dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

559 999 zł31 m² 18 064,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie znajduje się w odremontowanej przedwojennej kamienicy, na 4 piętrze budynku z 1932 roku. Budynek został niedawno wyremontowany. Dostępna jest winda! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

473 200 zł36 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,40 mkw, położone na parterze czteropiętrowego bloku w cichej okolicy na Warszawskiej Woli przy ul. Deotymy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

612 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, słoneczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w Zielonej części Starych Włoch. Mieszkanie. Lokal w stanie deweloperskim. Nie ma ścian działowych, dzięki czemu można do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

975 000 zł51 m² 19 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Żoliborz, ul. Włościańska, komfortowy 2-pokojowy apartament, niedaleko stacji metra Marymont i trzech parków Sady Żoliborskie, park Olszyna i Park Kaskada. Kameralny budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

780 000 zł58 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 58,50M2, 2 pokoje, ursynów, ul.MELCHIORA WAŃKOWICZA (Warszawa, Ursynów, Wańkowicza) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osikowa

Chomiczówka,Warszawa

419 000 zł35 m² 11 917 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, komórką i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach (chomiczówka) ul. Osikowa w całkowicie odnowionym bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mamy mieszkanie przy ulicy Czarnomorskiej. To doskonały punkt komunikacyjny (okolica Canal +, lodowiska Stegny, tereny zielone). Mieszkanie składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

970 000 zł87 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 4- pokojowe na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, jest w stanie deweloperskim, jego powierzchnia to 87m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 623,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opis: klimatyczne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 na Starym Żoliborzu. Mieszkanie po generalnym remoncie przygotowanym we współpracy z projektantem wnętrz. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 mkw, znajdujące się na piątym piętrze w bloku z 2019 roku, położonym przy ulicy Pola Karolińskie na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 mkw zlokalizowane w samym Centrum Warszawy. Najlepszy widok na całe Śródmieście Warszawy. Luksusowe, klimatyzowane studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w przedwojennej kamienicy na Mokotowie Rok budowy 1936, cegła Ekspozycja południowo wschodnia Wysokość 3 m Okna od podwórka Kamienica przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

665 000 zł65 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 65 M2 2pok.,GOŁUCHOWSKA,BEMOWO (Warszawa) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowy (z możliwością aranżacji na 4 pokojowy), 88 metrowy, apartament położony przy ul. Jugosłowiańskiej 15, gocław, praga - Południe, warszawa. Status prawny mieszkania: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

455 000 zł47 m² 9 681 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47 m znajdujące się w 4 piętrowym bloku mieszkalnym na 3 piętrze przy ul. Łojewskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł46 m² 10 129,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Targówku. Duży pokój z balkonem, widna kuchnia, ustawną sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Wszystkie pomieszczenia rozkładowe. Mieszkanie do odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

848 975 zł59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

możliwość powrócenia do stanu pierwotnego przestronne 2 pokoje. Zapraszam do zapoznania Z ofertą apartamentu na dolnym mokotowie! Apartament działa w systemie najmu krótkoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katalońska

Sielce,Warszawa

352 000 zł31 m² 11 354,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjny pokój z kuchnią na Mokotowie - w doskonałej lokalizacji przy ul. Katalońskiej. Słoneczne, w zadbanym budynku z lat 70-tych z dwoma windami. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 075 000 zł70 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: genialnie zaprojektowane mieszkanie trzypokojowe o wymarzonym układzie, wykończone gustownie i ze smakiem. Położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Młynów,Warszawa

890 000 zł53 m² 16 792 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 53m2 na warszawskiej Woli znajdujące się w kamienicy z lat 50/60-tych w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Nowolipki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

370 000 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 mkw, znajdującą się na drugim piętrze w bloku z 1983 roku, położonym przy ulicy św. Bonifacego na warszawskiej Sadybie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hynka

Włochy,Warszawa

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania genialna okazja inwestycyjna na warszawskich Włochach. Nieruchomość zlokalizowana w otoczeniu niskiej zabudowy, dobrze skomunikowanej z ważnymi punktami Warszawy. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł102 m² 13 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość: znajduje się na 1 piętrze. Składa się z trzech sypialni, każda z oddzielną łazienką. Oddzielna kuchnia, schowek z pralnią, hol, balkon. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrklowa

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł56 m² 8 318,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Przyczółku Grochowskim - Cyrklowa 6 Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka spory przedpokój. Mieszkanie dwustronne. Jest piwnica. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Bródno,Warszawa

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Bródnie-Podgrodzie, dwupokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje (2 sypialnie i salon z aneksem) - spółdzielcze-własnościowe bez gruntów (zakup za gotówkę). 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

676 000 zł59 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja do 20 lutego 2022. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2011 r. Salon z otwartą kuchnią i balkonami francuskimi (okna balkonowe), oprócz tego dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

289 000 zł28 m² 10 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie (niespełna 48 m2) w kamienicy z 1959 r. na Starej Ochocie nieopodal Och-Teatru. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł29 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy, aktualnie 2 pokoje. Ciche, ciekawy rozkład. Kamienica w idealnym stanie, mieszkanie do odświeżenia. Mieszkanie idealne dla młodej osoby, studentki/a. Blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochowa

Mokotów,Warszawa

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 46.09 m2 z oddzielną kuchnią i łazienką z balkonowym wyjściem na ogródek i piwnica. Położone na parterze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

432 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Hetmańskiej (okolice ul. Osowskiej). Mieszkanie doskonałe na start, ale także sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam bezpośrednio na Starym Mokotowie mieszkanie dwupokojowe z kuchnią z oknem. Świetna lokalizacja: cicho (z dala od ulicy) i blisko. Blisko do metra (kilka minut), do Mordoru (rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

380 000 zł38 m² 10 106 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Klimatyczne mieszkanie na Bródnie tuż przy nowej stacji metra. Obecnie brakuje jednego dokumentu od komornika, potrzebnego do sprzedaży - czekamy. Salon z aneksem kuchennym i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł110 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 110 m2 w samym centrum Starej Pragi. Mieszkanie ma 110 m2 + piwnica. 4 pokoje, duży hol, osobna kuchnia. Każdy pokój posiada dużą liczbę okien co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy Lubaszki. Okna od wschodniej strony. Aneks kuchenny z salonem i wyjściem na balkon/loggię. Kuchnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

572 000 zł64 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z 1960roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Obrońców Helu. Budynek zadbany, ocieplony. Mieszkanie jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przyszedł czas na zmianę mieszkania na większe? Ty i Twoja rodzina potrzebujecie 3-pokojowej nieruchomości, która będzie Waszym azylem, miejscem spotkań ze znajomymi i rodziną, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

409 000 zł38 m² 10 763 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu blisko metra! Mieszkanie składa się z dwu niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. Okna wychodzą na zachód. Wymienione piony.