dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

810 000 zł45 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gorąco polecam wyjątkowy apartament 2-pokojowy z pięknym dużym tarasem, na ostatnim piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie tuż przy Galerii Mokotów. Mieszkanie: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

518 000 zł32 m² 15 938,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane mieszkanie z ogródkiem, mieszczące się na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej. Dogodna lokalizacja z pewnością zainteresuje osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stary Mokotów,Warszawa

4 599 zł90 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe, oddzielna kuchnia, winda! - W kamienicy - Madalińskiego / Puławska / Narbutta - Park Dreszera, morskie Oko - Stary Mokotów Oferujemy za wynajem cztero pokojowe mieszkanie o pow. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam piękne, nowe, dwupokojowe i wykończone mieszkanie na Mokotowie. Doskonały punkt komunikacyjny, blisko Galerii Mokotów, południowej obwodnicy Warszawy i Lotniska Chopina. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Wyględów,Warszawa

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie - świetna okazja na wynajem - w stanie do odświeżenia. Mieszkanie ma 38m2 i składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni częściowo otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

479 000 zł55 m² 8 724,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma 54,9 m2 i wymaga przeprowadzenia w nim podstawowych prac remontowych, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł nadać mu preferowany przez siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia nowoczesny 3-pokojowy apartament 100 m2 na ul. Pokornej, blisko Dworca Gdańskiego. Okolica spokojna i z klimatem. Nowoczesny budynek, ochrona 24h. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji na Kabatach. Dodatkowo zostało wyremontowane z pomocą architekta. Nieruchomość przeszła gruntowny remont jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe z mozliwością przyłaczenia strychu, śródmieście Powierzchnia po przyłączeniu poddasza to 85 m, mozliwość wydzielenia tarasu 30 m Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne (ale na firmę). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ochota,Warszawa

2 100 zł27 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 26,6 m2, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie położone na granicy Śródmieścia i Ochoty, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 428,60 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkład: mieszkanie składa się z dwóch pokoi (sypialnia + salon), kuchnia jest otwarta na salon, łazienka (wyposażona w pralkę automatyczną oraz ogrzewanie podłogowe) jest razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 350 000 zł98 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 98 m2, 2 pokojowe mieszkanie naprzeciwko Ratusz Ochota Mieszkanie o wysokości 3 m., do remontu wg własnej aranżacji. Okna znajdują się na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Prezentowany lokal ma 58 m2 i wymaga przeprowadzenia w nim prac remontowych, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł zaaranz ować go po swojemu, w zgodzie ze swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 836,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mokotowskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 35 m2. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wola

Wola,Warszawa

457 000 zł28 m² 16 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę na warszawskiej Woli. Mieszkanie Lokal o powierzchni 28 m2 składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju oraz w pełni wyposażonej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo gustowne mieszkanie 54 m. Znajduje się na 9 piętrze i składa się z poniższych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (30m2) - sypialnia (13m2) - przedpokój (6,5m2) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janusza

Wola,Warszawa

478 000 zł42 m² 11 381 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, wola, ul.KSIĘCIA JANUSZA (Warszawa, Wola, księcia Janusza) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, do remontu, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

1 250 000 zł84 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wspaniałe, bardzo wygodne miejsce do mieszkania, przy ul. Aspekt o łącznej powierzchni 83,78 m2 w skład którego wchodzą: salon z kuchnią w aneksie i jadalnią o pow. ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

525 000 zł44 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65m2 z aneksem kuchennym, które znajduje się na 1 piętrze z 11. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5m2. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 16 097,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na zakup dwupokojowe mieszkanie o pow. 41 m2, kompletnie wyposażone, z klimatyzacją. Mieszkanie umeblowane. Kuchnia wyposażona w sprzęt Electrolux - płyta indukcyjna, piekarnik, lodówko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

779 000 zł77 m² 10 116,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe włochy - Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o pow 77 m2 z własnym 40 m2 tarasem! Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu z 2020 roku , osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam dla Państwa okazję do nabycia świetnego, trzypokojowego mieszkania. Powierzchnia: 53,3 m2 Forma własności: pełna własność, kw Liczba pokoi: 3 Stan wykończenia: do remontu (standard peerelowski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartamentowiec z 2019r. o powierzchni 46.63m2 na 2 piętrze. Budynek zlokalizowany na Gocławiu - w zadbanym i dobrze skomunikowanym miejscu. Bardzo dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

729 900 zł48 m² 15 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż oferuję państwu dwustronne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7m2. Usytuowane w kamienicy z cegły znajdującej się w idealnej lokalizacji na Muranowie! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pytlasińskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam dla Państwa okazję do nabycia świetnego, dwupokojowego, mieszkania na dolnym Mokotowie. - powierzchnia - 35,17 m2+ 5m2 piwnica (2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz) - Piętro IV -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 400,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Apartament wykończony "pod klucz" wraz z meblami w zabudowie (kuchnia, szafa) i agd, zlokalizowany w pobliżu stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 z balkonem, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Idealnie sprawdzi się dla młodych osób jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 62 m2 w apartamentowcu przy ul. Jurajskiej 3a. Serdecznie zapraszamy do kontaktu obcokrajowców:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Niebywale przytulne mieszkanie W centrum wołomina nieopodal pasażu słoneczna miejsce idealne dla osób ceniących wygodę oraz spokój W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

598 000 zł38 m² 15 532,50 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bardzo widne I przytulne miejsce Z dobrą energią oraz widokiem na panoramę stolicy W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą :) Jasne, 2pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

524 000 zł42 m² 12 417,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetnie skomunikowane mieszkanie, które pozwala na natychmiastowe wynajęcie lub zamieszkanie. Charakteryzuje je ustawność, dwustronność, oraz darmowy naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł122 m² 16 393,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 6 pokoi na sprzedaż. W bliskim sąsiedztwie Ogród Krasińskich, sąd Najwyższy i Ambasada chrl. 200 m do przystanku autobusowego, 500 m do przystanku tramwajowego, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate przedstawia stylowy dwupokojowy apartament na Miasteczku Wilanów! niesamowite przestrzenie widokowe Opis Nieruchomości Na sprzedaż jasny oraz stylowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lutniowa

Ochota,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję Państwu klimatyczny, w pełni wyposażony apartament na sprzedaż, znajdujący się na ostatnim czyli 4 piętrze kameralnego apartamentowca z 2016r. na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio 30m2 w domu jednorodzinnym urządzone w wysokim standardzie, praktycznie i ze smakiem, czeka na osobę dbającą o bezpieczeństwo i wygodę oraz ceniącą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

1 527 000 zł94 m² 16 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Jeżeli szukasz nietuzinkowego mieszkania w kameralnej kamienicy na warszawskiej Ochocie to świetnie trafiłeś. Mieszkanie przy Dorotowskiej skupia wszystkie uroki przedwojennego budownictwa: wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

650 000 zł59 m² 11 054,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 58.8 m2 usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane przy ulicy Skoroszewskiej na warszawskim Ursusie. Ze względu na układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

430 000 zł41 m² 10 436,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 41,2m2, na 1 piętrze w budynku z windą, z 2010 roku, na Białołęce, ul Marcina z Wrocimowic. Lokal składa się z: - sypialni, -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 220 000 zł83 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe, wykończone 4/5 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, dwoma łazienkami na 1 piętrze w bloku z 2019 roku na Osiedlu Forma przy ulicy Motorowej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

329 900 zł20 m² 16 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio - bez prowizji Mini apartamenty z aneksem kuchennym urządzone pod klucz w Wilanowie. Obligatoryjna umowa zarządzania najmem z operatorem obowiązująca do końca lutego 2029.