dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifraterska

Muranów,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 310,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość ( 51,36 mkw ) zlokalizowaną w okolicach ul. Bonifraterskiej z idealnym połączeniem komunikacyjnym oraz w pobliżu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Łąkami

Kabaty,Warszawa

1 115 000 zł98 m² 11 349,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam III piętro z IV, bez windy, odnowione, widne, czysta klatka schodowa, 4 pokoje, 2 garderoby, piwnica (komórka lokatorska), garaż z oddzielnym wjazdem, duże, czyste podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

496 000 zł37 m² 13 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 2pokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie na Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnię 37m2, położone jest na 4 piętrze w bloku 10pietrowym z lat 60tych.lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pontonierów

Rembertów,Warszawa

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromną częścią przynależną, prawdopodobnie jedyne takie i niepowtarzalne w tej dzielnicy. Cały zielony taras jest dachem budynku i jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ustawne, 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane 2 minuty od stacji Metra Młynów. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 usytuowana jest na 8 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Urzeczu

Mokotów,Warszawa

645 000 zł60 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60 m2 na dolnym Mokotowie. W bloku monitoring, na poziomie -1 przestronna rowerownia. Mieszkanie z założoną księgą wieczystą, bez obciążeń, ani wad prawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Idealna inwestycja! M2 na ochocie rakowiec w pobliżu Uniwersytetu Medycznego!. * 36 mkw Chcesz zainwestować swój kapitał i cieszyć się stałym zyskiem? Poszukujesz mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzymalitów

Mokotów,Warszawa

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedasz mieszkanie 65 m kw. z garażem 17,7 m kw. (opcjonalnie), salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka i wc oraz duża loggia. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 401,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica Al. Niepodległości - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

585 000 zł56 m² 10 521,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2008 roku na terenie zamkniętym z ochroną 24h i monitoringiem. Wokół niska nowoczesna zabudowa. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

759 000 zł65 m² 11 623,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, zaprojektowane przez architekta. Na sprzedaż nowe, wykończone 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Myśliborskiej 70a w inwestycji Osiedle Classic renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia stylowy i klimatyczny apartament znajdujący się w przy ul. Hożej 55. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum, a budynek powstał w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wysokiej jakości apartamenty na Białołęce, w stanie deweloperskim. Oddanie w czwartym kwartale 2021 już niebawem. Nowa inwestycja bardzo wysokiej jakości. Do każdego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

445 000 zł47 m² 9 468,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży 3- pokojowe narożne, słoneczne mieszkanie o pow. 47m2 na Bródnie przy ul. Łabiszyńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 555,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dwustronne (wschód-zachód), niezwykle ustawne mieszkanie na Sadybie do generalnego remontu. Jest to idealna inwestycja na przyszłość, aby zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

590 000 zł36 m² 16 389 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

, zielone Powiśle! Metro Centrum Nauk Kopernik 2 minuty spacerem! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 36m2. z oddzielną kuchnią przy ulicy Solec. Do każdego pokoju wchodzimy bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

325 000 zł25 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 25m2 usytuowana na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskim Bródnie - Targówek. Mieszkanie składa się z: widnej kuchni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

741 000 zł68 m² 10 948,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu (cesja) nowe rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,68 m2 z dużym ogródkiem ( 110,72m2). Mieszkanie znajduje się w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 230 000 zł124 m² 9 950,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu niebywale atrakcyjną ofertę sprzedaży 4-pokojowego, dwustronnego mieszkania usytuowanego w dzielnicy Praga Południe na ulicy Grochowskiej. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł36 m² 20 598,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury, po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Opis nieruchomości : Dwa pokoje w ścisłym centrum Warszawy tuż przy Domach Centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle-Solec,Warszawa

459 000 zł29 m² 15 612,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Viva invest Prezentuje, ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie na widokowym 13 piętrze w 15 piętrowym bloku z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Ochota,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, widna oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, pokoje nieprzechodnie - 38m2 Okna skierowane na południowy wschód. Mieszkanie umeblowane (tak jak na zdjęciach),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 429 000 zł120 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przyjdź i sprawdź czy to miejsce dla Ciebie! Lokalizacja, przestrzeń i funkcjonalność! Tak w trzech słowach można opisać to wyjątkowe miejsce do życia. Skrzyżowanie al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Kabatach. Lokal z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską, w dobrym stanie. Nowe budownictwo z ochroną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł43 m² 15 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwu pokojowe mieszknie w przedwojennej kamienicy z 1935 r. przy Metrze Rondo onz! Mieszkanie o powierzchni 42,65 m2 usytuwana jest na parterze a w jego skłąd wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

440 000 zł48 m² 9 205,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Targówku, rozkładowe, z balkonem i dodatkowym pomieszczeniem na małą garderobę. Dobra komunikacja - autobusy, blisko stacji metra. W okolicy dużo zieleni. 200 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł49 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Expander ma przyjemność prezentować 3 pokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza w Warszawie, przy ul. Podleśnej. Oferta skierowana do osób poszukujących mieszkania blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 400 m do stacji metra Słodowiec Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 48 m2 z małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mokotów, 3-pok z balkonem po generalnym remoncie, doskonale skomunikowane. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze w bardzo zadbanym, wyremontowanym bloku czteropiętrowym na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

315 000 zł27 m² 11 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Pierwsze zdjęcie w ofercie przedstawia mieszkanie wyremontowane przez naszą firmę z działu remontowego mengs. Wycenimy, doradzimy i przeprowadzimy dla Państwa remont pod wybrany standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 009 000 zł70 m² 14 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi (4-pokoje) na Warszawskim Mokotowie blisko Parku Morskie Oko wolne od zaraz. Budynek z 1980 roku zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2pokoje Kartograficzna, białołęka 360tyś Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 na warszawskiej Zielonej Białołęce przy ulicy Kartograficznej. Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym potencjałem i ciekawym układem w idealnej lokalizacji. Mieszkanie położone w bardzo cichej, zielonej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

440 000 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość ( 35,20 mkw ) zlokalizowaną przy ul. Gorlickiej na Ochocie Rakowiec w bardzo cichej oraz zielonej lokalizacji tuż obok Parku Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł79 m² 15 177,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie przy parku Górczewska. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią 40 mkw, 2 pokoi 12 mkw i 14 mkw, łazienki z wanną oraz oddzielnego wc. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, przytulne, w pełni wyposażone, nowocześnie umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem (8m2). Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w nowym bloku, bemowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

399 999 zł41 m² 9 756 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal powstającej stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu mieszkanie na warszawskiej Woli. -Mieszkanie Jest to genialnie urządzone 30 m2 z ustawną garderobą i oknami na dwie strony świata! Część salonowo-kuchenna posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

720 000 zł63 m² 11 465 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Fajne, bardzo przestronne mieszkanie na Mokotowie przy ulicy Batuty. Doskonały rozkład pomieszczeń, duży balkon oraz bliskość Metra to główne atuty tej nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na Bródnie, przy ul. Krasnobrodzkiej, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

440 000 zł36 m² 12 054,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe 36,50m2 na 9 piętrze , z oddzielną widną kuchnią i loggią na ul. Drogomirskiej w Warszawie na Bemowie Okolice Parku Górczewska , Ratusz Bemowo ,ul. Legendy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij