i funkcjonalne, sprawia wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje / W dobrze skomunikowanej części Ursusa / 45,46 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Loggia 5 m2 Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do wprowadzenia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok. Pow. 33 m2 + Balkon - Świetna lokalizacja. Wysoki Standard. Klimatyzacja! - Dla singla - Metro Nowy Świat - Uniwersytet Muzyczny Oferujemy na wynajem bardzo eleganckie i zadbane dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie - 56 m , tylko 750 m od Metra Kabaty i tuż obok Lasu Kabackiego. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni 52,79 m , położoną w jednej z najbardziej urokliwych części Warszawy - Starym Mokotowie. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: mieszkanie 31 m - Mokotów, stegny, ul. Korsykańska 3 Lokalizacja: znajduje się w dzielnicy Mokotów, na spokojnych Stegnach. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Włochy,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 473,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

970 000 zł58 m² 16 764,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 57,86 m (w tym antresola 16,27 m ), zlokalizowane na 3. piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

930 000 zł51 m² 18 307,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, w inwestycji Sokratesa Park & Art , przy ul. Sokratesa 13D. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z nową windą. Układ pomieszczeń: jasny, ustawny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 673,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

1 425 000 zł61 m² 23 480 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w centrum warszawskiego Śródmieścia w kamienicy z 1952 roku wyposażonej w windę Nieruchomość oprócz celów mieszkaniowych idealna na kancelarię lub dochód pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną w budynku z 2004 roku przy ulicy Odkrytej 48e na warszawskim Tarchominie. Lokal położony na 3. pietrze, ma powierzchnię 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

2 540 zł28 m² 90,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów / Łazienki Królewskie / ul. Podchorążych / studio+ balkon Klimatyczne studio w pobliżu Łazienek Królewskich. W okolicy niska 4-piętrowa zabudowa, dużo zieleni i spokoju. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

1 100 000 zł63 m² 17 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m | Wola, młynów Oferujemy funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

635 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia w prześwicie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kamińskiego

Kamińskiego,Warszawa

1 300 000 zł127 m² 10 260,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 131,2m2 znajdujące się na trzecim i czwartym piętrze w budynku przy ul. Kamińskiego 20. Mieszkanie Mieszkanie ma bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

933 000 zł49 m² 19 169,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,67 m2 usytuowane na parterze w kamienicy przy ul. Wspólnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij