dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

829 000 zł41 m² 20 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,90 m.kw. Powierzchnia: 41 m2 Liczba pokoi:2 pokoje Zabudowa: blok Piętro :2 piętro Liczba pięter:3 piętrowy Rynek:Wtórny Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

575 000 zł48 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48 M2,3pok.Broniewskiego Sady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

766 000 zł62 m² 12 354,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż w pełni wyposażone w agd wyzszej półki, wyremontowane mieszkanie 3 pokoje + garderoba oraz balkon przy ul. Muszlowa 1, bemowo Warszawa na 6 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł51 m² 10 422,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3 - pokojowe, 51.33 metrowe mieszkanie, położone na drugim piętrze. Nieruchomość położona przy ul. Tadeusza Sygietyńskiego, dzielnica Praga-Południe, warszawa. Status prawny mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzhcni 54m2 znajdujące się na 5 piętrze w bloku przy ulicy Malborskiej. W 2022 roku w odległości 3 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 762,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie rozkładowe o pow. 50,16 m2 na Mokotowie przy ul. Arbuzowej na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku (bez windy). Mieszkanie mieści się w dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 76 m2 składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni z jadalnią, przedpokoju, sypialni, gabinetu, łazienki, garderoby i dużego balkonu. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuratowskiego

Mokotów,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pok. mieszkanie z balkonem na pograniczu Wilanowa i Mokotowa, gotowe do wprowadzenia. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej jasnej kuchni, dwóch sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

418 000 zł39 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie o powierzchni 39 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem ok 2 m2 i piwnicą. Atutem mieszkania jest funkcjonalny układ i ustawne pokoje. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

589 000 zł44 m² 13 265,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44.40m2 na parterze z ogródkiem o powierzchni 63.52m2 Mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na parterze w niskim trzy piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 590 000 zł115 m² 13 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Podstawowe informacje: piękne i rozkładowe mieszkanie w kamienicy w cichej i zielonej części Starej Ochoty. Odnajdzie się tu każdy, kto ceni sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na parterze z balkonem z widokiem na zielone drzewa do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

559 000 zł48 m² 11 670,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ustawne, ładne 3-pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich przy ul. Broniewskiego 24a. Mieszkanie - 47,9 m2 na 10, ostatnim piętrze (2 windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełżecka

Praga-Południe,Warszawa

369 900 zł33 m² 11 209,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Pradze Południe. Układ pozwala na uzyskanie oddzielnej sypialni po przeniesieniu kuchni do aneksu. Stan do remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

475 000 zł34 m² 13 954,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronna kawalerka znajdująca się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie dostępne od zaraz, jest gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

897 000 zł100 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Niezależny dom na osiedlu Sady Rembertowskie! Zapraszam do kontaktu Tel. Lokalizacja: osiedle Sady Rembertowskie przy ulicy Ignacego Paderewskiego w Rembertowie. Cicha kameralna okolica z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

698 900 zł46 m² 15 095 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: 2-pokojowe mieszkanie - 46 m2- na sprzedaż przy ul. Zgoda - ścisłe centrum Warszawy. Dla kogo: miejsce idealne dla 1-2 osób lub na działalność gospodarczą. Gotowiec inwestycyjny! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup w przystępnych warunkach Klucze oddane w połowie marca - dobry deweloper, kilka etapów Inwestycja w bardzo interesującej okolicy przy wkd Raków, z recepcją i siłownią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

415 000 zł25 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie o pow. 25m2 składające się z oddzielnej kuchni, pokoju, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie przy ul. Malborskiej, blisko metra. Salon z otwartą kuchnią i słonecznym balkonem/loggią, oprócz tego dwie niezależne sypialnie. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 273 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65m2 z aneksem kuchennym, które znajduje się na 1 piętrze z 11. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5m2. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wawer,Warszawa

430 000 zł34 m² 12 610 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz pierwszego mieszkania dla siebie, lub jeszcze rozważasz zakup mieszkania pod wynajem - to idealna propozycja dla Ciebie! Śliczne, gotowe do wprowadzenia, całkowicie umeblowane 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

510 000 zł36 m² 14 127,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Metro Słodowiec. 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią. Lokal położony na 1. piętrze w budynku z cegły. Bardzo ciche mieszkanie z widokiem na podwórko. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 346,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Harmony Park na warszawskim Ursynowie położone w zielonej okolicy niedaleko Galerii Mokotów. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sabały

Włochy,Warszawa

700 000 zł75 m² 9 383,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 74,6m2 na Włochach ul. Sabały. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku z końca lat 80tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 883,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie, którego dużym atutem jest osobna, widna i przestronna kuchnia, wyremontowana, z nową zabudową. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone przy ul. Andersa róg ul. Stawki w Śródmieściu na Muranowie. Powierzchnia lokalu - 37,9 m2 na 1 piętrze - okna wychodzą na dziedziniec - południowa strona słoneczna (nie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

588 120 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,24m2 - składa się z: - salonu z aneksem (21,77m2) - sypialni (12,84m2) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu jedyne takie mieszkanie na rynku. Realnie większy metraż, wysoki poziom prywatności, w pełni odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

365 900 zł21 m² 17 424 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokata kapitału Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem! Możliwość przejęcia wraz z najemcą opłacany przez niego czynsz to 2250zł +opłaty miesięcznie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

1 070 000 zł102 m² 10 459 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gdzie: warszawa - Sadyba, al. Jana III Sobieskiego 60 Odpowiednie dla: rodziny lub pod inwestycję. Zalety: przestronne, rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem. W zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 344,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 pokojowe, blisko 53-metrowe mieszkanie w bloku z lat 80-tych na ul. Cybisa niedaleko dwóch stacji metra : Ursynów i Stokłosy. Do Metro Stokłosy jest 1km czyli 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecyka

Targówek,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 51 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i z dużym 40 m2 ogródkiem, wykończone w podwyższonym standardzie - stan idealny, sprzedawane z pełnym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

620 000 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Jeśli szukasz trzypokojowego mieszkania w pobliżu Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich, to mam coś specjalnie dla Ciebie! Mieszkanie przy ulicy Chełmskiej 31, to świetna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

515 000 zł40 m² 12 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 40,5m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki - Tarchominie (ul. Światowida) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

477 250 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie - Ciche, jasne, z ekspozycją zachodnią, dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 41,50m2. 2 pokoje z oddzielną kuchnią - wyposażoną w agd i oszkloną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

880 000 zł104 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 104 m2 (118 m2 liczone po podłodze) na Nowodworach przy ul. Książkowej. Budynek z 2000 r. Mieszkanie na dwóch poziomach, rozkładowe (południowy wschód/północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł102 m² 14 216 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 102M2, 4 pokoje, mokotów, ul.WORONICZA (Warszawa, Mokotów, Woronicza) Na sprzedaż: Mieszkania w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

579 000 zł53 m² 10 904 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bezpośrednio i bez prowizji mieszkanie 3 pokojowe, z widną kuchnią w stanie do remontu o powierzchni 53,1 m2 przy ulicy Korotyńskiego 44 na Ochocie (szczęśliwice). Dla kogo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

655 000 zł60 m² 10 953 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 59,8 M2, 3 pokoje, praga-południe, gocław, ul. Polskich skrzydeł Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Polskich Skrzydeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł85 m² 14 134,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Piękne, jasne mieszkanie na poddaszu przy Łazienkach Królewskich. Mieszkanie składa się z dużej otwartej przestrzeni (na której znajdują się salon, jadalnia i otwarta kuchnia), 5 sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij