dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

890 000 zł73 m² 12 240,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m , położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 971,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Namysłowskiej 6a. Na powierzchnię mieszkania 62,55 m2 składają się: - 3 pokoje (17,40 m2, 11 m2 i 8,20 m2) - 2 łazienki z wc (3,60 m2 i 3,30 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 640 000 zł80 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

English, russian below Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem nieruchomości jest przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

920 000 zł39 m² 23 374 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 789,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Stacja wola | ostatni etap| widok na centrum warszawy Stacja Wola. ul. Gumińska 4 | Archicom | 39,92 m | 6. piętro | garaż | balkon/komórka | 20/80 mieszkaj W centrum wydarzeń Ostatni etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nicejska

Stegny,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne mieszkanie na stegnach Idealne pod inwestycję | Słoneczne wnętrze | Funkcjonalny układ | Parking za szlabanem ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na balkon, * sypialnia, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Białołęki, przy ul. Zdzisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m na Kabatach przy ulicy Stryjeńskich.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 731,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

We speak eng, pol, ua, rus Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Nowolipki 10. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i z widokiem na zieleń. W 2021 roku lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 921,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam jasne, dwupokojowe mieszkanie na Solcu - w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy. Świetna lokalizacja łączy bliskość centrum z kameralnym klimatem Powiśla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stegny,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 270,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

979 000 zł39 m² 25 102,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

759 600 zł49 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

1 065 000 zł58 m² 18 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat. Duża ilość terenów zielonych w granicach osiedla. Wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

548 000 zł46 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

835 000 zł28 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie położone w sercu Mokotowa to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokojne otoczenie. Lokal znajduje się w inwestycji z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

570 000 zł43 m² 13 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 739,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1953 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Okolica zatopiona w zieleni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa 1 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Powązki,Warszawa

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament na 13-piętrze z dwustronną ekspozycją oraz widokiem na panoramę miasta, realizacja deweloperska Pirelli Pekao jw z 2007 roku. 3-pokojowy apartament z panoramiczną loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,23 m2, przy Pacu Wilsona, ul. Mickiewicza. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

967 000 zł50 m² 19 328,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Muranów: gdzie historia spotyka modernizm | 50 m , 2 pokoje + balkon | gotowe do wprowadzenia, metro M1 To rzadki przywilej: zamieszkać w samym sercu Śródmieścia, ciesząc się widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

560 000 zł41 m² 13 708,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje przy metrze Księcia Janusza - Wola! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w topowej lokalizacji Warszawy? Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne i funkcjonalne, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 60 mkw. zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bielan, przy ul. AK "żmija". Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

899 000 zł84 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Igańskiej 20. Pierwotnie miało 4 pokoje i w bardzo łatwy sposób można przywrócić ten stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Umowa na wyłączność- 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Żoliborza - ul. Broniewskiego Oferta doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

1 830 000 zł88 m² 20 795,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowo cichy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

999 000 zł64 m² 15 609,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 2. piętrze kameralnego 7-piętrowego apartamentowca z 2017 roku. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

595 000 zł50 m² 11 876,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne M2 na Tarchominie z oddzielną- widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

939 000 zł84 m² 13 788,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu piękne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest bardzo przestronne (84m2 pow. całkowita, a 68,1m2 użytkowa) i dzieli się na: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

970 000 zł52 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51,73 m , położone przy ul. Anielewicza - w jednej z najbardziej cenionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 087,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij