dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 46 m2 , 3 pokojowe mieszkanie w świetne lokalizacji na ul. Anielewicza. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku. Budynek jest po modernizacji, w śród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł22 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja w uroczej kamieniczce blisko Nowego światu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Kuchnia w przedpokoju. Okno na południe, na podwórko. Ciche. Klatka po malowaniu. Dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wygodne, do przytulnego urządzenia mieszkanie. 2 pokoje - dzienny 18 m, sypialnia - 13 m , kuchnia 7 m częściowo otwarta, piwnica 3 m . Spokojni sąsiedzi. Zadbana klatka schodowa. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 85m2, położone na spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Na powierzchnię mieszkania składają się: 3 pokoje (22m2, 15m2, 15m2), kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

740 000 zł67 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam unikatowe, klimatyczne, starannie wykończone i zaaranżowane mieszkanie z bardzo dużym krytym tarasem. Kolonialny charakter wnętrza uzupełniony jest nowoczesnymi akcentami. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Elegancki dwupokojowy apartament o powierzchni 50 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Polecamy Państwu trzypokojowe, ustawne, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, nowocześnie umeblowane i urządzone mieszkanie w nowym budynku. Składa się z trzech pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i garderoby. Ochrona całodobowa. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie typu studio, w przedwojennej kamienicy, na Starym Mokotowie. Lokal składa się z przestronnej kuchni / ok.14 m2 / z dużym, trójskrzydłowym oknem, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

359 000 zł35 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Komfortowe mieszkanie typu studio samo centrum, blisko Marszałkowskiej. Nowoczesne, otwarta przestrzeń, zabudowa, 3 okna, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na Woli. Mieszkanie mieści się w odnowionym budynku, tuż przy ul. Górczewskiej, w idealnej lokalizacji, dobrze skomunikowane z Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

300 000 zł53 m² 5 639,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne mieszkanie na Bródnie przy ulicy Krasnobrodzkiej. Nieruchomość o powierzchni 53,2m2, trzy oddzielne pokoje: 16,6m 2 ; 11,5m 2 7,2m 2 , oddzielna widna kuchnia 6,6m 2 , łazienka 3,6m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

449 000 zł73 m² 6 167,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

3 750 zł118 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie, na zamkniętym osiedlu, z garażem.Salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, oddzielny pokój garderobiany z oknem, 2 łazienki, jedna z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią usytuowane w spokojnej, cichej i zielonej okolicy Starego Żoliborza, z zielonym podwórkiem. Lokal świeżo po remoncie, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne, jednostronne, dwupokojowe mieszkanie o pow.51 m2, znajdujące się na 8 piętrze 10 piętrowego bloku. W skład mieszkania oprócz salonu i sypialni wchodzi oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

809 000 zł97 m² 8 323,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Stary Mokotów,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanko jest czyste, ciche, przytulne i bardzo funkcjonalne. Dwa odrębne pokoje z aneksem kuchennym. Stan idealny, nie potrzebuje żadnych remontów czy dodatkowych inwestycji. Plastykowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,80m 2 przy ul. Światowida na Tarchominie Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z wc. Z większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

710 000 zł77 m² 9 268,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Doskonale położone, ciche, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Mieszkanie i budynek w doskonałym stanie. 5 piętro powierzchnia ponad 75m, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne, ładne, 4-pokojowe mieszkanie na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z 2003 roku. Pokoje i kuchnia oddzielne. Kuchnia zabudowana, w pełni wyposażona.W sypialni (łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieskanie 38m w świetnej lokalizacji! W centrum, blisko metro(5min!) i tramwaje. 15min na Starówkę. Ładna okolica, park niedaleko. Mieszkanie posiada kuchnię oddzielną. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

3 100 zł89 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wyjściem do ogrodzonego patio. Mieszkanie jest ciche, zadbane, jasne, rozkładowe. Czynsz najmu+ opłaty: woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alzacka

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł87 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w budynku jednorodzinnym/bliźniaku. Do mieszkania przynależy garaż z automatycznie otwieraną bramą. Mieszkanie składa się z widnej, oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 38 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku. Składa się z dużego, jasnego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju. Na podłogach klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

236 000 zł26 m² 9 076,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena - pilna sprzedaż polecam! Mieszkanie na granicy Śródmieścia przy rondzie onz, pokój z widną oddzielną kuchnią do odmalowania.Blok po wymianie instalacji,nowy domofon w lutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne 3 - pokojowe mieszkanie, ciche, rozkładowe na ogrodzonym terenie. Mieszkanie w dobrym stanie, kuchnia wyposażona, w pokojach na podłodze parkiet. W przedpokoju i pokoju 2 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

690 000 zł105 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Sprzedam piękne, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 104,7 m2, składające się z 4 pokoi (salon i jadalnia 35 m2, pokoje 16, 12, 12 m2, dwie łazienki, kuchnia, hol). Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melsztyńska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie usytuowane na Starym Mokotowie przy ul. Melsztyńskiej, między Narbutta i Madalińskiego. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio z aneksem sypialnym w samym centrum Warszawy, przy Placu Bankowym i stacji Metro Ratusz Arsenał. Obok Park Saski, blisko do Starego Miasta. Mieszkanie w budynku z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,49m² w nowym budownictwie w Ursusie (ursus - Skorosze) w atrakcyjnej cenie! Składa się z salonu z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym hallem, położone w samym centrum,ciche!niedaleko metro Politechnika. Mieszkanie jest na drugim piętrze w bloku 5-piętrowym z windą. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

2 550 zł37 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w apartamentowcu, 2 pokoje (salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój). Widok na Pałac kultury i "city" oraz starodrzew. Idealnie ciche, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 59 m2,na 3 pietrze budynku 5 kondygnacyjnego składające się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, holu z szafą wnękową, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkocińska

Targówek,Warszawa

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kawalerka o powierzchni 32 m2, lokalizacja ul. Łąkocińska na Targówku. Położone na drugim piętrze w trzy piętrowym budynku z cegły W budynku jest winda Rok budowy 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Sadach Żoliborskich. Budynek z lat 60-tych. Piętro pierwsze z trzech. Mieszkanie dwustronne - okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

V piętro, winda, budynek 6 kondygnacyjny, lata 50, cegła, wymienione piony. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 2 pokoje 18 i 14m2 z każdego wyjście na balkon, nowe szafy wnękowe, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

349 900 zł46 m² 7 606,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

mieszkanie 2-pokojowe (46m2) zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, trzy przystanki tramwajowe od Metra Ratusz Arsenał (przystanki tramwajowe i autobusowe: okopowa, leszno, żytnia). 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olkuska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Trzypokojowe mieszkanie W kamienicy Z 1949 roku. Wysokie-3m. Okna pcv z każdego pokoju z południową wystawą na ciche ,kameralne, zamykane podwórko, kuchnia na północ na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, ciche mieszkanie w kamienicy przedwojennej. Pokoje 16, 15 i 9m2. Wszystkie okna nowe, od podwórka. Duża oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, z oknem, oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł77 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronny apartament na Powiślu. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 składa się z olbrzymiego salonu, sypialni oddzielnej, widnej kuchni oraz łazienki. Z mieszkania roztacza się.